Sayfa 62/499 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 489 - 496 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Bir kaç gün önce sattığım eplas ve mzhld leri bugün haber düşünce,tavan fiyattan yerine koyayim dedim, ama tezcanlilik yaptım yine...��.eplastin işlem hacminin yarısı,mzhld 'nin de 1/6 sı benim...ben olmasam eplas yerinde sayacakmiş...inşallah yarın geri gelmezler...selamlar...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    Abi sendeki şans da var ya.. Allah sonunu hayırlı kılsın.

Sorma kardeşim ya...bu borsa bana kafayı yedirtecek....

NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Birde bu yetmezmiş gibi msgyo ları 6.35 den verdim,hisse tavan oldu

5.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Bir kaç gün önce sattığım eplas ve mzhld leri bugün haber düşünce,tavan fiyattan yerine koyayim dedim, ama tezcanlilik yaptım yine...😕.eplastin işlem hacminin yarısı,mzhld 'nin de 1/6 sı benim...ben olmasam eplas yerinde sayacakmiş...inşallah yarın geri gelmezler...selamlar...

Sn Batık naçizane tavsiyem sürekli kağıt değiştirmeyin ayrıca siz bu hisseyi sanırım vur kaç yeri zannediyorsunuz, bu şirketin hikayesi yeni başlıyor bugün tavan yarın verdiler diğer gün tavan oldu vs vs bu dalgalara kapılırsanız ki kapılmışsınız bile yok olup gidersiniz fazla uzun sürmez sadece diyeceğim izlemeyin
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

Teşekkürler sayın mng....arasıra bu aptallığı maalesef yapıyorum. Daha önceki bu hisselerde basima gelenleri,daha doğrusu getirilenleri (haziran 'daki yazimda var) belki hatirlarsin.hadi onda başkasına guvenmenin cezasını çektim.zaten o andan beri çok üzücü günlerim oldu,günlerim haram oldu,Sebeb olan Allahından bulsun.4 yıllık bekleyiş heba oldu...ama şu an yaptığım tam bir salaklik,böyle bir haber arefesinde,,,tekrar teşekkür ederim.senin gibi iyi kişileri bu forumda görmek,bana mutluluk veriyor,kal sağlıcakla...selimtez den bol selamlar sana.,,,

7.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Teşekkürler sayın mng....arasıra bu aptallığı maalesef yapıyorum. Daha önceki bu hisselerde basima gelenleri,daha doğrusu getirilenleri (haziran 'daki yazimda var) belki hatirlarsin.hadi onda başkasına guvenmenin cezasını çektim.zaten o andan beri çok üzücü günlerim oldu,günlerim haram oldu,Sebeb olan Allahından bulsun.4 yıllık bekleyiş heba oldu...ama şu an yaptığım tam bir salaklik,böyle bir haber arefesinde,,,tekrar teşekkür ederim.senin gibi iyi kişileri bu forumda görmek,bana mutluluk veriyor,kal sağlıcakla...selimtez den bol selamlar sana.,,,

inanan herkesin çok çok kazanması dileklerimle, benden de slmlar
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

8.  Alıntı Originally Posted by arifcan Yazıyı Oku
    Ard Arda bu açıklamalar bile patronların zihniyetini açıkça ortaya koymaktadır
     Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

12.02 de yaptıkları açıklama çok gereksiz ve ahlaksızca...

Hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar.

İyi akşamlar olsun.
     Alıntı Originally Posted by knsvsn Yazıyı Oku
    Bütün yatırımcılar yaptıkları yorumlarda haklı olabileceklerini düşünerek yorumlarını yazıyor Kemal Zorlu nun savunduklarıda onu haklı çıkarması kimlerin HAYRINA ?
     Alıntı Originally Posted by knsvsn Yazıyı Oku
    VAKIF-----------??? sabırla bekliyenlerin HAYRINA ......ANLAYANA
     Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Anlayana sivrisinek saz. Anlamayana davul ve zurna çalsan yine az.
    1) TMSF ile ibralaşma haberi gerçekleşti.
    2) Vakıf Bank borcunun kapatıldığı haberi
    GENEL KURUL TOPLANTISI
    3) Varlıkların yeniden değerlendirilmesi
    4) Özkaynakların artıya geçmesi
    5) Yakın izleme pazarından çıkış 01.01.2018 tarihine kadar gerçekleşmesi, bütün yatırımcıların HAYRINA olmasını temenni ederek HAYIRLI akşamlar diliyorum.

yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 62/499 İlkİlk ... 1252606162636472112162 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •