Sayfa 96/500 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 761 - 768 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Sn ercanbay yazılarınız her zaman renk kattı bu forum a katmayada devam edicek...allah uzun ömürler versin kalemine sağlık...heleki o koruge borulu yazınız takdire şayan bir yazıydı eskiler çok iyi bilir...😀

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Aof(gün) 3,82 kapanış 3,71 artık yeter bu hissede sabırla şimdiye kadar şirkete vede yönetimine inançta olsun saygıyla bekleyenleri bekletmenin hoşgörüsü kalmadı, zaman meselesi vede finansal şeyler artık dayanma noktasını çoktan geçti “dal rüzgarı affetsede dal kırılmıştır bir kere” durumu olmasın

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

3. Sn. Mng, ağacın dallarını fazla zorladılar ama meğerse ağaç balsa ağacıymış. Artık daha fazla zorlamanın anlamı yok. Kaldırsınlar artık ağacın üzerinden baskıyı ve belirsizliği, nasıl da hızla yükseliyor balsa ağacı görecekler işte o zaman.
    Evet, saygı ve hoşgörü karşılık bulmalı artık; size katılıyorum.
    Son düzenleme : ruzgar; 23-01-2018 saat: 19:36.

4.  Alıntı Originally Posted by mng Yazıyı Oku
    Aof(gün) 3,82 kapanış 3,71 artık yeter bu hissede sabırla şimdiye kadar şirkete vede yönetimine inançta olsun saygıyla bekleyenleri bekletmenin hoşgörüsü kalmadı, zaman meselesi vede finansal şeyler artık dayanma noktasını çoktan geçti “dal rüzgarı affetsede dal kırılmıştır bir kere†durumu olmasın

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Kemal?

Bunu yapan sen misin Birader?

Sensen eğer.., o kadar küfürü yemeğe değmez Kanka. Yarın öbür gün küfüre maruz bıraktıklarının yanına gidince utanırsın Kardeşim.

Sen değilsen eğer.., sana senelerdir bunu diyorum Değerli Ortağım, hissene sahip çık. Çıkmadığın için de kötü laflar işittiğini unutma...

Her iki durumda da kötü durumdasın. Unutma!

Haşa! Benden umar mısın? Ben yüzüne söylüyorum sevgili Patronum...

Saygılar Büyük Hisseli Ortağım.

5. Anlayana sivrisinek saz,anlamıyana davul s......n az.Sy ercanbay Büyük ortağımıza ne söylersen söyle pek anlamak istemiyor.Borsa rekorlar kırıyor.Bizim gibi eplas ve mzhl.de bekleyen emektar yatırımcılara allah sabırlar versin.ytd.

6. Çok sabırsızsınız arkadaşlar yani bilançonun gelmesine 42 gün kaldı her şey yolunda siz niye böyle darlanıyorsunuz küçük yatırımcının isteyeceği her şeyden fazlası gerçekleşti bu hissede 225 ciro hedefi gerçekleşirse kendi pazarlama ağı olan egeyıldız pazarlama ve 7 ana bölge bayilikleri ile karlılıkta mükemmel rakamları göreceğiz...

7. Uzun süredir yazmıyordum, ama bilinki azar azar da olsa portföyümü büyütmeye ben devam ediyorum, çünkü bu firmaya güveniyorum ve daha yıllarca inatla beklicem, beklediğimiz haberler gelsin gelmesin hiç önemli degil. Satmamızı bekleyenlere sevgiyle duyurulur.

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. 6 yıldır sabrediyoruz sy melasis yetmezmi.

Sayfa 96/500 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •