Sayfa 423/500 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 3,377 - 3,384 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Bir kartalı gagalamaya cesaret eden tek kuş kargadır... Kartalın üstüne oturur ve boynunu isırır. Ancak kartal yanıt vermez, karga ile savaşmaz; kartal zaman veya enerji israf etmez.

Sadece kanatlarını açar ve göklerde yükselmeye başlar. Uçuş ne kadar yüksekse, karganın nefes alması o kadar zorlaşır ve karga oksijen eksikliğinden sersemleyerek

düşer.

Kargalarla vakit kaybetmeyi bırakın.

Sadece onları yükseklere çıkarın ve yolunuza devam

edin.

Bırakın gerisini kargalar düşünsün........

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by dünyalı Yazıyı Oku
    Birileri mzhld'e dadandı desenize, yine KY sırtından soygunculuk yapmaya çalışacaklar.

Organize işler bunlar...
    RMX1941 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abi ben size biri mzhld ile ilgili guzel paylasimlar yapiliuor diorum sen diosun organize isler...soygunculuk vs vs...

telegrm ismi gecince o dusunceler basliyor...

Herkesin akli var, sen hissene guveniosan kimse sana mal cakamaz...

ilginc...

3. Paşa çok yıllar önce ben bu şirkete SOM ALTIN demişim bakınız yıl 2012 ....... şimdi bu şirketi övselerde övmeselerde pek önemi yok. Onun için herkes rahat olsun övgü dolu sözlerin hepsi doğru zaten çok sürmez neyin doğru neyin yalan olduğu
    Son düzenleme : mng; 07-02-2021 saat: 16:16.

4.  Alıntı Originally Posted by mng Yazıyı Oku
    Paşa çok yıllar önce ben bu şirkete SOM ALTIN demişim bakınız yıl 2012 ....... şimdi bu şirketi övselerde övmeselerde pek önemi yok. Onun için herkes rahat olsun övgü dolu sözlerin hepsi doğru zaten çok sürmez neyin doğru neyin yalan olduğu
    herseyin bir zamani var...
    kartonu da on yildir elimizde patronu sole bole diyolardi, bedelsizi bi on yil daha yapmaz diolardi sonra zink diye bedelsiz geldi...on yil beklemeden uc ayda hedefe odaklandik...

bu hissede de ayni sekilde...on yildir solersiniz ama dogru zamanda dogru yerde olmak cok onemli...vakit nakittir...tskler

5.  Alıntı Originally Posted by demisas Yazıyı Oku
    abi ben size biri mzhld ile ilgili guzel paylasimlar yapiliuor diorum sen diosun organize isler...soygunculuk vs vs...

telegrm ismi gecince o dusunceler basliyor...

Herkesin akli var, sen hissene guveniosan kimse sana mal cakamaz...

ilginc...
    Merhaba,

Bu iyi bir şey kardeşim. Paylaşım için sağol.

Senelerdir keyfi işlem yapanlar, dalga geçenler, ayaklarını biraz denk alırlar.

İyi bir gece diliyorum.

Saygılar,

6.  Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Bu iyi bir şey kardeşim. Paylaşım için sağol.

Senelerdir keyfi işlem yapanlar, dalga geçenler, ayaklarını biraz denk alırlar.

İyi bir gece diliyorum.

Saygılar,
    tskler abi.

Bilanco beklentisiyle bu hafta yavas yavas kipirdamalar baslar sanirim...ytd

7. En sonunda telegram da mzhld sayfası da oldu kemal abi işe el atmalı herkes sermayesi düşük ve bu fiyatta kalan ender hisselerden biri olduğunu anladı elini çabuk tut kemal abi götür 100 e bu kadar çıktı deyip kimse giremesin yoksa işin zor vah sen demedin vah ben anlamadım deme söylediklerim kendi düşüncelerim olup beni bağlar kimseyi bağlamasın ytd değildir...

8.  Alıntı Originally Posted by metebaloglu Yazıyı Oku
    En sonunda telegram da mzhld sayfası da oldu kemal abi işe el atmalı herkes sermayesi düşük ve bu fiyatta kalan ender hisselerden biri olduğunu anladı elini çabuk tut kemal abi götür 100 e bu kadar çıktı deyip kimse giremesin yoksa işin zor vah sen demedin vah ben anlamadım deme söylediklerim kendi düşüncelerim olup beni bağlar kimseyi bağlamasın ytd değildir...
    Merhaba,

Ciddiye almalı. Katılıyorum. Amerika'da küçük oluşumlar geçtiğimiz haftalarda, bir kaç global firmayı batırdılar.

Hisse alınarak firma batar mı, diyenler olabilir. Açığa satış yapan fonları, hisseleri yükselterek yaptılar. Geçtiğimiz hafta da, gümüşe "ayar" çektiler.

Adam dikkat çekmeye başladı, hissenin içine edebilir ama sığ tahtaya iyi bir ayar çekebilir.

Baskılamak için verirsin malı, onu da alırlar elinden.

İyi bir kapanış ve akşam diliyorum.

Saygılarımla,

Sayfa 423/500 İlkİlk ... 323373413421422423424425433473 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •