Sayfa 346/500 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 2,761 - 2,768 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. 2020 yılı takaslar ve lot sayısı
    DENİZ YATIRIM 327642
    GARANTİ 315338
    HALK 607478
    AK YATIRIM 310819
    VAKIFBANK 302575
    İŞ BANKASI 626652
    TEB 320906
    OYAK 785988
    toplam 3597398
    ona kızarken buna kızarken tam 1 milyon lot 2017 itibarıyle aynı aracı kurumlarda artmış durumda,
    kalan kurumlardakı lotlar küçük küçük,
    aramızda bu kurumlardan oynayanlarda vardır itirazım yok ama,
    bu kurumlardan yapılan her işlem baskılama yonunde.uzun zamandır inceliyorum,yuklu alım ve satımlar hep bu kurumlarda olmuş.

2. sabah başlangıcı alım yapan kurumlar
    teb yatırım 35
    hsbc 31
    ak yatırım 10

dun denız bugun hsbc

3. satıcı olunca bugun hemen işlem haçmi yukselıverıyor,
    ak ile vakıf anında kaptı çunku satan küçük yatırımcılar.

4. Millet artacağını biliyor ama bıktı arkadaşım kent almıştı banada söylemişti mzhld çıkamadığım için kaçırdım ömrümüzü yedi girdiğimde gençtim orta yaşlı oldum

Alıntı Originally Posted by Ramon Yazıyı Oku
    Millet artacağını biliyor ama bıktı arkadaşım kent almıştı banada söylemişti mzhld çıkamadığım için kaçırdım ömrümüzü yedi girdiğimde gençtim orta yaşlı oldum
    Aynen kardeşim. Dün ,bugün geçen hafta Eplas ta satış yaptım. Yüksek yazıyorum, ama o da düşürüyor, ben de mecbur biraz,daha aşağıya yazdım..hisselerden yarı yarıya çıkmış oldum,belki daha da,çıkabilirim..dediğin gibi bıktırdı artık...her zaman dediğimiz gibi kemal beyi çok mağdur ettiler...Ama maalesef aynı mağduriyeti, mağduriyet yaşamış biri tarafından yaşatılmak çok üzücü. Biraz şeffaf olunsa ,hisse şu an rahat 25 lerde ,hem de,sağlam olarak bulunurdu. Bakin, hiç-bir gözaltı hissesi bu kadar hacimsiz,değil(1,2 tane istisna olabilir )Keşke aylar öncesinden çıksaymışım. Buradan yapacağım karı diğerlerinden yapardık...örnek pkent vardı 5,6 ay önce,,ama bu beye çok güvendiğimiz için ana gemiyi terk edemedik...
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

6. Spk ya şikayet edenler, sisteme girdiklerinde tweter telegram vb. yerlerde hisse fiyatını etkileyecek paylaşımlar yapanlara 3 ila 5 yıl arası hapis ve milyonlarca liralık ceza yazılacağına dair spk uyarısı diye bir şeyi görüyor olmalı. Demekki kafasına göre birşeyler yazıp yanıltıcı bilgi verenlere artık ciddi bir ceza yazılıyor. Şimdi soruyorum aramızda şu kısaca spo denen odanın bilinçsizce yazdığı ve gazetede yayınlanan yatırımcının kafasını karıştıran yazı için spk ya bu yayın organını şikayet eden biri varmıdır. Yoksa ne duruyorsunuz yazın spk ya da araştırmadan kafasına estiği gibi yazı yazan hem spo yu hemde o gazeteyi şikayet edin. Yıllardır bu çukurun önünü tıkayanlardan biri de bu spo değilmi. Oranın manzarası kapanır buranın rüzgarı kesilir diyen bunlar değilmiydi. Kadifekalenin dibine kadar gidin gene göremezsiniz gece kondudan, basmanede yürüyün bakalım nereden görünüyormuş kadifekale, bu güne kadar tek yapılan daha fazlasını belediyeye kazandırabilmek için bir oyun. Ben her yazının veya itirazın arkasında belediyenin yattıgını düşünüyorum. Bu yüzden spk ya bu yanıltıcı bilgiler vererek hissemizin değeriyle oynayanları şikayet edelim de suçlular bulunsun spk bültenlerinde ilişkili oldukları kişilerle birlikte adları çıksın ve tüm kamuoyu da bunları görsün. Bu arada spo nun çalışanlarının çoğu da İzmir Büyükşehir Belediyesi çalışanı olduğunu unutmayın.

7.  Alıntı Originally Posted by ceycey Yazıyı Oku
    tşk ediyorum size,
    eplas sayfasında ve burada yazdıgım şikayeti spk yaptım,
    daha once yapmış oldugum bazı şikayetlerı benden belge ile ıbraz etmem gerektıgını cevap olarak yazdılar.
    bende bu kadar teknolojının geliştiği bir zamanda bır kucuk yatırımcıdan talep etmelerini yadırgadıgımı.
    kurum olarak kendılerını goreve davet ettıgımı ve bu cevapı kabul etmedıgımı gerı ıade edecek sekılde cevap verdım.
    aynı sekılde bundan sızın de sıkayet ettıgınız bızlerı gereklı derecede bılgılendırmemelerını belgesı ıle beraber gonderdım.
    eplas sayfasında yazdgıgım cevap ile bana gerı donuş sağlandı.
    ------------------------------------------------

İlgi:15.06.2020 Tarihli Başvurunuz

İlgili Şirket yatırım teşvik belgesi alınmasının gecikmeli olarak kamuya duyurulmasının II-15.1 sayılı Özel Durumlar Tebliği'nin 23 üncü maddesine aykırılık teşkil etmesi nedeniyle 14.07.2020 tarihli yazımızla sermaye piyasası mevzuatına uyum konusunda uyarılmıştır.
    Bilgi edinilmesi rica olunur
     Alıntı Originally Posted by Dmart Yazıyı Oku
    Spk ya şikayet edenler, sisteme girdiklerinde tweter telegram vb. yerlerde hisse fiyatını etkileyecek paylaşımlar yapanlara 3 ila 5 yıl arası hapis ve milyonlarca liralık ceza yazılacağına dair spk uyarısı diye bir şeyi görüyor olmalı. Demekki kafasına göre birşeyler yazıp yanıltıcı bilgi verenlere artık ciddi bir ceza yazılıyor. Şimdi soruyorum aramızda şu kısaca spo denen odanın bilinçsizce yazdığı ve gazetede yayınlanan yatırımcının kafasını karıştıran yazı için spk ya bu yayın organını şikayet eden biri varmıdır. Yoksa ne duruyorsunuz yazın spk ya da araştırmadan kafasına estiği gibi yazı yazan hem spo yu hemde o gazeteyi şikayet edin. Yıllardır bu çukurun önünü tıkayanlardan biri de bu spo değilmi. Oranın manzarası kapanır buranın rüzgarı kesilir diyen bunlar değilmiydi. Kadifekalenin dibine kadar gidin gene göremezsiniz gece kondudan, basmanede yürüyün bakalım nereden görünüyormuş kadifekale, bu güne kadar tek yapılan daha fazlasını belediyeye kazandırabilmek için bir oyun. Ben her yazının veya itirazın arkasında belediyenin yattıgını düşünüyorum. Bu yüzden spk ya bu yanıltıcı bilgiler vererek hissemizin değeriyle oynayanları şikayet edelim de suçlular bulunsun spk bültenlerinde ilişkili oldukları kişilerle birlikte adları çıksın ve tüm kamuoyu da bunları görsün. Bu arada spo nun çalışanlarının çoğu da İzmir Büyükşehir Belediyesi çalışanı olduğunu unutmayın.
    Dmart ın bakış açısı çok önemli tabiki bakabilene....!!!

Şikayetçi hoca ve talebeleri birbirinize ağlayıp sızlamadan kılçıksız Ş.P.O şikayet dosyası... mağdurluğunuzu bu sayfalarda şimdi anlatın da görelim siz çok bilenler herşeyi bilipte bizim aklımızla alay ettiklerini sanan kurnazlar bunuda biliyomuydunuz hadi anlatın bakalım..

https://m.youtube.com/watch?v=FhzoNXblAng

8.  Alıntı Originally Posted by knsvsn Yazıyı Oku
    Dmart ın bakış açısı çok önemli tabiki bakabilene....!!!

Şikayetçi hoca ve talebeleri birbirinize ağlayıp sızlamadan kılçıksız Ş.P.O şikayet dosyası... mağdurluğunuzu bu sayfalarda şimdi anlatın da görelim siz çok bilenler herşeyi bilipte bizim aklımızla alay ettiklerini sanan kurnazlar bunuda biliyomuydunuz hadi anlatın bakalım..

https://m.youtube.com/watch?v=FhzoNXblAng
    Değerli Kardeşim,

İnsanlara, yatırımcılara sataşmadan bir yazı yazamaz bilgi paylaşamaz mısın?

Kemal Bey 25 senedir bir haltı beceremiyorsa, bunun suçlusu biz yatırımcılar mıyız?

Bu adamın bu işi yapacak avukatları ve danışmanları yok mu?

İşini çözecek bürokratları, milletvekilleri bakanları yok mu?

Yoksa vay haline! O kimsenin ayağına gitmez çünkü.

Mahkemeye git dedik yıllar önce, beceremiyorsun, olacağı bu.

Yazdığın şeyi, bir sen biliyormuşsun gibi yazmışsın yine.

-------------------------------------------------------

Sen laf anlamaz bir insansın. Ben sana diyorum ki; Bu adam hisselere iyi gelecek, çok önemli bir Kap haberini

değersizleştirerek, bir satır olarak verdi.

Bu normal mi?

Normal bir yatırımcı olarak önce bunu değerlendir ve cevabını buraya yaz.

Kınamak gerekiyorsa kına.

Yada, bana nedenini açıkla ikna olayım.

Ondan sonra omuz omuza çalışır, patrona ve şirkete destek oluruz.

-------------------------------------------------------------------------------
    Kap Haberi;

Şirketimizin üretim kapasitesinin artırılmasına yönelik yapılması gereken bazı yatırım projeleri, 3 yıllık teşvik belgesine bağlanmıştır.

Bunu bana açıkla.

Bu nasıl bir haber?

Diğer teşvik alan şirketlerle de karşılaştır.

Ondan sonra bana ve kızacağın diğer arkadaşlara kız.

Patronu seviyor olabilirsin,

Ben de severdim.

İşin tadını kaçırdı. Bu şekilde haber olmaz. Yatırımcıya saygısızlıktır. Şirketi kurana saygısızlıktır.

Buraya yazamıyorsan, özelden yaz bana, söz buraya yazmayacağım.

Kaan, farkında değilsin kardeşim, ben senden yanayım...

Sen de Kemal beyden yana.

Saygılarımla,

Sayfa 346/500 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396446 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •