Sayfa 473/499 İlkİlk ... 373423463471472473474475483 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 3,777 - 3,784 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Cumhurbaşkanı Erdoğan: "Yılbaşından itibaren asgari ücretten alınan gelir vergisi ile damga vergisini kaldırıyoruz."

2. KAP: MZHLD [EPLAS ] MAZHAR ZORLU HOLDİNG A.Ş. Pay Alım Satım Bildirimi

Orjinal Link:

https://www.kap.org.tr/Bildirim/984325

Dosyalar:
    Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-15.1 Sayılı Tebliği'nin 11. maddesi uyarınca yapılan açıklamadır.

Şirketimizin sahip olduğu ve Egeplast Ege Plastik Ticaret ve Sanayi A.Ş. şirket sermayesindeki 582.000 adet borsada işlem görmeyen statüdeki pay, 26,70 TL fiyattan borsa dışında satılmıştır.

Fon girişi sağlamak amacıyla yapılan bu işlem sonrasında Şirketimizin, Egeplast Ege Plastik Ticaret ve Sanayi A.Ş.'ndeki payları 17.12.2021 tarihi itibariyle 4.043.070,38 TL nominal tutar ile %20,22 olmuştur.

Saygılarımızla.

3. Bunların hırsızlıklarını yazdıktan sonra namussuzlukların yazdıktan sonra tüm sayfalara girişim var Apple’a sayfasına sadece giremiyorum ne kadar komik bir durum ceza da almadım tuhaf bir durum site yönetimi uyarıyorum sizi sizde akıllı olun ha burada bana bir katakulle yapmaya çalışıyorsanız Göreceğiz bu oyunun sonunu hep beraber

4. Mzhld sen uyu, senin çocuk eplas ana pazarda !!

M2007J20CG cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Tak tak tak kimse yok mu?

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by balogluarifali Yazıyı Oku
    Tak tak tak kimse yok mu?

Çok çok eski hissedarlar var burda Dolayısı ile bu ve Çok katlı rakamlar kesmez ve ses gelmez, çıkışa çooooook var

Kap gelmiş kimse paylaşmamış.

''Yönetim Kurulumuzun bugün yaptığı toplantısında; hakim ortağı olduğumuz Egeplast A.Ş.'nin gerçekleştirmeyi planladığı tahsisli sermaye artırımına, Egeplast A.Ş.'den olan cari hesap alacağımıza mahsuben, Borsa İstanbul A.Ş.'nin ("BİST") Toptan Alış Satış İşlemlerine İlişkin Uygulama Usul ve Esasları çerçevesinde belirlenecek (baz fiyat ile nominal değerden aşağı olmamak üzere) pay satış fiyatı esas alınmak suretiyle toplam 140.000.000-TL satış bedeli karşılığı nominal tutarla katılınması, oy birliği ile kabul edilmiş olup, söz konusu Karar Kamuyu Aydınlatma Platformunda yayınlanmasına karar verilmiştir.''

28.01.2022 ÖDA 2022/02

8. Sanki bu hafta Mazhar ın haftası olacak gibi

Bir Meczup tarafından yazılmıştır
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

Sayfa 473/499 İlkİlk ... 373423463471472473474475483 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •