Sayfa 243/500 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 1,937 - 1,944 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Sayın ruzgar ve Sayın Dmart,

Bu açıklamalar çerçevesinde, 31.12.2019 tarihine kadar Vakıflar Bankası’na 20M civarı bir para yatırıldığında eş zamanlı olarak fabrika binasının tapusu yeniden bizim gruba geçecek mi diyorsunuz? Doğru mu anladım?
    Sayın Egeduk, ben evet diyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Sayın ruzgar ve Sayın Dmart,

Bu açıklamalar çerçevesinde, 31.12.2019 tarihine kadar Vakıflar Bankası’na 20M civarı bir para yatırıldığında eş zamanlı olarak fabrika binasının tapusu yeniden bizim gruba geçecek mi diyorsunuz? Doğru mu anladım?
    Bende evet diyorum

3. Bende Evet Evet Evet Diyorum.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by aabaloglu Yazıyı Oku
    Bende Evet Evet Evet Diyorum.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    icraya konu olan borçlar...muhtemelen hepsı kapanmış olmayacak dusuncesındeyım..

5. ***MZHLD*** MAZHAR ZORLU HOLDİNG A.Ş.( Olağan Dışı Fiyat ve Miktar Hareketleri
    06.12.2019, 17:43:52

***MZHLD*** MAZHAR ZORLU HOLDİNG A.Ş.( Olağan Dışı Fiyat ve Miktar Hareketleri )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Olağan Dışı Fiyat ve Miktar Hareketleri

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    YOKTUR.
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Borsanız*Başkanlığı'nın*06.12.2019 tarih ve BİAŞ-2-9250 sayılı yazısı ile*Şirketimiz hisseleri*üzerinde*gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar*hareketlerine ilişkin*henüz kamuya*açıklanmamış özel bir durumun olup*olmadığı hususundaki*açıklamalarımız talep*edilmiştir.* **
    Şirketimizin*hisse*senetleri üzerinde*gerçekleşen olağandışı fiyat ve*miktar*hareketlerine ilişkin olarak Sermaye*Piyasası Kurulunun Seri*II-15.1*sayılı Özel Durumların Kamuya Açıklanmasına*İlişkin*Tebliği'nin*"Olağandışı Fiyat ve Miktar Hareketleri"*başlıklı*8. maddesine*istinaden Şirketimizin payları üzerinde*gerçekleşen söz konusu*olağandışı*fiyat ve miktar hareketleri ile*ilgili olarak 03.12.2019 tarihinde şirketimizin bağlı ortaklığı olan*Egeplast A.Ş. tarafından açıklanan Vakıfbank ile yapılan borç tasfiye protokolü*bilgisi dışında, ayrıca kamuya açıklanmamış özel bir*durumu*da*yoktur.
    06.12.2019-ODA 2019/015

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/802343

6. valla tavandan da gelmez oldu artık...boşa kacırdık bugunu..

7.  Alıntı Originally Posted by ceycey Yazıyı Oku
    icraya konu olan borçlar...muhtemelen hepsı kapanmış olmayacak dusuncesındeyım..
    Bankaya bir borç varmış ve banka tüm alacakları için icraya vermiş, demekki icra dosyasındaki borçlar ve bu dosyadaki borçların faizleri ile bu dosya sebebiyle bankanın aldığı şeyler için kapanmış olacak, şayet ilgili bankadan bu dosya dışında başka para aldıysak o kapanmamış olabilir.
    Son düzenleme : Dmart; 06-12-2019 saat: 19:06.

8.  Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    Bankaya bir borç varmış ve banka tüm alacakları için icraya vermiş, demekki icra dosyasındaki borçlar ve bu dosyadaki borçların faizleri ile bu dosya sebebiyle bankanın aldığı şeyler için kapanmış olacak, şayet ilgili bankadan bu dosya dışında başka para aldıysak o kapanmamış olabilir.
    Arkadaşım, icralık olalı yıllar oldu. Yakın tarihte başka borç alması mümkün değil. Onun için yıllar önce alınan tüm borçlar aynı dosyada olur. LÜTFEN

Sayfa 243/500 İlkİlk ... 143193233241242243244245253293343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •