Sayfa 68/499 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 537 - 544 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Not .elimde tek lot mzhld hissesi yok. Ama bazı paylaşımcıların dengesi bozuluyor......cevap vermek gerekir diye düşündüm....
    bu iki paylaşımcıya verilen cevap,heleki PARATÖR35 in verdiği cevap açıklayıcı değil çok tepkisel olarak değerlendirdim....saygılar hoşça kalınız.

2.  Alıntı Originally Posted by NİL35 Yazıyı Oku
    sn.alisütcü, 25 bedelli tutturdun amacın ne bilmiyorum ama mzhld sayfasında neydügübelirsiz bir yatırım algı illüzyonu yaratıyorsun. diyelimki 25 bedelli spk müsaade verdi ve açıkladı. sonuçta mzhld havuzuna 250.000.000 küsür tl para girecek. bu paranın 100.000.000 tl piyasadan ,150.000.000 tl sn.k.zorlu ve sn.n.zorludan çıkacak. sn.sütçü istersen biraz içinden bu konuyu bir tartış...
    şunu belirteyim. çok ciddi finansman temini için kullanılan ödenmiş sermaye artırma estrümanını kuşku,alay korku gibi septik düşünce alanında fazla bulama kardeşim. TİPİK BİR ,BİLGİSİZ,SÜREKLİ ÜTÜLEN SÖZDE YATIRIMCI MODELİNE SOYUNUYORSUN.
    bu sayfalarda paylaşım yapan gerçek yatırımcılar olduğunu unutma emi.
    Elinde tek lot olmadan burada kafa utuluyorsun, ben 40 bin lot ile bedelli yapsin diyorum.
    Tipik bir bilgisiz surekli utulen sozde yatirimciyim.
    Bekleme yapma, devam et.

3. Ticari sen de devam et.

4.  Alıntı Originally Posted by alisutcu Yazıyı Oku
    Elinde tek lot olmadan burada kafa utuluyorsun, ben 40 bin lot ile bedelli yapsin diyorum.
    Tipik bir bilgisiz surekli utulen sozde yatirimciyim.
    Bekleme yapma, devam et.
    Bedelli sermaye artırımına ihtiyaç yok,aksine bu ibralaşmalarla varlıklar artık yeniden değerlendirilebilecek.Bu değerlemelerdeki devasa fiyat farkları önce bilançolar da kar olarak gözükecek ve bir sonraki bilanço da defter değerleri yükselecek .Bu olayların sonucunda yapılsa yapılsa bedelsiz yapılır.

Önceki yazılarında bedava dan yedirtmezler demiştiniz. Hava parasından falan bahsetmiş siniz.Anlamadığın bir şey var galiba biz bir işletme satın almıyoruz,bizler bu şirketlerin yasal olarak birer ortaklarıyız, ne hava parası?

Bedelli niçin yapılsın ki,tam tersi şirketlerin bedelsiz potansiyeli çok yüksek.Burda hiç bir bilgiye dayanmadan teori üretip türküsünü çığırıyorsun.AMAÇ NE?

Böyle basit şeylerle uğraşmayın.Bir zamanlar deliizmir ve onun versiyonları vardı,ne oldu?---Bazı küçük yatırımcılara hisseleri ni sattırdılar.Sonuç bol bol ahlarını aldılar.Vijdanları rahat mı acaba şimdi ?

5. Merhaba,

Doktor abiye teşekkürler. Ben baktım benim yeteneklerimi aşıyor, ilgili kişiye cevap vermedim. Rüzgar kardeşim de iyi açıklamış.

Malum arkadaşımın (Ben senin arkadaşın değilim polemiğine girmez umarım) iki ayrı gönderisindeki, iki cümleyi taşıyorum ve yorumu sizlere bırakıyorum;

"40 bin lotu olandan 1 milyon TL isterler ve ister sev ister terket derler. Guclu kalir zayif gider."
    "Ben 40 bin lot ile bedelli yapsin diyorum. Tipik bir bilgisiz surekli utulen sozde yatirimciyim."

Vazgeçtim... yorum yapmadan edemeyeceğim;

Arkadaşımızın 1 milyon nakiti varmış...Ve bu parayı ödemeye hazır...
    Arkadaşımız 4-5 ay önce Mayıs ayında 1.14-1.24 aralığında sürünen ve baskı altındaki hisseyi almamış.., şimdi 1 milyonu 40.000 lotun sermaye arttırımına verecekmiş...

Senelerdir hissedeysen, olacakları biliyorsun...1-2 arasında o 1 milyonu değerlendirsen, şimdi 3.5-4 milyon olmuştu...

Neyse kardeşim...Gelecek haberleri tahmin ediyorsundur...O bir milyonu holding yada eplasa bağlasan, kazanacağını biliyorsun değil mi? (Eski yatırımcı olarak soruyorum, yenilere al tavsiyesi değildir)

Daha fazla yazmaya gerek yok sanırım. Eğer 1 milyonun yoksa, yazdıkların tutarlı olsun derim...

İyi bir gün ve kapanış olsun.

Saygılarımla,

6. Merhaba,

Bu sayfayı okuyanların, eplas sayfasını da okuduklarını biliyoruz. O sayfayı okuyup yazanlar da burayı okumadan geçmezler...

Doktor abi, en eski yatırımcı(lardan biri) olarak, hisseyi en iyi bilen ve analiz eden kişi. Bilanço okuyan, bilançodaki kalemleri takip eden, bilançoda anlamadığı noktaları (bilançoyu anlamadığından değil, o rakamın ne ile ilgili olduğunu anlamak için) muhasebeyi arayarak soran kişi...

Yazdığı her şeyde, ilişkilendirdiği her konuda tutarlılık vardır...Tutarsızlık onun çalışma şeklinde, doğasında yoktur. Tıp doktorlarında zaten tutarsızlık beklenmez...

Yazıları için teşekkürler...Bugün ben de burada olmayabilirdim. Hedefim bu kadar yüksek olmayabilirdi...

Benim şirketlerle ilgili herhangi bir tereddütüm hiç olmadı. Ve şimdi tam istediğim ve beklediğim noktadayım.
    Kemal Zorlu hakkında zaman zaman serzenişlerim olur, o benim şahsım adına değildir;
    Ben nefsi düşünmem, parasal sıkıntım yok ve hedefim belli. Ben uzun süreç boyunca, çok uzun bekledikleri halde, satmak zorunda
    kalan küçük yatırımcı için üzülüyorum. Benim ve benim gibilerin tuzu kuru...

Ticari sırların saklanması gerekliliğine katılıyorum. Açıklansa sır olmaz zaten. Ancak, madem bir anlaşma yaptınız, bunun bir ana maddeleri vardır, bir de alt maddeleri vardır. Alt maddeler detay içerir. Ana maddeler genel bilgi verir.

Bizler yatırımcı olarak Tmsf sorununun çözüldüğünü biliyoruz. Bunun şirketlerde yaratacağı sinerjiyi de biliyoruz. Her iki sayfada da paylaşıldı...Ancak,

Bu anlaşmanın ve gelişmenin ana maddelerini bilmek sonuna kadar hakkımız diyorum.

Saygı ve selamlarımla,

7. Eskiler beni hatırlar en az 2-3 sene 0.90 ortalamayla almış beklemis ve 1.35 lerden çıkmıştım 2014 lerde. Sonra ara ara bakıyordum ne fiyatta nede beklentilerde bi gelişme yoktu ekranından silmistim. Bugün bi anda aklıma geldi ve mzhld kodunu matrix e girdim ve gözlerime inanamadım 3.90 şok oldum grafiğe baktım ne zaman almışlar diye 6. Ayda vay dedim. Beklenleyenler adına çok sevindim. Herkese bol diliyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by tribal Yazıyı Oku
    Eskiler beni hatırlar en az 2-3 sene 0.90 ortalamayla almış beklemis ve 1.35 lerden çıkmıştım 2014 lerde. Sonra ara ara bakıyordum ne fiyatta nede beklentilerde bi gelişme yoktu ekranından silmistim. Bugün bi anda aklıma geldi ve mzhld kodunu matrix e girdim ve gözlerime inanamadım 3.90 şok oldum grafiğe baktım ne zaman almışlar diye 6. Ayda vay dedim. Beklenleyenler adına çok sevindim. Herkese bol diliyorum.
    Tribal teşekkürler; bizim yolumuz uzun, hedefimiz büyük, yıllarca bekledik yıllarcada bekleriz. Güveniyoruz ve biliyoruz kazanan biz olucaz. Bizi yıldırmaya çalışanlar daha çok çalışacaklar ama boşa zaman harcıyacaklar. Bizim acelemiz de yok, o kadar az hisse var ki piyasada nasıl alırız diyen çok ve oyunları da bol. Ama biz yaşımızı aldık, al satla işimizde olmaz, biz bekliyoruz hala. Tribal çok geç degil bizim yolumuz 1xx hatta 2xx ler, tekrar bi sermaye yapısını ve gayrimenkulleri incele, belki tekrar gelmek isteyebilirsin. Ytd.

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 68/499 İlkİlk ... 1858666768697078118168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •