Special Days Image
Sayfa 363/499 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 2,897 - 2,904 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. 19.50 tl lik zirvemizi tekrar yakaladık

2. Ulan bi bitmediniz yine ağzımızı bozdurdunuz

36 bin lotunu nereye sığdıracağını şaşırdı
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Bir oraya ,bir buraya...

5. Morel bozmaya gerek yok çanak tamamlandı hisse kendini ispatladı...geri çekilme olsa bile güçlendik...hızlı oldu yükseliş tasvip etmediğim birşey ancak 2 usd altını göstercek olan delikanlıda bu saatten sonra zor bulunur...o kadar netim...kral çıplak bu şirket çalışıyor üretiyor...satış karşılanır karşılanmaz ilk etapta bilemem ama bir inanış bir güven var...inşallah ihtiyacı olanlar satmıştır derdine derman olmuştur...bir tabir vardır hoş değil ama kucagına verdim diyenler bence yanılıyor...kurnazların satışına alıcı gelicektir...bu hissede sabır kazanır... özlediğimiz hareketler başladı...inananlar kazanacak...

Bugün takviye ettim.hem bund,hem de diğerinde

7. Burdaki emektar yatırımcı pisikolojini anlayanlardan en genç ve en uzun yatırımcı benimdir belki...gençliğimi verdim bu grubun hisselerine...bu en sonki operasyonda eplas ve mzhld yatırımcısı kazanmıştır...gerek tel ile görüştüğüm emektar yatırımcılar gerekse bu hisseyi taşıyan sayısız müdavimleri...kimseye pabuç bırakmaz...bizler gerçek degerleri bilen ve enzor günleri geride bırakmış kişiler olarak bu hisseden ve yaşadıklarından çok şey ögrendik...şimdi sıra kemal zorluda mahkemeyi sonuçlandırıp ....fabrikayı geri alıp... yeniden degerleme sonrası kayıtlı sermaye tavanını yükseltip ...bist 100 de sıraya girmeyi bekleyen şirketini sorunsuz hale getirmesiyle yeni bir başlangıca adım atıp 70 yıllık devin ayaklanmasını bekliyoruz...

8. vermeyin malinizi bu ahlaksiz tahtacilara
    birakin bizler nasil umut ediyorsak,onlarda mal pesinde surunsunler
    kim gucluymus gorelim
    biz yatirimciyiz siz kumarci farkimiz bu

Sayfa 363/499 İlkİlk ... 263313353361362363364365373413463 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz