Sayfa 69/499 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 545 - 552 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1.  Alıntı Originally Posted by tribal Yazıyı Oku
    Eskiler beni hatırlar en az 2-3 sene 0.90 ortalamayla almış beklemis ve 1.35 lerden çıkmıştım 2014 lerde. Sonra ara ara bakıyordum ne fiyatta nede beklentilerde bi gelişme yoktu ekranından silmistim. Bugün bi anda aklıma geldi ve mzhld kodunu matrix e girdim ve gözlerime inanamadım 3.90 şok oldum grafiğe baktım ne zaman almışlar diye 6. Ayda vay dedim. Beklenleyenler adına çok sevindim. Herkese bol diliyorum.
    Teşekkürler Sayın Tribal eskiler demeyelim yeniler bile hatırlar, kullanıcı adınızı görünce ve 2014 deyince çok şaşırdım 3-4 yıl olmuş. Dün gibi açıkçası. Hayırlısı olsun. Nasipten ötesi yok.

2.  Alıntı Originally Posted by tribal Yazıyı Oku
    Eskiler beni hatırlar en az 2-3 sene 0.90 ortalamayla almış beklemis ve 1.35 lerden çıkmıştım 2014 lerde. Sonra ara ara bakıyordum ne fiyatta nede beklentilerde bi gelişme yoktu ekranından silmistim. Bugün bi anda aklıma geldi ve mzhld kodunu matrix e girdim ve gözlerime inanamadım 3.90 şok oldum grafiğe baktım ne zaman almışlar diye 6. Ayda vay dedim. Beklenleyenler adına çok sevindim. Herkese bol diliyorum.
    Merhaba Değerli Kardeşim,

Evde ağırlamış gibi hissettim. Umarım her şey gönlüncedir.

Biraz alçak gönüllülük yapmışsın. İlk satışını 1.65 ikinci satışını da 1.60 diye hatırlıyorum.

Olmazlar oldu ve olmaya devam edecek. Atıl paran varsa, düşün derim. Risk kalmadı. (Hiç olmadı da, öyle diyenler de vardı işte...)

Saygı ve selamlarımla,

3. LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Doktor abiye teşekkürler. Ben baktım benim yeteneklerimi aşıyor, ilgili kişiye cevap vermedim. Rüzgar kardeşim de iyi açıklamış.

Malum arkadaşımın (Ben senin arkadaşın değilim polemiğine girmez umarım) iki ayrı gönderisindeki, iki cümleyi taşıyorum ve yorumu sizlere bırakıyorum;

"40 bin lotu olandan 1 milyon TL isterler ve ister sev ister terket derler. Guclu kalir zayif gider."
    "Ben 40 bin lot ile bedelli yapsin diyorum. Tipik bir bilgisiz surekli utulen sozde yatirimciyim."

Vazgeçtim... yorum yapmadan edemeyeceğim;

Arkadaşımızın 1 milyon nakiti varmış...Ve bu parayı ödemeye hazır...
    Arkadaşımız 4-5 ay önce Mayıs ayında 1.14-1.24 aralığında sürünen ve baskı altındaki hisseyi almamış.., şimdi 1 milyonu 40.000 lotun sermaye arttırımına verecekmiş...

Senelerdir hissedeysen, olacakları biliyorsun...1-2 arasında o 1 milyonu değerlendirsen, şimdi 3.5-4 milyon olmuştu...

Neyse kardeşim...Gelecek haberleri tahmin ediyorsundur...O bir milyonu holding yada eplasa bağlasan, kazanacağını biliyorsun değil mi? (Eski yatırımcı olarak soruyorum, yenilere al tavsiyesi değildir)

Daha fazla yazmaya gerek yok sanırım. Eğer 1 milyonun yoksa, yazdıkların tutarlı olsun derim...

İyi bir gün ve kapanış olsun.

Saygılarımla,
    Polemige girecek bir durum yok. Herkes kendi fikrini soyler.

%2500 bedelli yapsa dedim. Ama ben bedelliye girecegim demedim.
    Borsada amaci para kazanmak olanlar ne dedigimi anlar. Siz Mzhld'nin sahibi ya da calisani degilseniz, sirket kurtulmus, borcunu odemis odememis vs den daha onemlisi hisse fiyatinin ucmasidir.
    Orn: 2000lerde simdiki adiyla Dzgyo olan Dnzyo vardi. 2003 basinda yuklu bedelli acikladiktan sonraki grafigine bakin ne olmus.

5.  Alıntı Originally Posted by mng Yazıyı Oku
    son yükseliş furyasına katılamayan ama bu hisselerden hisse almaya çalışırken kendince bloklayıp, sonra bıkanların, daha fazla gitmez diyenlerin hisselerin peşine düşmüş ama nafile velev ki verdiler yine tatmin edici bir looooooooooot bulamazlar zaten o bugün var yarın yok takılanlar döküldü o sabit ekibin kafasında bir rakam var 1x,xx ile 2x,xx arasında olmadıkça kimse mal vermez zaten bu grup her şeyi göze almış 0,50 yi de gördük 0,90 da gördük hayır ola siz neyin kafasını yaşıyorsunuz madem parınız var madem bu hisseleri çok iyi tanıyorsunuz hisselerin bir haber bombardımanı var sonrası değerlemeler var sonrası yeni ihaleler ve gelişmeler var o zaman yapılacak bellidir, öyle yaygara yapmakla yalan haberlerle bir şey alamazsınız
    Merhaba,

Mng kardeşim Eplas sayfasında yazmış. Buraya da cuk diye oturduğu için paylaşıyorum.

İyi bir gün temenni ediyorum.

Saygılar,

6. Merhaba,

Benim her iki hisse için artık öncelikli beklentim;

Haberler düşmeden evvel, tahta yapıcıların hisseleri bir bant yukarıya taşımaları.

İzleyip görelim..,

Saygılar,

7. LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ihlgm kaclara gitti? Neden gitmis? %71 bedellisi aciklanacakmis.

Sayfa 69/499 İlkİlk ... 1959676869707179119169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •