Sayfa 202/499 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1.  Alıntı Originally Posted by ceycey Yazıyı Oku
    spekler..bende dalga gecıyorum sızınle.bılgınıze..
    Dikkat et doktorun bir sözü vardı,
    Hamamda çıplak dotle şaka olmaz...

https://www.aydinlik.com.tr/cin-turk...e-mayis-2019-1

Kemal Zorlu (Mazhar Zorlu Holding): Türkiye de Çin in büyük yatırımları var. Ama bunların çoğunluğu kamu yatırımları. Çin in Türkiye ile olan işbirliğinde ve aynı zamanda stratejik ortaklığı geliştirme yönünde atması gereken bir adım olarak özel sektöre yönelik yatırımlar olması lazım. Bu durum aynı zamanda birtakım ithal ürünlerde Çinlilere öncelik verilmesini sağlayacaktır. Onların getireceği finansman imkanlarıyla Türkiye deki yatırımcının kabiliyeti bir araya geldiğinde yalnız Türkiye içinde değil, çevremizdeki ülkelerde de ciddi bir pazar olanağını elde etmiş olmayı sağlayacaktır. Çin in büyük bir teknolojik gelişmesi var İzmir de de İleri Teknoloji Üniversitesi var, büyük bir potansiyel var. Bunu geliştirmek lazım. Çin ile Türkiye arasındaki stratejik ortaklığımızın siyasi boyutu da çok önemli. Siyasi boyutu günlük değerlendirmelerle değil uzun vadeli makro olarak ele almak lazım. Türk ekonomisinin içinde bulunduğu durum herkesin malumu. Eğer bu dönemde Çin in Türkiye ye ilgisi ve desteği ne kadar fazla olursa ilerideki ilişkilerin temeli o kadar sağlam olur.
    https://www.dailymotion.com/ulusalkanal
    Son düzenleme : şirinyerli; 26-05-2019 saat: 19:54.

3.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    Dikkat et doktorun bir sözü vardı,
    Hamamda çıplak dotle şaka olmaz...
    tsk edıyorum Melasıs kardesım.bana akıl verırken kalanı sana yetmıyecekse ,benım için risk almana gerek yok gercekten.
    şu yazdıgın yazı karsında senın için bıraz insan ol dıyecegım senı de zor bırakmak ıstemıyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by ceycey Yazıyı Oku
    spekler..bende dalga gecıyorum sızınle.bılgınıze..
    Ben spekle uğraşma demeye çalıştım malını kaptırabilirsin bu işin şakası olmaz.bir başladın mı bu işin arkası gelir

Heleki haberler bu kadar Güzelken her an kapa bir şeyler düşebilir bu işin şakası yok kaç yıldır bekliyoruz.Allaha emanet

5.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    Ben spekle uğraşma demeye çalıştım malını kaptırabilirsin bu işin şakası olmaz.bir başladın mı bu işin arkası gelir

Heleki haberler bu kadar Güzelken her an kapa bir şeyler düşebilir bu işin şakası yok kaç yıldır bekliyoruz.Allaha emanet
    tşk.allaha emanet.sagol...problem yok.hersey ıstedıgımız gıbı olacak.

6. arkadaşlar spk ya yaklaşık 8-10 gündür olan işlem hacmi ile ilgili mzhol e bir yazı gönderip göndermediğini soracağım olağan üstü miktar fiyat hareketleriyle ilgili bilgi isteyip istemediğini soracağım sizce mantıklı bir hareket olurmu.. saygılar....

7.  Alıntı Originally Posted by metebaloglu Yazıyı Oku
    arkadaşlar spk ya yaklaşık 8-10 gündür olan işlem hacmi ile ilgili mzhol e bir yazı gönderip göndermediğini soracağım olağan üstü miktar fiyat hareketleriyle ilgili bilgi isteyip istemediğini soracağım sizce mantıklı bir hareket olurmu.. saygılar....
    Dolaşımda yaklaşık 4.250.000 lot hisse var.
    250.000 TL’lik hacim olağanüstü sayılmaz bence.

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Dolaşımda yaklaşık 4.250.000 lot hisse var.
    250.000 TL’lik hacim olağanüstü sayılmaz bence.
    ama son gunder yapılan işlemler hep karsılıklı aracı kurumlardan.o satmış o almış.hemde nerdeyse kafa kafaya denılebılır
    altında mutlaka bır sey var.

Sayfa 202/499 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •