Sayfa 72/499 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 569 - 576 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Evet dirilis EGYO da da varım o hisseyi de tasiyorum...Lütfen pozitif olun ve hisseye guvenin....Şans hepimize gulecek eminim....

2. Merhaba,

İyi bir hafta temenni ediyorum. Geri sayım devam ediyor...

Başladığını biliyorum da, sayı olarak kaçtayız bilemiyorum. :-)

Herşey gönlünüzce olsun. İyi geceler.

Saygılarımla,

3. Kemal?

Kardeşim ne yapıyorsun? Sesin soluğun çıkmıyor.

Tmsf ile ibralaştın. İstediğini vermeseler razı gelmezdin. Asgari müşterekte buluşmuşsunuz... Sen azamide diretmişindir de.., anlaşmalar için öyle derler işte.

Artık bir ses versen diyorum... Berna'ya "Yaz kızım, sonra da Kap'a gönder..." desen de olur.

Kefaletler sona erdiğine göre, artık Bist'e de bir dilekçe göndersen diyorum...

Seni fena adam seniii... Paraları ne yapacağını nereye koyacağını bulamadın değil mi? Sen iş adamısın, yatırım falan yap kardeşim.

Cayman adalarına falan kaçırma sakın...

Vakıfbank'ı ne yaptın kardeşim? VB Genel müdürü aradı bugün..;

"Kemal alem adam yahu...Beni çok terletti..."dedi.
    "Eeee e" dedim, "borç ödendi galiba..." dedim.
    "Yok kardeşim, geçen hamama gittik de, götürdüğü hamam çok sıcakmış..." dedi.
    "E kardeşim ne halt etmeye aradın?" dedim.
    "Kemal ara da bir gıcık ver dedi..." dedi.

Kemal yediğin içtiğin, hamamın senin olsun kardeşim. Hadi artık bir ses ver...

"Vakıfbankı ödedik, gıcıklığına açıklamıyoruz..." falan de.

Sen başvurularını da saklarsın be kardeşim. Yarın öbür gün "Ulusala çıktık..." diye haber gönderirsen şaşırmam...

Kemal'cim bir şeyi yapmadan önce, yaparken de haber göndermek "etik" olandır. Bir çok firma bunu yapar kardeşim.

Hadi sağlıkla kal...

Sağlık haberlerini de bekliyorum... Yok Kapa gönderme...özelden yaz kardeşim.

İyi günler temenni ediyorum.

Saygılarımla,

genelde endeks gümlerken,bazen YİP hisseleri hareketlenir.SevgiSİZZZ keMALLLL ağbi,güzel haberi verse borsa gümlemişken,bari buradan teselli bulsaydık...

5. LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by beyti Yazıyı Oku

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Teşekkürler

7.  Alıntı Originally Posted by arifcan Yazıyı Oku
    Ard Arda bu açıklamalar bile patronların zihniyetini açıkça ortaya koymaktadır

Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

12.02 de yaptıkları açıklama çok gereksiz ve ahlaksızca...

Hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar.

İyi akşamlar olsun.
     Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Bu sayfayı okuyanların, eplas sayfasını da okuduklarını biliyoruz. O sayfayı okuyup yazanlar da burayı okumadan geçmezler...

Doktor abi, en eski yatırımcı(lardan biri) olarak, hisseyi en iyi bilen ve analiz eden kişi. Bilanço okuyan, bilançodaki kalemleri takip eden, bilançoda anlamadığı noktaları (bilançoyu anlamadığından değil, o rakamın ne ile ilgili olduğunu anlamak için) muhasebeyi arayarak soran kişi...

Yazdığı her şeyde, ilişkilendirdiği her konuda tutarlılık vardır...Tutarsızlık onun çalışma şeklinde, doğasında yoktur. Tıp doktorlarında zaten tutarsızlık beklenmez...

Yazıları için teşekkürler...Bugün ben de burada olmayabilirdim. Hedefim bu kadar yüksek olmayabilirdi...

Benim şirketlerle ilgili herhangi bir tereddütüm hiç olmadı. Ve şimdi tam istediğim ve beklediğim noktadayım.
    Kemal Zorlu hakkında zaman zaman serzenişlerim olur, o benim şahsım adına değildir;
    Ben nefsi düşünmem, parasal sıkıntım yok ve hedefim belli. Ben uzun süreç boyunca, çok uzun bekledikleri halde, satmak zorunda
    kalan küçük yatırımcı için üzülüyorum. Benim ve benim gibilerin tuzu kuru...

Ticari sırların saklanması gerekliliğine katılıyorum. Açıklansa sır olmaz zaten. Ancak, madem bir anlaşma yaptınız, bunun bir ana maddeleri vardır, bir de alt maddeleri vardır. Alt maddeler detay içerir. Ana maddeler genel bilgi verir.

Bizler yatırımcı olarak Tmsf sorununun çözüldüğünü biliyoruz. Bunun şirketlerde yaratacağı sinerjiyi de biliyoruz. Her iki sayfada da paylaşıldı...Ancak,

Bu anlaşmanın ve gelişmenin ana maddelerini bilmek sonuna kadar hakkımız diyorum.

Saygı ve selamlarımla,

ANLAYANA .......!!!!!

Vakıf Bank, yargıtaydaki karar düzeltmeyi ödendiği takdirde kendisi biz anlaştık deyip, kararsızlık ortadan kalkar. Bununda resmi açıklamasını ancak Vakıf Bank yapar.

12.02 de yaptıkları açıklama çok anlam içermektedir......ANLAYANA

yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by ruzgar Yazıyı Oku
    Bedelli sermaye artırımına ihtiyaç yok,aksine bu ibralaşmalarla varlıklar artık yeniden değerlendirilebilecek.Bu değerlemelerdeki devasa fiyat farkları önce bilançolar da kar olarak gözükecek ve bir sonraki bilanço da defter değerleri yükselecek .Bu olayların sonucunda yapılsa yapılsa bedelsiz yapılır.

Önceki yazılarında bedava dan yedirtmezler demiştiniz. Hava parasından falan bahsetmiş siniz.Anlamadığın bir şey var galiba biz bir işletme satın almıyoruz,bizler bu şirketlerin yasal olarak birer ortaklarıyız, ne hava parası?

Bedelli niçin yapılsın ki,tam tersi şirketlerin bedelsiz potansiyeli çok yüksek.Burda hiç bir bilgiye dayanmadan teori üretip türküsünü çığırıyorsun.AMAÇ NE?

Böyle basit şeylerle uğraşmayın.Bir zamanlar deliizmir ve onun versiyonları vardı,ne oldu?---Bazı küçük yatırımcılara hisseleri ni sattırdılar.Sonuç bol bol ahlarını aldılar.Vijdanları rahat mı acaba şimdi ?
    Bu şirketlere yatırım yapan yatırımcılar senelerdir B E D E L ödediler....!!!

yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 72/499 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •