Special Days Image
Sayfa 379/499 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 3,025 - 3,032 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. İzmir'de şiddetli deprem hissedildi.

Geçmiş olsun İZMİR.

2. Kim bu şer.... hisse ile oynuyor, yapanında yaptıranında Allah be,,,, ve..

3. Bugün iyi taşşak geçti

4.  Alıntı Originally Posted by mng Yazıyı Oku
    kim bu şer.... Hisse ile oynuyor, yapanında yaptıranında allah be,,,, ve..
    strese gerek yok,
    yaz spk ya gıtsın.

Ben sureklı yazıyorum.neyı eksık yaparsa.
    Ihale ıle ilgili attım.

Fırmadan haber alamadıgımı yazdım...
    Ben dusunecegıme onlar dusunsun...

5. Arkadaşlar, Egeplast'ın instagram sayfasına bakmanızı tavsiye ederim. Birçok ülkede, İsveç de dahil projelere imza atıyor.

6. MZHLD Mazhar Zorlu Holding

İzmir Büyükşehir Belediyesi yetkililerinden edinilen bilgiye göre, depremde belediye binasında sıva çatlağı ve alçı dökülmeleri oluştu.

Binada hasar tespit çalışması yapılacağı, bu sürede tedbiren binanın kullanılmayacağı duyuruldu.

Binada görev yapan 2 bin dolayında personelin durum netleşinceye kadar belediyenin diğer binalarında mesailerine devam edeceği kaydedildi

Basmane çukuru bilmecesi zamanında çözülseydi, İzmir Büyükşehir Belediyesi çoktan yeni binalarında faaliyet gösterecekti.
    Deprem kaynaklı bu problemleri de yaşamayacaktı.

7. Ulan ********ler ne olduda kağıdı taban yaptırdınız

8. Bilindiği üzere, Şirketimiz 19.10.2020 tarihinde Vakıfbank'ın ihalesine katılmış olup, en yüksek teklif verilerek ihale sona ermiş ve eş zamanlı olarak Özel Durum Açıklaması yoluyla yayınlamıştık.

30.10.2020 Cuma günü Vakıfbank'ın ödemeye yönelik şartname süresi dolmuş olmasına rağmen, Cuma günü yaşanan deprem, mücbir sebebe yol açmış ve Cuma günü öğlen Banka ile görüşme süreci kesintiye uğramıştır.

02.11.2020 Pazartesi günü de sürekli devam eden artçı depremler dolayısıyla şirketimizde güvenli bir çalışma ortamı oluşamamış olup, Holding binamız boşaltılmıştır. Geçen süre zarfında Vakıfbank ile ödemeye ilişkin sürece anca devam edilebilmiş, ihale sonucuna ilişkin kesin bir gelişme olmadığı için bugüne kadar bir açıklama yapılmamıştır.

03.11.2020 tarihi itibariyle bankaya alternatif bir ödeme planı sunulmuş, bunun neticesi üzerine çalışılmaktadır.

Bilgilerinize sunarız.

Sayfa 379/499 İlkİlk ... 279329369377378379380381389429479 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •