Sayfa 259/499 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    ***EPLAS*** EGEPLAST EGE PLASTİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)
    31.12.2019, 17:30:04

***EPLAS*** EGEPLAST EGE PLASTİK TİCARET VE SANAYİ A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
    İlgili Fonlar []
    Türkçe
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Evet (Yes)
    Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Hayır (No)
    Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    03.12.2019
    Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)
    Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Bilindiği üzere, Şirketimizin "Vakıflar Bankası T.A.O. ile 03.12.2019 tarihinde imzaladığı *"Borç Tasfiye Protokolü"nde, 31.12.2019 tarihine kadar*
    19.803.632,54.-TL ödenerek Grup Şirketlerimizin Bankaya olan icra takibine konu borçları tasfiye edileceği ve Grup Şirketlerimizin*
    ibra edilmiş olacağını belirtmiştik. Söz konusu protokolün şartları ve hükümlerinin neredeyse tamamına yakını gerçekleşmiş olup, yıl sonu itibariyle Resmi Kurum ve Dairelerdeki yoğunluk nedeniyle kalan işlemlerimiz peyderpey gerçekleştirilmektedir. Protokol sartlarının yerine getirilmesi yönüyle bir sorun söz konusu değildir. İşlemlerin tamamının 2020 yılının başlarında gerçekleşmesi ve Banka ile ibralaşılması öngörülmektedir.
    31.12.2019*ODA 2019/18

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/806200

BIST
    Açıklamayı tekrar okudum. Resmî Kurum ve Daireler ifadesi var. Hangi kurum hangi Daire net belirtilmemiş. Tapu dairesini mi kast ediyorlar yoksa İcra dairesini mi?
    Bu işin sonunda Çiğli tapusu yeniden bizim gruba geçecek mi?
    Yoksa sadece icra dairesindeki hacizler mi kalkacak?
    Keşke daha net bir anlatım dili kullanılsa diye düşünüyor insan.
    Eğer tapu devri gerçekleşecek ve tapu tescil işlemi 2020 yılına kaldı ise, bilanço tekniği açısından bunu 2019 yılsonu bilançosunda göremeyeceğiz. Devir yapıldıktan sonraki çeyrek bilançosunda anca görürüz diye düşünüyorum.
    Selamlar.

3.  Alıntı Originally Posted by cefaks Yazıyı Oku
    sayın cefaks teşekkürler elinize emeğinize sağlık.....

4. Eplas yolu açıyor, Mazhar da o yoldan ilerliyor. Harekete geçmemiz yakındır yine. Ytd.

5. Hisselerdeki safralardan kurtulduktan sonra esas yükselişin başlamasını bekliyorum.
    Foruma yazanlar epey azaldı. Satıp çıkanlar var tahminimce.
    Herkes hakkında hayırlısı diyelim.

6.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Hisselerdeki safralardan kurtulduktan sonra esas yükselişin başlamasını bekliyorum.
    Foruma yazanlar epey azaldı. Satıp çıkanlar var tahminimce.
    Herkes hakkında hayırlısı diyelim.
    Yeni girenler bu kadar kar bana yeter deyip topukluyordur. Benim çevremde bile al dediğim halde almayanlar fiyatı duyunca sat da çık diyorlar. Daha yolun başındayız diyorum, soru soran gözlerle bakakalıyorlar.

Ben hala alıma devam ediyorum. Bu fiyatlar satıp çıkılacak fiyatlar değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Hissenin gerçek değerini bilen emektar yatırımcı bu düşük seviyelerden satmaz.
    Yeni giren bu seviyeden rahatlıkla giriyor ki hedef fiyatını varın siz düşünün.
    Eskiden alıp yıllarca bekleyen, kendince olumsuz algıya sahip olanlar en ufak bir yükselişte satmış olabilirler. Onlar da arkasından bakarlar.
    Bir kaç yıl sonra da yakınlarına anılarını anlatırlar. Şu fiyattan sattım şu fiyata geldi, elimde tutsaydım şu kadar param olacaktı diye.
    Borsa tarihi böyle hikayelerle doludur.

Anılar, anılar , şimdi gözümde canlandılar,
    Anılar, beni bu akşam ağlattılar.

Sayfa 259/499 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •