Sayfa 61/500 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 481 - 488 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun TMSF den haber geldi kapta yayınlandı. Sabırla bekleyenler bundan sonra çok rahat bir şekilde izleyin

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

4. Hayırlı olsun gelen haber.

5. Darisi egyo nun başína inşallah

6.  Alıntı Originally Posted by mng Yazıyı Oku
    Arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun TMSF den haber geldi kapta yayınlandı. Sabırla bekleyenler bundan sonra çok rahat bir şekilde izleyin

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Merhaba,

İçeriği de paylaşalım;

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Şirketimiz iştiraklerinden Ege Sökteks Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. ile Ege Yıldız Plastik Pazarlama Ticaret ve Sanayi A.Ş.'nin EGS Bank A.Ş. ve Toprakbank A.Ş.'den kullandıkları, TMSF tarafından temellük edilmiş kefaletimiz altındaki kredi borçları nedeniyle TMSF ile borçların tasfiyesi ve şirketlerimizin ibra edilmesi yönünde protokol imzalanmış ve protokolün TMSF kurulu tarafından onaylandığı 27.09.2017 tarihinde tarafımıza bildirilmiştir. Protokolle şirketlerimizin TMSF'ye olan borç ve riskleri tasfiye edilmiş ve ibralaşılmıştır. 27.09.2017 2017/25

7.  Alıntı Originally Posted by mstf100 Yazıyı Oku
    Bu sermaye kar oranına sahip knfrt gıda 12 tl iken bu neden düşük bilgilendirirseniz sevinirim...
    Yatırım tavsiyesi olmayıp şahsi görüşümdür...

LG-H860 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Merhaba,

Beklentimizin ilk ayağı bu kardeşim.

Şimdi belirli aralıklarla şirket haberlerini bekliyoruz.

Hayırlı uğurlu olsun.

Saygılarımla,

Bir kaç gün önce sattığım eplas ve mzhld leri bugün haber düşünce,tavan fiyattan yerine koyayim dedim, ama tezcanlilik yaptım yine...��.eplastin işlem hacminin yarısı,mzhld 'nin de 1/6 sı benim...ben olmasam eplas yerinde sayacakmiş...inşallah yarın geri gelmezler...selamlar...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 61/500 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •