Sayfa 255/500 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

Alıntı Originally Posted by alex10 Yazıyı Oku
    Allah'ın sevgili kuluymusuz fiyat esitlendi
    Kendi kendini mutlu etmenin peşinde. İkisi beraber gidecek. Fiyatı arz ve talep belirler. Cevap vermeye, muhatap almaya bile gerek yok hocam.

3. Mazhar yatırımcıları çok asilsiniz ..bunca lafa söze dönü cevap vermiyorsunuz,kutlarım hipimizi.Bu neyin egosu anlamadım eplas taki yazışmaları kınıyorum....kime ne ne alırsa alır...5tl den 10
    tl lere kadar her ikisindende hatırı sayılır derecede aldım...eplastaki yazılanlardan etkilenmedim eşit derecede alım yaptım.herkesin yolu açık kazancı bereketli olsun.Bence bu muhabbete bir nokta konulsun ve herkes keyfine baksın.
    Son düzenleme : zmoglu; 28-12-2019 saat: 16:31. Sebep: kelime hatası

4. Beklentilerin ne olduğunu net biliyoruz. Yıllardır sabırla bekledik ve beklemeye devam edeceğiz.
    Bir anımı anlatayım. Mzhld’nin fiyatının 0.80 olduğu günler işlem hacmi son derece azdı. 9.55 deki ilk seansta tavana 1 lot alış girmiştim ve kağıt tavan oldu iyi mi? İşlem hacmi 1 lot ve o da benim alışımdı. Demem o ki bizler ne günler gördük.
    Bu Vakıfbank haberini ben bir işaret fişeği olarak görüyorum. Artık start verilmiştir.
    Yatırımcıların sabretmeyi başardıkları oranda kazançlarını artıracaklarını düşünüyorum.
    Basmane hikayesinin sonunu da merakla bekliyorum.
    Uzun vadeli yatırım yaptım.
    Herkesin yatırım stratejisi farklı olabilir. Kimi kısa vadecidir, kimi sadece %5-10 getiri hedefler ve satar gider, kimi al sat yapar.
    Sonuç olarak herkes kendi yatırımından sorumludur.
    Hissenin yükselmesine paralel keyifli günler yaşıyoruz.
    Uzun vadede keyfimizin artarak devam etmesi dileğiyle.
    Selamlar.

5. Sayın Batık size yazmıştım çıkış durduğu 8 lerde patinaj yaptığında. Bilancoyu görmeden satmayın diye. Borçların kapanması ile beraber bilançoda güzel bir tablo bekliyorum. O zamana kadar da tatmin edici rakamlar göreceğimizi düşünüyorum.
    Eplas ve mzhld ile ilgili olarak da şunu soyleyim;
    Piyasa değeri olarak şuan eplas mzhld nin 2 katı ama borsadaki fiyatları aynı. Anlayan anlamıştır. Bu hafta da inşallah yuzumuz güler yarın haber gelirde çıkış devam eder inşallah

6. Ben de yarı yarıya böldüm. İkisi de kazandırıyor. Daha da çok kazandıracak inşallah. Öteki sayfadaki vatandaşı dikkate almaya gerek yok. Aklınca yeni gelenleri Eplas'a yönlendirmeye çalışıyor.

7.  Alıntı Originally Posted by alex10 Yazıyı Oku
    Sayın Batık size yazmıştım çıkış durduğu 8 lerde patinaj yaptığında. Bilancoyu görmeden satmayın diye. Borçların kapanması ile beraber bilançoda güzel bir tablo bekliyorum. O zamana kadar da tatmin edici rakamlar göreceğimizi düşünüyorum.
    Eplas ve mzhld ile ilgili olarak da şunu soyleyim;
    Piyasa değeri olarak şuan eplas mzhld nin 2 katı ama borsadaki fiyatları aynı. Anlayan anlamıştır. Bu hafta da inşallah yuzumuz güler yarın haber gelirde çıkış devam eder inşallah
    Piyasa degeri olarak 2 katı fakat hisse sayısı olarak ta 2 katı, ikisininde sermayesi aynı olsaydı yani hisse sayısı aynı olsaydı dediğiniz gibi fiyat olarak 2 katı olabilirdi.

Sayfa 255/500 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •