Special Days Image
Sayfa 63/499 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 497 - 504 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. 3.çeyrek bilanço çok büyük anlam kazandı...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by altayfrt Yazıyı Oku
    3.çeyrek bilanço çok büyük anlam kazandı...

Aynen öyle bundan sonra artık en büyük ölçü bu olacaktır şirket çok değerli vede kaliteli işler yapıyorlar karlılık sermayeyi katlayarak geçecek günler çok yakında işte o zaman hisse piyasası buna nasıl karşılık verecek o da çok net belli, iyi yatırımcılar bunu gayet iyi bilirler

Yatırım tavsiyesi içermez, al/sat için uygun değildir herkes kendi kararlarından sorumludur,mesuliyet kabul edilmez.
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. 3.çeyrek ne zaman gelecek

5. 20 kasım gibi gelir...3.çeyrek bilanço...

6. Merhaba,

Önceki sayfada Mng kardeşim cümle arasında "Senedin hikayesi yeni başlıyor" diye yazmış.

Uzun zamandır burada olanlar bunu anlamını iyi bilirler...

Hisselerin geçmişini bilmeyenlere bunu anlatmak çok zaman alır. Ancak forumda hepsi var.

Şirketleri (Mzhld-Eplas) senelerdir süründüren zarar veren en büyük engel, sulh yoluyla ortadan kalkmış oldu. 2 on senedir konuşulan Basmane Çukuru artık engel olmaktan çıkmıştır. Tmsf şirketin ipoteklerini çözmüş, borçlarının ödendiğini resmi ağızdan ilan etmiştir...

Hisseler buna neden yeterli tepkiyi vermedi? Diyenler olmuştur;

Gazeteler anlaşmayı duyurduktan sonra her iki hisse de zaman içerisinde %180 kadar artış göstermiştir. Ve daha önceden ön gördüğümüz bant içerisinde hareket etmiştir. Yani piyasa, Tmsf'nin öneminin bir kısmını peşin olarak fiyatlamıştır.

Önemli olan şimdiden sonrasıdır. Daha önceden "Pranga" tabir edilen engellerden kurtulmuş olan şirket ve senetleri ne bekliyor? Bu süreci de ben ve yazan arkadaşlar bir takım öngörülerle önceden yazmıştık... Uzun uzun yazmanın faydası yok.

Ancak, Tmsf ile ibranın şirkete sağladığı şeyleri sıralı olarak yakında göreceğiz...Hepsini aynı anda beklemeyelim. Zaten bu kadar bekleyen yatırımcıya ve zamana saygısızlık olur. Hele bir uzlaşmanın detaylarını görelim, sindirelim...Arkasından yada önceden Vakıfbankı bir görelim...

Her kademede satış olması iyidir. Düşer de çıkar da. Senedi yönlendirenlerin de her kademe ve bant için daha önceden oluşturdukları projeksiyonların da olduğunu unutmayalım.

Bence de daha yeni başlıyor...

Bu temiz ve yeni bir sayfa.

Saygı ve selamlarımla,

Al anlamına gelmez.., sat anlamına hiç gelmez...Aklını kullan Joe...

Eee sayın Ercanbay,bundan sonra senin kemalle olan hayali(bence gerçekten de gerçek) yazilarinizin sonu geldi anlasilan.... 😃😄Selamlar

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

8. Tmsf ye borcu olmayan eplas ve mzhld alt şirketleri ile birlikte egesökteks ve egeyıldız artık rehin olmaktan çıkmış ve ibrayı almıştır.tmsf ile bir bağı kalmamıştır...

Baglı ortakları olan güçbirliği holding ve güçyapı şitketlerinin tmsf ibrası nasıl bir yol izler bunuda ilerleyen günlerde gelebilecek açıklamalarla ögreniriz...

Sırası ile beklenen haberlerimiz güncelliğini korumaktadır...

Ancak artık tmsf yi hayatımızdan çıkartalım...

Vakıfbank hikayesi nasıl olcak sorusu bizi çok farklı düşüncelere itsede oldukça önemli bir konu...kısa vadede çözülmesi dileğiyle....

Sonrası ulusal pazar..

Sayfa 63/499 İlkİlk ... 1353616263646573113163 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •