Sayfa 87/499 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 689 - 696 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. Şirketimizin*Vakıflar Bankası T.A.O. İzmir Şubesi'ne olan borcu nedeniyle Karşıyaka 2.*Hukuk Mahkemesinde görülmekte olan ‘'İhalenin Feshi'' davasında karar düzeltme*talebimiz, Yargıtay 12. Hukuk Dairesinin 2017/5929 Esas 2017/13134 Karar sayılı*kararı ile reddedilmiştir. Alacaklı Banka ile görüşmelerimiz devam etmektedir.

Beklenen son mahkeme kararı geldi. Beklendiği gibi geldi.
    Biraz daha ky döktükten sonra Vakıfbank borcu ödendi haberi gelecektir.
    %99,99 dedik, sivrisinek saz dedik. Daha ne diyelim.

4. Merhaba,

Vakıfbank haberini sanki olumsuz bir haber gibi, vererek hisseleri düşürmeye çabalayacaklarını yazmıştık. Bu beklenen haber.

Kötü gibi algılanmasın...

En iyi haber...

Kardeşim Kemal (Öz değil, üvey de değil.., öyle diyorum işte. Elebaşı Kemal desem daha doğru. Neyin elebaşı olduğunu biliyoruz) son bir kez daha vefalı yatırımcımı nasıl dökerim diye bu haberi yolladı.

Ancak, bu haber, Vakıfbank borcunun ivedilikle ödenmesi gerektiğinin habercisi...

Yada, Sayın Egedük'ün %99.9 luk tahminini açıklayacağı anlamına geliyor.

Kemal, yeter artık senden çektiğimiz. Tamam sana haksızlıklar edildi de.., sen neden vefalı yatırımcılarına haksızlık ediyorsun senelerdir?

Sende bir karakter sorunu var kardeşim...

Kalleş adamsın vesselam!

Saygılarımla,

5. Sayın Ercanbay'ın da bahsettiği gibi haber benim adıma olumludur. Neden?

Bu d*****n kuyruğu kopacak ve ben hayattayken kopmasını istiyorum haklı olarak. D*****n kuyruğunu kopartmak için atılan bir adımdır. En azından Kemal Bey gerçek ya da bahane olarak bu davanın arkasına sığınamayacaktır Vakıfbank borcu ile ilgili olarak.
    Haberin hiç gelmemesinden ise gelmesi kendi adıma iyi oldu.
    Ne bekliyorduk? Bu şekilde sonuç beklemeyen kimse yoktu aramızda zaten. Hukukta sürprizlere yer yok bildiğiniz üzere.
    Belediye ile de hukuki bir süreç yaşarsak sonucu sürpriz olmayacaktır.

Elma = Vitamin. Bol bol tüketiniz.

6. Bu habere çok sevindim...kendimi poker masasında hissettim... karşımdakinin rest çekişine karşı söylenecek 2 kelimeden başka hamle yok varım veya yokum...
    Aç elini sn zorlu bu sefer kazandın...Büyük oyuncusun tam 5 yıl vakıfbank ı bob çekerek beklettin...
    Masada kazandığın parada bizimde hakkımız var...paraları saydıktan sonra ganyotocuyu unutma...
    Hayatta en pahalı şey tecrübe diyorlar...hakikaten öyle...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Vakıfbank haberini sanki olumsuz bir haber gibi, vererek hisseleri düşürmeye çabalayacaklarını yazmıştık. Bu beklenen haber.

En iyi haber...

Kardeşim Kemal (Öz değil, üvey de değil.., öyle diyorum işte. Elebaşı Kemal desem daha doğru. Neyin elebaşı olduğunu biliyoruz) son bir kez daha vefalı yatırımcımı nasıl dökerim diye bu haberi yolladı.

Ancak, bu haber, Vakıfbank borcunun ivedilikle ödenmesi gerektiğinin habercisi...

Kemal, yeter artık senden çektiğimiz. Tamam sana haksızlıklar edildi de.., sen neden vefalı yatırımcılarına haksızlık ediyorsun senelerdir?

Kalleş adamsın vesselam!

Saygılarımla,
    Kalemine,yüreğine,klavyene sağlık ağbim...Kandilimiz mübarek olsun....

8.  Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

En iyi haber...

Kalleş adamsın vesselam!

Saygılarımla,

Teşekkürler Sayın ercanbay.

Bu süreç bittiğinde Ce MALL ' dan ayrıntılı bir açıklama,neyi ne için yaptığını,bu şekilde biz yatırımcılara nasıl bir fayda sağladığını bilmek hakkımız herhalde.Eskiden konu Güçbirliği ile ilgili diyerek kıvırıyordu, şimdi o bahaneside kalmadı.

Selamlar,saygılar.

Sayfa 87/499 İlkİlk ... 3777858687888997137187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •