Sayfa 425/500 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 3,393 - 3,400 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. teşekkürler sayın mng sağolun....

2.  Alıntı Originally Posted by metebaloglu Yazıyı Oku
    teşekkürler sayın mng sağolun....
    sizde sağolun Sn Metebaloğlu

emek veren sabırla bekleyenler için herşeyin çok çok iyi olması tek temennim,
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

3. Benim bahsettiğim konu farklı bir konu sizin bahsettiğiniz farklı. Telegram grubunda olanların zaten elinde pay vardır. Hisse hareketlensin bakın o telegram grubu sayısı nasıl artıyor. Hisseyi alan gruba giriyor zaten. Bizim insanımız önce alır sonra araştırır sağa sola yazar vs.
    Örnek Gedza telegram grubunda 2 gün önce 100 kişi olur mu derken bugün 190 kişiye çıktı 1 tavanla. Girenlerde alan kişiler takip amaçlı giriyor.
    Telegramda ki arkadaşın emeğine saygım sonsuz çok iyi de yapıyor buna bişey dediğim yok ama kuşlu site üstadları kadar etkili bir platform değil onu belirtmek istedim. Safımız belli tabi ki. Telegramada girdim 3 kişiyi de ekledim
    Yazdıklarım kişisel görüşümdür, hiçbir şekilde al sat tut tavsiyesi değildir !

4. Baskılayacaklar, baskı iyidir. Ne kadar baskı uygularlarsa o kadar yükseğe sıçrar. Geriden gelen tekniğe göre şuan kağıt 45-50 lira arası olması gerekirdi. Şimdi 34-40. bir anda 50 liranın üstüne çıkabilir.

10 milyon sermayesi olan bir şirket dolaşımda 4milyon lot var. en az 3 milyon lotu naftalin kokuyordur. Çoğu elinde hissesi olduğunu bile unuttu.
    10milyon sermayemiz var ,100 milyon kar açıklayacak.
    10 milyon sermayemiz var, bünyemizdeki sadece EPLAS 400 milyon sermayeli(başvuru bugün yarın sonuçlanır).

sayamıyorumm.... çok çok şey var... dilimizde tüy bitti.

dün 3-5 bin lot için baskı yapıyorlardı. elimde 1milyon lot olsa yarın 40 liradan satıyorum desem. bir babayiğit çıkıp alır mı, alır..
    yada şöyle diyelim benim param var 40milyon tl , MZHLD hissesi almak istiyorum 1 milyon lot alıcam. Almaya kalksam hissenin fiyatını 60-70-80-100 allah ne verdiyse, yoksa alamazsın.

sanırım şöyle bi sermaye arttırımı ve en az 1e10 bölünme şart oldu.

5. Kemal Zorlu "2021 yılı bizim yılımız olacak" diyormuş yakın çevresine. Biliyor muydunuz bunu?
    Son düzenleme : black_raven; 12-02-2021 saat: 00:15. Sebep: Düzeltme

6.  Alıntı Originally Posted by black_raven Yazıyı Oku
    Kemal Zorlu "2021 yılı bizim yılımız olacak" diyormuş yakın çevresine. Biliyor muydunuz bunu?
    Kemal zorluyu şimdiden tebrik edelim ozaman bas gaza patron baz gaza

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. KAP: EPLAS [ ] EGEPLAST EGE PLASTİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş. Pazar Geçiş Başvurusu

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/909425

Dosyalar:

Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun, 12.02.2021 tarihli toplantısında, Yakın İzleme

Pazarı'ndan bir Üst Pazar olan "Alt Pazar"a geçiş için uygun koşulların oluştuğu

tespit edilmiştir. Buna istinaden Üst Pazar'a çıkmak için gerekli başvuru işlemlerinin

başlatılarak, ilgili mercilere başvurulması hususunda toplantıya katılanların oy birliği

ile karar verilmiştir.

8. Hayırlı, uğurlu olsun. Tez zamanda mazhar içinde bir haber gelir inş.

Sayfa 425/500 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •