Sayfa 248/499 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 1,977 - 1,984 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Bu sayfa teşekkür için değil ama;birden fazla kişi nezaketen verdikleri cvb için çok teşeklür ederim.Bi vakitler bnmde paydaşlığım var idi.Herbirinize bol bereketli kazançlar dilerim.Sağlıcakla kalın

ASUS_X00TD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    Fabrika arazisinin hemen yanında yeni yapılan binalarda 120m2 daireler 1 milyon TL civarına satılıyor, bizim 80.000 m2 arazimizin her 1000 m2 sine bir apt yapılsa her katı 4 daireli toplam 9 katlı 80 tane apt yapılabilir yani 80 apt x 4 daire x 9 kat toplam 2880 daire yapar %40 ı maliyet olsa 1728 daire kâr olarak kalır 1500 daire diyelim 750 binden satsak hemen gider toplam 1.125.000.000 tl sorduğun rakamın büyük bir kısmı çıktı bile (şehrin göbeginde kalan organize taşınıp konut imarına açılırsa), Almanya, Romanya, Basmane Gaziemir, İstanbul, Antalya, Çeşme, Kuşadası ve bilmediğim başka yerlerde ki gayrimenkuller aradağın rakamı rahatlıkla yakalar diye düşünüyorum. Basmane arazisi şehrin göbeğinde ve gökdelen yapılacak bir yer. Kemalpaşa da da bir yerimiz var diye duymuştum. Bizler yıllardır araştırıyoruz ve güveniyoruz, bu şirketin başına gelenler dünyadaki bir çok üniversitede hukuk derslerine konu bile oluyor. Bu vakıf protokolü ile önü iyice açıldı, inşallah bir daha bu durumlara düşmez. Hedeflerimiz bu sebeple çok yüksek. YTD.
    Akçay CD üzerindeki eski fabrika arazisi 34 000 m2

Ghvchjj

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

5. Burayı unutmayın arkadaşlar, amiral geminin karadaki merkezi burası, ayrıca Eplas, Egeyıldız, Güçyapı, Güçbirliği vb. firmaların direk ortağı, hepsinden buraya direkt kar payı gelir sonra kalan Egeyıldızdan Eplas a gelir ve Eplasta sonra yarısını tekrar buraya verir. Birşeyler yazayım da sayfa kendini yanlız hissetmesin dedim. YTD

6. Baba = MZHLD
    Oğul = EPLAS
    Torun = EGE YILDIZ

7. daha oncede yazdım,sankı gıdısat oyle gıbı duruyor,
    borsada okudugum bır yazı vardı,
    bır kagıtta sansın varsa 1 ncı sene olmaz ıse 5 nci sene gene olmaz ise 10 ncu oda olmadıgında 20nce senede anca kazanırsın,
    arada kazanma sansın yok dıyen bır adamın yazısı vardı
    kendımın 15 yıldır oldugu dusunursek 1-5 ve 10 trenı kactı,kazanmadık degıl.0,33 lerde cok hısse aldık.ancak yetmez bu kadar beklemeye...
    sonuç...bu kadar mal varlıgı olusan pozitıf enerjı beklenen bır suru haber.yazmakla bıtmez...20 ncı yıl trenıne kalanları bındırecektır.bu işin artık hıc bır sekılde donusu yok...

8.  Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    Burayı unutmayın arkadaşlar, amiral geminin karadaki merkezi burası, ayrıca Eplas, Egeyıldız, Güçyapı, Güçbirliği vb. firmaların direk ortağı, hepsinden buraya direkt kar payı gelir sonra kalan Egeyıldızdan Eplas a gelir ve Eplasta sonra yarısını tekrar buraya verir. Birşeyler yazayım da sayfa kendini yanlız hissetmesin dedim. YTD
    Bu durumda Eplas gider Mazhar kalır iddiası tamamen boş bir iddia. Ben yarı yarıya böldüm ikisini ama bu söylemler kafa bulandırıcı oluyor.

Sayfa 248/499 İlkİlk ... 148198238246247248249250258298348 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •