Sayfa 183/499 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 1,457 - 1,464 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

KAP : Borsamız tarafından, payları Yakın İzleme Pazarı'nda işlem gören Mazhar Zorlu Holding A.Ş. ve Egeplast Ege Plastik Tic. ve San. A.Ş.'nin, son üç yıllık bağımsız denetim raporlarında denetçinin görüş bildirmekten kaçınması nedeniyle, Kotasyon Yönergesinin (Yönerge) 23. maddesinin 1/ g bendi kapsamında uyarılmalarına karar verilmiştir.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2. ***MZHLD* *EPLAS*** BORSA İSTANBUL A.Ş.( Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu
    01.04.2019, 18:00:15

***MZHLD******EPLAS*** BORSA İSTANBUL A.Ş.( Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu )

İlgili Şirketler [MZHLD, EPLAS]
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Borsamız tarafından, payları Yakın İzleme Pazarı'nda*işlem gören Mazhar Zorlu Holding A.Ş. ve Egeplast Ege Plastik Tic. ve San. A.Ş.'nin, son üç yıllık bağımsız denetim*raporlarında denetçinin görüş bildirmekten kaçınması nedeniyle, Kotasyon*Yönergesinin (Yönerge) 23. maddesinin 1/ g bendi kapsamında uyarılmalarına karar*verilmiştir.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/751680

BIST

3.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    ***MZHLD* *EPLAS*** BORSA İSTANBUL A.Ş.( Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu
    01.04.2019, 18:00:15

***MZHLD******EPLAS*** BORSA İSTANBUL A.Ş.( Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu )

İlgili Şirketler [MZHLD, EPLAS]
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Borsa İstanbul A.Ş. Duyurusu

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    -
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Borsamız tarafından, payları Yakın İzleme Pazarı'nda*işlem gören Mazhar Zorlu Holding A.Ş. ve Egeplast Ege Plastik Tic. ve San. A.Ş.'nin, son üç yıllık bağımsız denetim*raporlarında denetçinin görüş bildirmekten kaçınması nedeniyle, Kotasyon*Yönergesinin (Yönerge) 23. maddesinin 1/ g bendi kapsamında uyarılmalarına karar*verilmiştir.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/751680

BIST
    yolun sonu sanki kaçacak yer yok

4.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Madde 23- (1) Aşağıdaki hallerde, Yıldız Pazar, Ana Pazar, Gelişen İşletmeler Pazarı ve Yakın İzleme Pazarında işlem gören paylar Yönetim Kurulu kararı ile sürekli olarak Borsa kotundan çıkarılabilir. Yönetim Kurulu, kottan çıkarma kararını vermeden önce ilgili ortaklığı durumunu düzeltmesi için uyarabilir, ortaklığa süre verebilir, Yıldız Pazar, Ana Pazar ve Gelişen İşletmeler Pazarı’nda işlem gören payların Yakın İzleme Pazarına geçmesine karar verebilir veya uygun gördüğü diğer tedbirleri alabilir.
    a) Ortaklığın kamuyu aydınlatma yükümlülüklerini yerine getirmediğinin tespit edilmesi,
    b) Borsa tarafından yapılacak düzenlemelere ve alınacak kararlara uyulmaması, Borsaca istenecek bilgilerin verilmemesi, eksik veya gerçeğe aykırı bilgi ve belge verilmesi,
    c) Ortaklığın Borsa tarafından geçerli kabul edilebilecek durumlar dışındaki nedenlerle 1 yıldan uzun bir süre faaliyetlerinin durdurulmuş olması,
    ç) Ortaklığın iflasına karar verilmiş olması ya da herhangi bir nedenle tüzel kişiliğinin sona ermesi veya genel kurulda alınan tasfiye kararının tescil edilmesi,
    d) Ortaklığın faaliyetlerini devam ettiremeyecek seviyede finansman sıkıntısına düşmüş olması,
    e) Ortaklığın Borsaya ödemekle yükümlü olduğu ücretlerin tamamını son ödeme tarihinden itibaren 1 yıl içinde ödememesi,
    f) KAP’ta yayımlanan son yıllık bilançosunda, toplam özsermaye/sermaye oranı dikkate alındığında özsermayesi negatif olan ortaklıklardan, varsa sermaye artırımı/azaltımı ile ilgili sürecin saklı kalması kaydıyla, toplam özsermaye/sermaye oranı üzerinden yapılacak hesaplamalara ilave olarak, ihraççılar tarafından talebe bağlı olarak aktiflerin rayiç değerlerle yeniden değerlenmesinin yapılması durumunda da toplam özsermaye/sermaye oranının yukarıda belirtilen eşiğin altında kalmaya devam etmesi,
    g) KAP’ta yayımlanan son üç yıllık bağımsız denetim raporlarının olumsuz görüş içermesi veya bağımsız denetçinin söz konusu raporlarda görüş bildirmekten kaçınması,
    ğ) KAP’ta yayımlanan son üç yıllık bilançosunda, ilişkili taraflardan olan ticari olmayan alacaklarının toplam aktiflere oranının %50’yi aştığının tespit edilmesi,
    h) Payları GİP’te işlem gören ortaklığın bir piyasa danışmanı ile anlaşmasının sona ermesinden itibaren dört ay içinde yeni bir piyasa danışmanı ile anlaşma imzalamaması,

MADDE 23 BİLGİ AMAÇLI PAYLAŞILMIŞTIR.
    ---------------- BAKIŞ AÇISINA GÖRE ----------------

Bakıyorum da forum yandaş medya gibi kap'a gelen haberi yazan yazana, birileri birilerinden haber beklerken, egosu olanlar dahil..!! egosu yiyen varsa...!! EGOSUNA dikkat etmesini RAPOR eder...!! işin sonunda DENET'LERKEN görüşlerimi beyan etmem NEDEN TEŞKİL edermi,..? yoksa DENETÇİ gibi GÖRÜŞ bildirmekten kaçınmak mı NEDEN TEŞKİL eder....??

---------------- UYARMAYA KARAR VERDİM --------------

Yatırım tavsiyesi değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by knsvsn Yazıyı Oku
    ---------------- BAKIŞ AÇISINA GÖRE ----------------

Bakıyorum da forum yandaş medya gibi kap'a gelen haberi yazan yazana, birileri birilerinden haber beklerken, egosu olanlar dahil..!! egosu yiyen varsa...!! EGOSUNA dikkat etmesini RAPOR eder...!! işin sonunda DENET'LERKEN görüşlerimi beyan etmem NEDEN TEŞKİL edermi,..? yoksa DENETÇİ gibi GÖRÜŞ bildirmekten kaçınmak mı NEDEN TEŞKİL eder....??

---------------- UYARMAYA KARAR VERDİM --------------

Yatırım tavsiyesi değildir.
    Merhaba,

Bu sefer tam, "Sokrates'in savunması" gibi olmuş Değerli Kardeşim. Zamanın hakimleri de adamı anlamamışlardı. Yeni bir iletin gelinceye kadar, okur dururum. (Dalga geçiyorum gibi yorumlama, saygıdan)

Haber hususunda haklısın. Özellikle Eplas sayfasında aynı haberler üçer-dörder sefer düştü. Sanıyorum yazanlar birbirinden habersiz yazdılar.

Herkes ne zaman haber düşecek diye, bilgisayar başında bekliyor galiba.

Bütün arkadaşlara selamlar ve saygılar,

Mutlu ve huzurlu yarınlara.., sağlıkla beraber.

6. Çok sabrettik hepimiz.
    Sabrın sonu selamet derler.
    Herkes hisselerin potansiyelini biliyor. Varlıklarını, değerlerini biliyor. Fazla söze gerek yok.

Tüm emektar yatırımcıların kazanması tek dileğimdir.

Sn. Knsvsn’ nın dediği gibi;
    Yakında düğünümüz var.

Düğünde hep birlikte görüşmek dileğiyle.

Kalın sağlıcakla.

7.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Çok sabrettik hepimiz.
    Sabrın sonu selamet derler.
    Herkes hisselerin potansiyelini biliyor. Varlıklarını, değerlerini biliyor. Fazla söze gerek yok.

Tüm emektar yatırımcıların kazanması tek dileğimdir.

Sn. Knsvsn’ nın dediği gibi;
    Yakında düğünümüz var.

Düğünde hep birlikte görüşmek dileğiyle.

Kalın sağlıcakla.
    martın sonu bahar oldugu gıbı olur ıns...

8. bu kağıdı tutmayan çalışan ve bugunde oynadıkları oyunu bızzat gordum.
    yapanların hepsı namerttır ....

Sayfa 183/499 İlkİlk ... 83133173181182183184185193233283 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •