Sayfa 83/499 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 657 - 664 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1.  Alıntı Originally Posted by mng Yazıyı Oku
    Sn Egedük ben şu hbr veya bu hbr lerin boş demem, bu hisselere girdiğim günden beri şuna inanırım Kemal beyin içinde olmadığı hiç bir proje hiçbir açıklamaya inanmam burayı aldığı günden beri her işi helal onun için burayı yemek isteyen sevgili Doktor abimin dediği oligarşik yapının boğazında düğümlenir YUTAMAZLAR YUTAMAYACAKLAR YUTTURMAYACAĞIZ.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Sn. Mng

Kemal beyin haklılığı konusunda kimsenin şüphesi yok zaten. Allah yolunu açık etsin.
    Tüm dualarım onunla.

3. rüzgar TİRÜBÜNÜ , görüntülerin altında , ARES yazıyor . 3/4 ay önce ŞOM ağızlının birisi geldi tribünlerin yıkıldığını ,çürüdüğünü vs vs yazdı. halbuki işin aslı bir tribünde kanatta kırılma olduğu yönündeydi. toplam 11 / 12 tribün civarında, kuruluş gücü 7.2 MW . SPK kayıtlarında 5/6 sene önce halka açılacaklar arasında sıradaydı .TMSF nin garame ipoteği nedeniyle halka arz edilemedi diye sorun vardı. şimdi tmsf sorunu bitti. kurulu ve ruhsatlı alanı bilemiyoruz. siyasi otoritenin bu kadar teşvik verdiği sektörler arasında ama biz yatırımcılar için kapalı kutu.
    ARES YAZISI ÇOK DİKKATİMİ ÇEKTİ . GRUP İÇİN TÜRKİYEDE BİR BAŞKA İLK. İLK RÜZGAR ENERJİ TRİBÜNÜ. 1995

4. Devlet,Alaçatı RESTİ geri alıyor
    6/7/2017
    Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı,Türkiyenin ilk rüzgar enerji santralı (RES) ünvanına sahip Alaçatı RES'in(ARES) elektrik satışlarına el koydu
    20yıl önce imzalanmış sözleşmeye göre tesislerin devlete işler vaziyette devredilmesi gerekiyor.Bu çerçevede,ışletmeci şirketin her yıl elektrik tarife gelirlerinden 50 bin dolarlık bir tutarı,Bakanlık ile birlikte belirlenecek bir banka hesabında tutması gerekiyordu.
    Ancak santralin devir öncesi bakım onarım için kullanılmak üzere tutulacak ve miktarı yaklaşık 1 Milyon doları bulan bu kaynağın ışletmeci tarafından ayrılmadığı ortaya çıktı.Bunun üzerine ENERJİ ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Tarafından şirketin elektrik satışı gelirlerine temlik koyuldu.
    Ah be DR33 Abim nasıl bir yanılgıya düştün bu 7 temmuzda ARES RÜZGAR ENERJİSİ Olarak alacatıgir google,'den karşına her kesin cıkar
    senle ben paylaştım o zaman şom ağızlı olmadıkça şimdimi olduk aslında şom ağızlığı sana iade .

5. Paylaştığınız haberin tarihine bakın, son halleri bilmeden lütfen ahkam kesmeyin, alın terini koymuş yatırımcılar olarak bakın lütfen diyorum biraz saygı bu şirketin neleri var neleri yok neleri ile yeniden yapılandırma aşamasında olduğunu herkes artık adı gibi ezberledi TC KİMLİK NOSUNU BİLMEZ AMA ŞİRKETİN NEYİ VAR NEYİ YOK SON HALİNİ ARTIK BİLİRLER bakın tekrarlıyorum YETER

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by yiğido58 Yazıyı Oku
    devlet,alaçatı resti geri alıyor
    6/7/2017
    enerji ve tabii kaynaklar bakanlığı,türkiyenin ilk rüzgar enerji santralı (res) ünvanına sahip alaçatı res'in(ares) elektrik satışlarına el koydu
    20yıl önce imzalanmış sözleşmeye göre tesislerin devlete işler vaziyette devredilmesi gerekiyor.bu çerçevede,ışletmeci şirketin her yıl elektrik tarife gelirlerinden 50 bin dolarlık bir tutarı,bakanlık ile birlikte belirlenecek bir banka hesabında tutması gerekiyordu.
    Ancak santralin devir öncesi bakım onarım için kullanılmak üzere tutulacak ve miktarı yaklaşık 1 milyon doları bulan bu kaynağın ışletmeci tarafından ayrılmadığı ortaya çıktı.bunun üzerine enerji ve tabii kaynaklar bakanlığı tarafından şirketin elektrik satışı gelirlerine temlik koyuldu.
    Ah be dr33 abim nasıl bir yanılgıya düştün bu 7 temmuzda ares rüzgar enerjisi olarak alacatıgir google,'den karşına her kesin cıkar
    senle ben paylaştım o zaman şom ağızlı olmadıkça şimdimi olduk aslında şom ağızlığı sana iade .
    haberi tam okumadan anlamadan bu haberi ters manyel olarak kullanmak şom agızlılık degilde nedir. şimdi haberi tekrar oku. Kelime kelimesine ....

7. şom ağızlı

1.
    her olayı kötüye yoran, sürekli olarak kötü, uğursuz şeylerden söz eden, kötü şeyler olacağını söyleyen ve sözlerinin uğursuzluk getireceğinden korkulan (kimse).

8. ^^bunun üzerine enerji ve tabii kaynaklar bakanlığı tarafından şirketin elektrik satışı gelirlerine temlik koyuldu ^^ CÜMLEYİ TEKRAR OKU . NE ANLAMA GELDİGİNİ İYİCE ÖGREN . HER DUYDUGUNA İNANMA.

Sayfa 83/499 İlkİlk ... 3373818283848593133183 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •