Sayfa 219/499 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 1,745 - 1,752 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Mete bey, merhaba,

Ege Dünya Ticaret Merkezi ile ilgili olarak; burada sadece iştirakimiz olan Güçbirliği Grup değil aynı zamanda Belediye ve TMSF de taraf olduğunda görüşmelerin devam ettiği sürecin sadece iştirakimiz tarafından belirlenemeyeceğini belirtmek isteriz.

Vakıfbank görüşmeleri Vakıfbank Yeni Yönetim Kurulu ile devam etmektedir

Davaların açılmasına yönelik olarak da Şirket yatırımcının hakkını gözetmekte olup, açılan davalar ya da hukuki gelişmeler eş zamanlı olarak Kapta açıklanmaktadır, bunun dışındaki hukuki hakları da saklıdır.

Bilgilerinzie,

Saygılar

2. Berna hanım merhaba öncelikle yatırımcılarınıza mail ile ivedi dönüş yapmanız takdire layık hareket olduğunu belirtmek isterim bunun için size özellikle teşekkür etmek istiyorum lakin sorduğum sorulara net cevap almayı beklerdim yaklaşık bir ay kalan teklif süresine yanıt verilecekmi verilmeyecekmi sorum net ve tek bu sorunun net cevabını bekliyorum ben ve benim gibi hisseyi uzun süredir taşıyan hissedarlarının bunu bilmesinin hakları olduğunu düşünüyorum saygılar....

3. daha net bir cevap beklediğimi mail ile bir kez daha deklare ettim bekliyorum ...

4. cevap bence sordugun sorunun yanıtı degıl.cevap vermiş olmak ıcın vermış.
    ıyıkı tekrar yazmışsın.

5. saat 12:55 mzhol alış 1 emir 5lot bekleyen 4.68 ile satış 1 emir 480 lot ile 4.81 ile

6. Mete bey, sorularınızın tamamını gerçeğe uygun, bugün tarihi itibariyle geçerli koşulları içeren şekilde ve Yatırımcı İlişkileri Birimine intikal eden ölçüde yanıtladım.

Malumunuz hukuki konulardaki mahkeme ya da davaya ilişkin bilgiler ilgili modülden Özel Durum Açıklaması yoluyla aynı gün eş zamanlı açıklanmakta, yatırımcılara eşit bilgi edinme hakkı yerine getirilmektedir, bunun yanısıra malumunuz içsel bilgi sürekli bilgiye dönüşmeden yatırımcıya bilgi verme durumu söz konusu olamaz.

Bilginize sunarım

7. berna hanım diyorki çok sorgulama bundan fazla bilgi bende yok olsada söyleyemem diyor tamam şimdilik tamam ama soracağım sorular kap bildirimleri geldikçe olacak buda böylece biline.....

8. vay anasına beeee..helal...

Sayfa 219/499 İlkİlk ... 119169209217218219220221229269319 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •