Sayfa 222/499 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 1,769 - 1,776 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. sizinle borsa ile ilgili bir anımı paylaşayım yüzde yüz gerçek yaşadığım bir olay 3-4 sene önce beşiktaş hissesi aldım iyi bir miktar bekliyorum stad haberi gelecek prim yapacak bir gün telefon çaldı yatırım şirketi portföy yöneticisi arıyor dediki beşiktaş ı vestelle değiştirelim sonra yerine koyarız dedim bir bildiği var tamam dedim sattık beşiktaşı aldık vestel beşiktaş bizim satmamızı bekliyor muş 3 katına gitti vestel zarar satamadık ta 3 katı kardan da olduk bir hissenin içinde olmak ve sabır etmek en önemli şey bence borsa sabır işidir.....

2. bız aldık mı 5,50 oluyor.resmen dalga gecıyorlar.

3.  Alıntı Originally Posted by ceycey Yazıyı Oku
    bız aldık mı 5,50 oluyor.resmen dalga gecıyorlar.
    bence ücretli bölüm öncesi son çıkış gibi otobanlarda olan bakalım ne kadar dalga geçeçekler sabırla bekliyor olacağım....

Oççççççç

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

5. koy 5.30 a 10.000 lot alış bekle ohhhh ne ala satan varsa burdayım diyor..

6.  Alıntı Originally Posted by metebaloglu Yazıyı Oku
    koy 5.30 a 10.000 lot alış bekle ohhhh ne ala satan varsa burdayım diyor..
    Merhaba,

Değerli Mete Kardeşim, yazını okuyunca kötü gibi duruyor da, bu aslında bizim beklediğimiz, olması gereken şeydir. Bir gün önceki kapanışa alış yazılmış, hissenin daha aşağı gitmesi engellenmiş gibi bakmak lazım.

Aslında hisselerin yükselmesi için de kullanılan bir tekniktir bu. Alıcı, hisseyi almak için o bloğu aşıp almak zorundadır, ki bu da hissenin yükselmesi anlamına gelir.

Ayrıca, acil çıkış yapmak isteyenler için de can simidi gibi bir şeydir.

Senelerdir Kemal Zorlu ve Yatırımlarını yöneten kişilerden de beklentimiz budur.

Duruyor mu halen o alış bilmiyorum ama, buna benzer yazılar, alıcıyı da gücendirebilir. Muhtemelen daha aşağı çekecektir o alışı.

Keşke, bunu Kemal Zorlu her iki senet için hergün yapsa. Hisseler düşmeyeceği gibi, az az da olsa her gün yukarı gider. Kemal Zorlu gibi birine de maliyetli bir iş değil. Ayrıca bunu şirketlerin kendileri de yapabilirler.

Senelerce en çok kızdığım husus zaten budur. Hisselere sahip çıkmaması, manipülasyona açık bırakması, haber değeri taşıyacak gelişmeleri bildirmemesi ve bazen de bilinçli hisseleri düşürecek mükerrer haberler göndermesi. (Fabrika icra davası ve yargıtay aşamalarında bunu çok yapmıştı.)

Selam ve saygılarımla,

7.  Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Değerli Mete Kardeşim, yazını okuyunca kötü gibi duruyor da, bu aslında bizim beklediğimiz, olması gereken şeydir. Bir gün önceki kapanışa alış yazılmış, hissenin daha aşağı gitmesi engellenmiş gibi bakmak lazım.

Aslında hisselerin yükselmesi için de kullanılan bir tekniktir bu. Alıcı, hisseyi almak için o bloğu aşıp almak zorundadır, ki bu da hissenin yükselmesi anlamına gelir.

Ayrıca, acil çıkış yapmak isteyenler için de can simidi gibi bir şeydir.

Senelerdir Kemal Zorlu ve Yatırımlarını yöneten kişilerden de beklentimiz budur.

Duruyor mu halen o alış bilmiyorum ama, buna benzer yazılar, alıcıyı da gücendirebilir. Muhtemelen daha aşağı çekecektir o alışı.

Keşke, bunu Kemal Zorlu her iki senet için hergün yapsa. Hisseler düşmeyeceği gibi, az az da olsa her gün yukarı gider. Kemal Zorlu gibi birine de maliyetli bir iş değil. Ayrıca bunu şirketlerin kendileri de yapabilirler.

Senelerce en çok kızdığım husus zaten budur. Hisselere sahip çıkmaması, manipülasyona açık bırakması, haber değeri taşıyacak gelişmeleri bildirmemesi ve bazen de bilinçli hisseleri düşürecek mükerrer haberler göndermesi. (Fabrika icra davası ve yargıtay aşamalarında bunu çok yapmıştı.)

Selam ve saygılarımla,
    sayın ercanbay bunu yazmamın sebebi mal toplama fiyatının 5.30 olmadığını anlatmaktı aslında geçenlerde tavan yaptığı sırada tavanda 23.000 lot alıcı vardı satan satmak isteyen o zaman satmadı da 5.30 mı satacak komik bence çok mal almak istiyor ise yukarıdan daha fazla mal alabileceğini bilmesi gerekir herkesin kendine göre satmak için hesap ettiği bir fiyat mutlaka vardır olmalıdırda o yüzden 5.30 10.000 lot yazıp beklemek komik hemde traji komik saygılar.........

8. alt kademelere yazan bır babayıgıt beklıyorum.
    ne olacak bakalım.

Sayfa 222/499 İlkİlk ... 122172212220221222223224232272322 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •