Sayfa 221/499 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. 100 den fazla lot satılırsa olağandışı miktar oluyor

2.  Alıntı Originally Posted by black_raven Yazıyı Oku
    100 den fazla lot satılırsa olağandışı miktar oluyor
    2 gün yükselt, nasılsa kap haberi gelecek, sonra sat, düştükten geri al.
    Bazıları iyi tezgah kurmuş

SM-N930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. bu hisse ile oyuncak gibi oynayanın bir yukarı bir aşağı yapıp kendince mal kapmaya çalışanın taaa........yiyorsa yaz serbest al bakalım ne alabiliyorsun bir yerden alış yaz bir yerden satış araya düşürdüğün kar öylemi yeni ilaç çıkmış bi******ol kullan bence bi******ol yaaaa vallaha bi******ol.......

4. indir.jpg ilaç bu

5. zictiret.jpg sonra diyorum zictiret yaaa değmez zictiret

kemaladamol diye bir hapta olsaymış....
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

7. Merhaba,

Kemal Beyin senelerdir hisseler üzerindeki baskı ve işlemleri kontrol altına almamasını defalarca kınadım.

Ve halen kınıyorum da. Hisseler üzerinde bu kadar ayan beyan oynanması ve Ky ile dalga geçilmesi hoş değil...

Ayrıca, senelerdir bu hareketlere bir önlem almaması, bu işlemleri yapanların kendi adamları olduğu şüphesini doğuruyor.

Bu konu ile ilgili, eski forum sayfalarında 1 düzine yazım vardır. Bazıları çok da serttir...

Kemal Bey, artık bu işe son verilmesini, şu veya bu şekilde sağlayın. İmajınıza zarar veriliyor.

Saygı ve selamlarımla,

8. uzun süredir hissedeyim hissede 2 tavan yapar ve aşağı gelir öyle bir duruma geldiki herkes bunun hep böyle olacağına inanmaya başladı zaten bu hareketi yapanın amacı hissedeki insanları bu duruma inandırmak belki 3-4 kez daha tekrarlanacak ama 5 olmayacak muhim olan elinde hisse bulunması elinden çıktıktan sonra pek bir önemi kalmayacak ...sabırla beklemeye devam........

Sayfa 221/499 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •