Sayfa 206/500 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

Bu alem ve de ben,kimin ne olduğunu gayet iyi biliyor...Sıkıntı yok.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

2. Sayın Ercanbay devamını bekliyormuşsun sanada yakıştıramadım batık kardeş sende kahramanlığa soyunmuşsun gibi fakat gene kendine zarar veriyorsun bu paylaşımlarını hiç yakıştıramadım sana
    Bizimde senden bir farkımız yok 12 yıldır bekliyoruz

3. Sayın batık forumda o kadar çok konuşulması gereken şey varken şu yaptığınız paylaşımlar da ne oluyor bu forumun amacı yatırımcıları bilgilendirmek görüyorum ki bilgiye çok muhtaç yatırımcıda var siz kafa karıştırıp duruyorsunuz ercanbayda alkışladı

Bakın EPLAS ve MZHLD holding zirve fiyatında işlem görürken fabrikaya haksız yere yapılan bir haciz kararı ile giden hisseyide durdurmuş oldular ne olduğunu anlayamadık herkez Kemal zorluyu suçladı işte yarın büyük gün 29 05 2019 mahkeme günü istinaf mahkemesinin vermiş olduğu karara uyarak Karşıyaka ticaret mahkemesinin 2017 /730 dosya ile verdiği ihtiyati haciz kararı şirketimizi allak bullak etmişti kattıkta ticaret mahkemesine yaptığımız itiraz haklı görülmüş haciz kararı kısmen kaldırılmıştı fakat biz istinaf mahkemesine gittik
    İstinaf mahkemesi sonucunun beklenmesi üzerine, dava 29 05 2 019 tarihine ertelenmişti
    Beklenen karar

Karşıyaka Asliye Ticaret Mahkemesinin 2017/730 Esas Sayılı dosyasında, Şirketlerimiz aleyhine verilen ihtiyati haciz kararı, İzmir Bölge Adliye Mahkemesi 17. Hukuk Dairesi 2019/337 Esas, 2019/514 sayılı kararları ile bugün itibariyle tamamen kaldırılmıştır.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/749122

VE BÜYÜK GÜN YARIN BIRAKIN BUNLARI KONUŞALIM
    Son düzenleme : Melasis61; 28-05-2019 saat: 10:51.

4. Yarın büyük gelişmeler olacak şirketten yarın ve sonrası bir çok açıklama gelecektir diye düşünüyorum
    Şirket yetkilileri ile konuştuğumda tazminat davası açacaklarını söylemişlerdi bekleteyelim görelim .

5. Nerde sansarlar....üşüştüler mi hısseye yıne...
    Yenı film sahnelerde.yazın bır kenara...
    ıkı secenegım var...ya ıstedıgımı alırım yada daha ıyısını..herkese duyurulur...

6.  Alıntı Originally Posted by Melasis61 Yazıyı Oku
    Sayın Ercanbay devamını bekliyormuşsun sanada yakıştıramadım batık kardeş sende kahramanlığa soyunmuşsun gibi fakat gene kendine zarar veriyorsun bu paylaşımlarını hiç yakıştıramadım sana
    Bizimde senden bir farkımız yok 12 yıldır bekliyoruz
    Değerli Melasis Kardeşim,

Batık Derinlik ve fotoğraf yapıştırmış, teşekkür etmiş ve devamını bekliyorum demişim. Nasıl başka anladın, hayretler içinde kaldım.
    Batık'ın yazdığı koçumu da ne anlamda yazdığını bilmiyorum. Ben normal, hadi koçum gibi anladım.

Gelişmeler için yazdıklarımla beraber, yazılan hiç bir olumsuzluğa katılmıyorum. Mng de yazacağını yazmış, onun ikazını da yerinde buluyorum.

Yapılan alımları ve bunun bir düzen içerisinde oluşunu çok taktir ettiğimi bir kaç kez yazdım.

Yani yanlış anlamışsın kardeşim. Batık'ın yaptığı, resim paylaşımları için teşekkür ederek, devamını bekliyorum.

Saygılarımla,

7. Merhaba, yeniden;

Değerli Kardeşim Melasis, baştan beri özetle, Kemal Beye hisseleri sahipsiz bıraktığı, haber ve duyuruları geciktirdiği için zaman zaman kızdım. Kinayeli yazılar yazdım. Hakaret ve küfür boyutuna hiç ulaşmadım. Ve bunları yaparken de, senelerce ne tür haksızlıklara maruz kaldığını da yazdım. Şirketler geçen sene 2 bu sene 1 uyarı aldı. Biz bu uyarıları, daha erkenden yapmıştık.

Artık görüyoruz ki, her şey olgunlaştı. Kişilerle, yazı yazanlarla uğraşmanın bir anlamı yok. Üstte, ceycey kardeşim "Sansarlar" yazmış, bunun bir mantığı ve gereği yok. Hisseyi yukarıya taşıyacak, 10 gündür düzenli alım yapan insanları bu şekilde değerlendirmek hoş değil. Ama okuyor geçiyoruz...

Önceleri abartılı şeyler de yazdığımı burada kabul etmeliyim. Yaptım, hisseleri kötüleyecek, hisselerin değerini düşürecek, kötü algı oluşturacak tek bir yazım yoktur. Bir iki önceki yazımda, bugün, yarın, bir hafta yada bir yıl diyemem diye yazmıştım. Yani "Alın-Satın" yönünde de hiç bir telkinim olmamıştır.

Batık Kardeşim, adı gibi, burada bir miktar para batırmış bir insandır. Geçen sene 8-9 liradan hisse aldığını biliyoruz. Yazmıştı da...
    Önceki nicki de "heyecanlı" dır. Gerçekten, heyecanlı ve gerçekten ne zaman ne yapacağını çok iyi bilmediğini düşündüğüm için, "Bekle ve zararlarını telafi et..." tavsiyesinde bulundum. Bunun da, kredili oynamaktan kaynaklandığını düşünüyorum. Onun için de hakkında hayırlısı olsun inşAllah. Umarım heyecanlanıp, bir düzeltmede yanlış zamanlama yapmaz.

Siz beni hisseleri sattığım da göreceksiniz... Benim borsa anlayışımda, "Sattım çıktım, bereket versin..." sözü yok. Ne zaman sattığımı ve kaça sattığımı hiç kimse bilmeyecek. Bu kadar uzun kalan birinin "Sattım çıktım" demesi bile etik değildir. Kalanları ve daha fazla beklentisi olanları etkiler ve yanlış karar vermesine yol açar. Cümlenin başında "Siz beni hisseleri sattığım da göreceksiniz..." yazdım ama, bunu asla kimse bilemeyecek.
    Belki uzun süre yazmam da, ya sattı yada öldü dersiniz...

Saygı ve selamlarımla kardeşim, Herkese...

8. Merhaba Ercanbay..,öncelikle hissede yapılan hareketlerin bilinçli olmasina ofkelenerek yazdım.önce sizden ve bu hisseye yıllarını veren değerli arkadaşlardan özür diliyorum.kusura bakmayın..bizi yazilarinizdan mahkum etmemenizi rica ediyorum..

Sayfa 206/500 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •