Sayfa 115/499 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 913 - 920 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Merhaba,

Teşekkürler Değerli Batık kardeşim. Lokum gibi bir 20 bin lot görünüyor. Bir seferde bulunabilecek güzel bir rakam...

Şu an "long-suffering" nickli bir arkadaş görüyorum...

Hiç yazmadın ama, belli ki bizdensin kardeşim. İsminden öyle anlıyorum.

Sıkıntılarının geçmesi temennilerimle...

----------------------------

Her iki hissede de hacimler arttı. Alıcılar istekli ama acele etmiyorlar.

Grubun bir kaç ay içerisinde 500 milyon liranın üstüne çıkması bir beklenti değil. Zira "Beklenti" olabilir yada olmayabilir, anlamı taşır.
    İpotekler çözüldüğüne göre yeniden değerlemelerin yapılması sırada...

Eplas forumunda arkadaşlar güzel paylaşımlar yapıyorlar.

Geçen seneki üretim ve kar rakamlarını aynı ivme ve oranla aşacağımızı düşünüyorum. 3 aylık rakamlardan sonra bunu daha iyi anlayabileceğiz.

İyi bir gece diliyorum. Saygılarımla,

2. Sayın Batık eşleşmeleri nasıl görebilirim acaba. Forex kullanıyorum lisans2 aldım ama göremiyorum. Yardımcı olabilir misiniz

3. 538 lotla 5,30 eşleşme 462 lot satışta bekleyen

Alıntı Originally Posted by alex10 Yazıyı Oku
    Sayın Batık eşleşmeleri nasıl görebilirim acaba. Forex kullanıyorum lisans2 aldım ama göremiyorum. Yardımcı olabilir misiniz
    Kardeşim 6 ay öncesine kadar forekste YİP pazarındaki eşleşmeler yoktu ,şimdi geldi mi bilemem.Ben de 6 ay önce sadece bu eşleşmeleri ve de 10 kademeyi görmek için foreks aldım.ama bir de baktım ki yip teki eşleşmeler yok.aracı kurumuma anlattım,onlarda bir ay sonra matriks verdiler.yani matriks te görebilirsin...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

KeÖAŞŞŞŞŞŞLLL

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Adam küsüratları sevmiyor bakıyor satıcıya 763 adet 1000 yazıyor bi bakıyor 3655 olmaz 5000 üstü kalsın der gibi...oyuncu olmak böyle birşey olsa gerek😀

SM-G900F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Etghjj

Selammmm

Sayfa 115/499 İlkİlk ... 1565105113114115116117125165215 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •