Sayfa 86/499 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 681 - 688 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1.  Alıntı Originally Posted by beyti Yazıyı Oku

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by beyti Yazıyı Oku

4. MZHLD Mazhar Zorlu Holding

Sn Beyti,

Emeğinize sağlık.

Not: Vakıf Yatırım alıcı konumda. Şaşırdım mı?
    Hayır.
    _______________________% 99,99
    Sivrisinek saz.........................
    İki kişinin bildiği sır değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Sn Beyti,

Emeğinize sağlık.

Not: Vakıf Yatırım alıcı konumda. Şaşırdım mı?
    Hayır.
    _______________________% 99,99
    Sivrisinek saz.........................
    İki kişinin bildiği sır değildir.
    ——————%99,99 vakıfın takaslarda çıkmaya başladığı vede ilk ciddi alımları olan tarihlere bakmak lazım.....…… sivrisinek zamanı da geçti,

Yatırım tavsiyesi içermez, al/sat için uygun değildir herkes kendi kararlarından sorumludur,mesuliyet kabul edilmez.
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by nil35 Yazıyı Oku
    tmsf tamam. öbürü desen % 99,99 tamam (sivrisinek-saz meselesi ) 17.08.2017 de varlıkların ekspertizleri yenilenmiş-varlıkların yeniden değerlenmesi ile ilgili ön hazırlık da tamam. Varlıklar yeniden değerlenince özkaynaklar artıya geçecek ona da az kaldı. temettü 2019 da inşallah. Nakit olmasa da bedelsiz hisse olarak verileceğini düşünüyorum.(şahsi beklentim bu yönde) gaziemir arsası konusuna hakim değilim yorum yok. yakın izleme pazarından çıkma konusunda engel kalmadı. Zaten faaliyet raporlarında pazar değişikliğine atıfta bulunulmuş. buna da az kaldı.
    polyana mı gerçekçi mi olduğum beklentiler gerçekleştikçe görülecektir.

Sonuç: Herkes kendi aklını kullanarak yatırım kararı versin. Alım ve satım kararınızı hür iradenizle verin. Ben öyle yapıyorum.

Sağlıklı günler dilerim.
    bu paylaşım ,sn.egedük ün mzhld sayfasından alıntı. Işin ilginç yanı ,sn egedük son 6 aydır yorumları nitelik degiştirdi. Bu nedenle çok dikkatimi çeken paylaşımlarından dolayı mesleginiz nedir diye sormuştum. Tabiki bu çok önemli. şimdi hepinize soruyorum bu kadar bölük pörcük şirketle ilgili bilgileri birleştirin ve yatırım kararını yalnız ama yalnız kendiniz verin . Aklınız bunlara ermiyorsa lütfen borsa yatırımından uzak durun.
     Alıntı Originally Posted by egeduk Yazıyı Oku
    tasarruf mevduatı sıì‡gorta fonu tarafından tıì‡carıì‡ ve ıì‡ktıì‡sadıì‡ buìˆtuìˆnluìˆk olusì§turan mahcuzların satısì§ına
    ıì‡lıì‡sì§kıì‡n yoìˆnetmelıì‡k

madde 24 – (1) ıì‡hale, kurul tarafından onaylanmısì§ olsa dahi asì§agì†ıda belirlenen sì§artlardan birinin gercì§eklesì§mesi halinde kurul tarafından alınacak ikinci bir karar ile iptal edilebilir.
    A) ıì‡hale alıcısının, satısì§ sì§artnamesinde belirlenen sì§ekil, suìˆre ve sì§artlara uygun olarak
    ihale bedelini oìˆdememesi,
    b) ıì‡hale alıcısının mevzuat veya satısì§ sì§artnamesinde duìˆzenlenen yuìˆkuìˆmluìˆluìˆklerini
    c) ıì‡hale alıcısının ihaleye isì§tirak ile ilgili mevzuatta veya satısì§ sì§artnamesinde duìˆzenlenen sì§artları tasì§ımadıgì†ının veya sonradan kaybettigì†inin anlasì§ılması.
    (2) ıì‡halenin iptali halinde ihaleye konu ticari ve iktisadi buìˆtuìˆnluìˆk; satısì§ komisyonu tarafından ikinci en yuìˆksek pey suìˆrene/teklif verene teklif edilebilir. Bu kapsamda kendisine teklif edilen teklif sahibi, uìˆcì§ guìˆn icì§inde satısì§a konu mal, hak ve/veya varlıkları almayı kabul ederse kurul onayından sonra ticari ve iktisadi buìˆtuìˆnluìˆk kendisine ihale edilmisì§ sayılır. Bu durumda ilk ihale alıcısının ihale teminatı fona irad kaydedilir. Ayrıca iki ihale bedeli arasındaki fark, ilk ihale tarihinden farkın tahsiline kadar gecì§en suìˆre icì§in satısì§ sì§artnamesinde belirlenecek oranda faiz ile digì†er zararlar ilk ihale alıcısından tahsil edilir.
    (3) kurul tarafından ikinci en yuìˆksek pey suìˆrene teklif edilmesinin uygun goìˆruìˆlmemesi veya yapılan teklife ragì†men teklifin kabul edilmemesi veya teklif sahibine ulasì§ılamaması hallerinde, ticari ve iktisadi buìˆtuìˆnluìˆk tekrar satısì§a cì§ıkarılır. Bu durumda satısì§ ilanı satısì§tan en az 7 guìˆn oìˆnce resmiì‚ gazete’de ilan edilir. ıì‡ki ihale bedeli arasındaki fark, ilk ihale tarihinden farkın tahsiline kadar gecì§en suìˆre icì§in satısì§ sì§artnamesinde belirlenen oranda isì§leyecek faiz ile digì†er zararlar, teklifinden veya ticari ve iktisadi buìˆtuìˆnluìˆgì†uìˆ almaktan vazgecì§en ihale alıcısından tahsil edilir.

19.01.2016 tarihinde ihale yapıldı ve sonuçlandı.
    19.01.2018 tarihinde tam iki yıl dolacak.
    Belediye inşaat ruhsatını vermediği için
    şartnamede belirtilen 80.000.000 doların taksit ödemeleri de başlayamadı haliyle.

1) tmsf, sonsuza kadar ruhsatın verilmesini beklemeyecek herhalde. Ihaleyi iptal etmesi için son tarih nedir?

2) tahsilat yapılamadığı için devletin zararı söz konusu. Bu zararı kim karşılayacak?

Alıntı Originally Posted by nil35 Yazıyı Oku
    sn.egedük yukardaki tmsf nin iktisadi ve ticari bütünlük çerçevesinde sattıgı basmane arazisini ilgilendiren 24.maddeyi getirmiş çok teşekür ederim.
    a) inşaat ruhsatı verilmesinin gecikmesi
    b) para ödenmesi ruhsatla ilişkilendirildiginden , haklı olarak bir zaman dilimi mesala iki sene gibi baglamıya çalışmış. Bunuda 19.01.2018 de satış iki yılını doldurmasına işaret etmiş.
    c) gecikme zararını kim karşılıyacak .
    Sn.kose , sancak o gökdeleni diker demişsin. Demeye demişsinde sizde hiç çok yönlü düşünme yetenegi yokmu. Veya soruyu şöyle sorayım. bşb bşk .nı bir gerekçeden dolayı inşaat ruhsatı vermemek için sancagın sırtına binmiş çölde ^^yaleli şarkısı ^^ söylemektedir. Not. O şarkı ile ilgili , çok özel bir fıkra vardır.
    Sn. Egedük , bu hikayenin sonunu bende merak ediyorum .ister arsalı ,ister arsasız. Ama siz sonucunu görmiye başlamışsın ,yatırımcıları düşünmüye davet ediyorsun. çözüm için ya mahkeme öncesi uzlaşı ile ya mahkeme ile .şimdilik yatırımcıları arsa satışından paya düşen 40.000.000 doların grubu rahatlattıgını ,ipoteklerin kalktıgını asıl mücadelenin şimdi başladıgını ve bu iradeyi sn.k.zorlunun bşb bşk.nına verdigi cevapta görmekteyim.
    hoşça kalınız.
     Alıntı Originally Posted by ruzgar Yazıyı Oku
    bazı gelişmeler; olumsuz göründüğü an mutlaka bir fırsat sunmuştur.

anlayanlara............
    selam olsun

7.  Alıntı Originally Posted by knsvsn Yazıyı Oku
    selam olsun
    Bizdende size selam olsun, değerine sahip çıkanlara taclandırılmayı bekleyip şirketi gururla taşıyanlara

Yatırım tavsiyesi içermez, al/sat için uygun değildir herkes kendi kararlarından sorumludur,mesuliyet kabul edilmez.
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

8. Yokmu eplas ve mzhld için günlük alan satanı atçak...şimdiden teşekkürler...

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 86/499 İlkİlk ... 3676848586878896136186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •