Sayfa 53/499 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 417 - 424 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

2. *mazhar zorlu'nun 2017 yılı ilk 6 aylık konsolide net dönem karı 5.932.928 tl(önceki 4.280.509 tl)

(21.08.2017, 06:29:05)

3. LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. arkadaş lot satmayı da bilmiyoruz, adam 4,25 ten cuma günü 10 bin lota yakın mal aldı şimdi kalkmış 1000 lotu vermek için serbest satış yazıyorsun yaz 4,25 e ordanda gider ne küfürü yiyon ki
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

5. Ama böyle olmaz ki bebeğim.
    Ne güzel 4'ün üzerine atmıştık.
    Az kaldı az. Haberlerin düşmesine.
    Kolay gele

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Eplas ve mzhld 2012 yılı zirvesi TL/$ dolar seviyelerini yakaladı hatta %10 luk prim fazlası tepe noktalarını test etti...5 yıllık yatırımcı hala kar yazdım diyemez...kısa vadeli geri çekilmeden sonra ilk olumlu haberde 2007 zirvesinin TL/$ zirvesi ilk hedef olucaktır...PD de o zaman fiyatlanır diye düşünüyorum...Bu şirketin PD si herkese göre farklı fiyatlar oluşturur o yüzden fiyat yazmak hata anlamına gelir...Herkese bol kazançlar...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by altayfrt Yazıyı Oku
    Eplas ve mzhld 2012 yılı zirvesi TL/$ dolar seviyelerini yakaladı hatta %10 luk prim fazlası tepe noktalarını test etti...5 yıllık yatırımcı hala kar yazdım diyemez...kısa vadeli geri çekilmeden sonra ilk olumlu haberde 2007 zirvesinin TL/$ zirvesi ilk hedef olucaktır...PD de o zaman fiyatlanır diye düşünüyorum...Bu şirketin PD si herkese göre farklı fiyatlar oluşturur o yüzden fiyat yazmak hata anlamına gelir...Herkese bol kazançlar...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sevgili Fıratım çok doğru bir tespit, fiyat yazmak hata olur yeni gelişmeler ile vede değerlemelerle nerelere gideceği ???
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Ama böyle olmaz ki bebeğim.
    Ne güzel 4'ün üzerine atmıştık.
    Az kaldı az. Haberlerin düşmesine.
    Kolay gele

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sn Egedük doğum çok sancılı geçecek sanırım büyük olaylara gebe

Sayfa 53/499 İlkİlk ... 343515253545563103153 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •