Sayfa 401/500 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 3,201 - 3,208 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Bugün ömrümüzden ömür gitti inşallah ödeme yi yaparda son problem de bitmiş olur

2. Yılların cefasını çekmiş tüm ortaklara hayırlı olsun. 2021 bizim yılımız olsun

3. Biz almışızdır. Alınmayacak rakam değil, şirketin parası var, karı var. Önümüz açıldı. Tüm ortaklara hayırlı olsun.

4. Günaydın,

Hayırlı olsun. İki ihale arasında 3 ay var. 3 aydır yapılan cirodan kenara birşeyler attığını düşünüyorum ve 12 aylıkta ciddi kar yazdığını biliyoruz.

Yani ödeme için endişelenmeyin derim.

Ben bu fiyatın altında gizli birşeyler yattığını düşünüyorum.

İyi tarafı, "hayt huyt" larla "Ben öyle dedim, ben öyle istedimlerle" bu işlerin zorlaştığını iyice öğrenmiş olmalılar.

Diğer taraftan, gün doğumu gibi, şu an dışarıda hissettiğim sert rüzgar gibi, "Temiz, parlak, bereketli ve hareketli" günler başlıyor.

Hayırlı olsun. Başta Zorlu ailesi ve bizler için...

Saygılarımla,

5. EPLAS'ta 51.5300 lot satıldı. 36,420 TL
    MZHLD 1.940 lot satıldı. 37,120 TL

İkiside tavan oldu. Anlaşılan bu fiyatlardan MZHLD yatırımcısı mal vermiyor. Sanırım başından beri KAP haberlerinin EPLAS'a gelmesi küçük yatırımcıyı daha çok EPLAS'a çekmiş ki kar satışları ve panikleyenler satıyor. Aslında çoğunun bilmediğine eminim EPLAS'ın %42 doğrudan MZHLD'ye ait ve Ege Yıldız'da da payı olan holdingin, Ege Yıldız üzerinden de EPLASta payı var. Yani dolaylı yollardan MZHoldingin EPLAS daki payı %50'nin üzerinde. EPLAS fabrikayı aldı ama EPLAS zaten bizim..

Yatırımcı arkadaşların iki hisseyi de iyi araştırmasını tavsiye ederim. Bu yazımda EPLAS aşağıda MZHLD yukarıda olacak algısı çıkmasın. Hesaba göre ikiside aynı fiyatlarda olması gerekiyor. Tabi ki buna piyasa karar verecek. Şahsen iki hisseye de hemen hemen eşit miktarda sahibim.

Bu yazıyı EPLAS sayfasına yazmadım. Çünkü yatırımcıyı holdinge kaçırıyorsunuz diyorlar. Tartışma konusu oluyor. Gereği yok.

Sayfa 401/500 İlkİlk ... 301351391399400401402403411451 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •