Sayfa 89/500 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 705 - 712 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Yönetim açıklamaları ve bildirimleri şeffaf bir şekilde geciktirmeden, zamanında yapsa çok iyi olurdu.
    Bizler de bilmece çözmek veya niyet okumak zorunda kalmazdık.
    Sonuç olarak herkes kendi aklını kullanarak yatırım kararını versin. Burada yazılan çizilenlerle al veya sat yapılmaz. Her koyun kendi bacağından asılır.

Eyyy yönetim!

Vakıfbanka herhangi bir ödeme yapıldıysa bunu geciktirmeksizin Pazartesi günü açıklayın lütfen.

Tüm emektar yatırımcılara saygılar ve sevgilerle.
    Sayın Egedük,Sanırım Vakıfbanka ödeme konusunda siz önemli ve somut bilgilere ulaştınız.Benimde aklım almıyor,Şayet ödeme yaptıysa niçin bildirmesin Veya denetim raporundan neden belirtilmesin.Bekleyip göreceğiz.

2. MZHLD Mazhar Zorlu Holding

Alıntı Originally Posted by oguzpam Yazıyı Oku
    Sayın Egedük,Sanırım Vakıfbanka ödeme konusunda siz önemli ve somut bilgilere ulaştınız.Benimde aklım almıyor,Şayet ödeme yaptıysa niçin bildirmesin Veya denetim raporundan neden belirtilmesin.Bekleyip göreceğiz.
    Umarım yatırımcılar ve SPK yanıltılmıyordur aksi durumda manipülasyona girer.
    Nasıl ki; Gerçek olmayan bir haberi gerçekmiş gibi açıklayıp herhangi bir hisseye talep yaratmak ve bu sayede sahip olunan hisseleri yüksek fiyattan satmak suç ise,
    Herhangi bir hissenin fiyatının yükselmesine etki edecek bir haberi bilinçli olarak gizlemek, açıklamamak ve bu sayede düşen fiyatlardan hisse toplayıp ilerde yükseldiğinde satmak da suçtur.

3. Tmsf, güçbirliği ve mzhld arasında yapılan anlaşmada şirketlerin 80 milyon $ a satılan bir yerin yarısı güçbirliği gurubuna ait olup. bu tutarın 40 milyon dolar ettiği bir ortamda tl kur sabitlemesi ile 3.50 tl den hesap edersek 140 milyon tl lik bir mevlanın alacaklılar tarafından tasilatını düşünmekte fayda var...
    Bu 140 milyon tl paradan sıra cetveline girmiş olanlar paralarını nasıl tasilat yapıcaklar kimler alcaklarını alcak yapılan anlaşmada ticari sır niteliği taşıyan konuyu bilenler vb. Birçok etkeni bilemediğimiz için beklemedeyiz...
    140 milyon tl paradan alacaklı olan ilk kişiler ve kurumlar kimler...
    1.tmsf
    2.vergi dairesi
    3.
    4.
    5.
    6.
    Bu kadar büyük mevladan bu şitketlerin borcu kalmaz....
    Yazcak çok şey var ama borsa sabır işi...
    İyi geceler olsun....

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Evet eplas ve mzhld son senelerde ya zarar etti ya da çok düşük karlar gösterdi. Durum gerçekten öyle miydi. Acaba yıllardır karlar bilinçli düşük gösterildi ve gerçek karlar borsaya kote olmayan Ege Yıldız firmasına aktarıldı mı diye hep konuşulmuştur. Acaba karlar Vakıfbank borcunu tek kalemde (defaten) kapatmak için biriktirilmiş olabilir mi?
    Devam edeceğim.

5. 23.686 lot 3.30 da alıcı vardı,veren olmadı.enteresan!!! Haber yakın mı yoksa?

6.  Alıntı Originally Posted by KOMODOR 2017 Yazıyı Oku
    23.686 lot 3.30 da alıcı vardı,veren olmadı.enteresan!!! Haber yakın mı yoksa?
    Sayın KOMODOR 2017 Şöyle bir düşün bankayla anlaşma niye uzun sürsün Devlet dairesi mi orası.Haber bu yıl bitmeden büyük ihtimal düşer ve Bilançoya yansır sanıyorum. Yılın bitmesine kaldı 14 iş günü. Hayırlısı bakalım.

7.  Alıntı Originally Posted by Alexandr Yazıyı Oku
    Sayın KOMODOR 2017 Şöyle bir düşün bankayla anlaşma niye uzun sürsün Devlet dairesi mi orası.Haber bu yıl bitmeden büyük ihtimal düşer ve Bilançoya yansır sanıyorum. Yılın bitmesine kaldı 14 iş günü. Hayırlısı bakalım.

Aynen Sayın Alexandr.Haber bir gelsin ,odunu sobaya vereceğiz,sabaha kadar,hemide kocaman kocaman odunları.......

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 89/500 İlkİlk ... 3979878889909199139189 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •