Sayfa 94/499 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 745 - 752 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. MZHLD Mazhar Zorlu Holding

Yılın son seansı kapandıktan sonra haberi gönderiyorlarmış ne gülerim ama.

Ke malll ın bizi güldürdüğü gôrülmüş mü😬

Discovery cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. Bütün Mazhar Zorlu Holding yatırımcılarına hayırlı bir yeni yıl dilerim.

Allah'a emanetsiniz.

Yatırım tavsiyesi içermez. Sitedeki bütün yazılarım kişisel öznel görüştür ve aleyhimde kullanılamaz. Doğruluğu ispatlanmamıştır. Lütfen kimse kimsenin önerisi ile yatırım yapmasın ya da yaptığı yatırımdan vazgeçmesin.

4. Merhaba,

Yine bir süre yazma imkanı olmadı. Benim değil, yakınlarımın sağlık sorunları ve seyahatler...

Hisseler bir çıkıyor, bir süzülüyor. Niye ki, yada neden ola? Diyenler oluyordur muhakkak.

Beklenen haberler gecikince, doğal tabi...

Ama buradaki püf nokta, hatırlanması gerekenler; Tmsf ile ibralaşılmış olması, fabrikanın tüm zamanların en büyük karını getirmesi ve 2017 de üretim olarak tüm zamanların rekorlarının kırıldığıdır.

Herşey vakıfbanka mı endekslendi? Endekslensin... Bekleriz...

Vakıfbank dediğin artık sağdan soldan gelecek paralar değil, şirketin kendi karlılığıyla bile çözebileceği bir sorun...

Kaldı ki, yeniden yapılacak değerlemeler.., vs var.

İyi bir gece diliyorum. Özelde mesajlarım var ama onlara bakmayacağım. Bakarsam, cevap yazmam gerekir. Gün içerisinde okur yazarım.

İyi bir gece ve sabah diliyorum.

Saygılarımla,

Sayın ercanbay hoşgeldiniz.Yakınlarınıza geçmiş olsun,inşaallah.Allah dermanlarını versin.Seyahatler ise yeri gelir yorucudur,yeri gelir sevindiricidir,umut vericidir....Umarım siz sevinen tarafında bulunursunuz...Yeni yılın yüzümüzü güldürmesi dileğiyle...Hoşçakalın....
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

6. Herkesin aklındaki soruyu ben sormuş olayım?Hem epeydir yazı yazılmamış

MZHLD belli bir tempo hacim yaparken EPLAS'ta olamayışının sebeb-i hikmeti ne?

7. Eplasta tavan a kadar 1000 lot bazen 2000 lot satıcı var güniçi verilerinde. satıştaki lotun az olmasındanki almak isteyen alamıyor...alıyorum dese 5.25 tl ye kadar çok az lot var...bazen satıcı çıkıyor oda mal arayanın kendisimi bilinmez...herkes garaja çekmiş hisselerini kışın ortasında yağmurdan kardan doludan hasar görmesini istemiyor...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Merhaba,

Altay kardeşime katılıyorum.

Bir de, bu yeni bir yöntem sanıyorum. Bekleyerek değil de, hisseyi biraz yukarı çıkarıp saldıklarında, beklediklerinden daha fazla lot geliyor. "Aha yine geri çekiliyor..." diyenler veriyorlar.

Tabi mala girmek isteyen bir yatırımcı da olabilir.

Saygı ve Selamlarımla,

Kemal beni ara kardeşim. Neler çevirdiğini bir anlat. Belki bir yardımım dokunur. Allah Allah...
    20 senelik borsa yatırımımı olur kardeşim? Ayıptır!

Sayfa 94/499 İlkİlk ... 44849293949596104144194 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •