Sayfa 434/500 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1.  Alıntı Originally Posted by kızıl ejder Yazıyı Oku
    Ne oldu ya bilanço çok mu kötü geldi?

Kimsenin ağzını bıçak açmıyor

Şirket böyle erken bilançoları gönderince

Herkes kendini rüyada zannediyor herhalde

Sayın şirket yetkilileri sizlerden beklenmeyen hareketler gelince

Yatırımcılar neler söyleyeceklerini şaşırır oldular
    Müthiş kar gelince herkes dilini yuttu, sevincinden ne yazacaklar ki keyfini çıkarmaya bakıyorlardır, diyecem şaka tabiki Mzhld hisselerinde elin parmaklarını geçmeyecek kadar toplu yatırımcı kaldı onlarda bu duruma şaşırmazlar kaldıki bu fiyatlara dönüp bakmazlar bile...... yol çok uzun

2. 25 02 2021 1810

3. Merhaba,

Hayırlı olsun. Sermayenin 5 katı kar.

Daha iyisi Mars'ta kayısı.

Yatırımcıyı delirttiler, yatırımcı "Ne olacak?" diye bekliyor.

Her türlü kalleşliği gördük burada.

Ama, çok açık ki, onlar da artık hazırlar.

Bu hafta 2 gereksiz taban gördük. "Kalleşlikten" kastım bu.

Bir şey değişti mi? Hayır, ama saygısızca ve etik değil.

Ne bekliyorum? Beklentim ne?

Eplas sayfasında, bir dedim ama, bir kaç balina bekliyorum.

Bizimle senelerdir dalga geçenlere, iyi bir ders vermelerini istiyorum. Onlar yine kazanacaklar ama, onların almaya tenezzül etmiyormuş gibi yaptıkları lotları, onlardan önce süpürmelerini bekliyorum.

Her iki tahtada da...

Olacak, inanıyorum.

Hayırlı olsun.

Sırada:
    Yeniden değerleme, ulusal ve bedelsiz var. Eplas sermaye artırımı, holdinge bedelsiz verme olanağı sağlayacaktır.
    Fabrikanın stratejik ürününü de yakında duyabiliriz...

Hepsi birlikte düşünülünce..,

Daha iyisi "Mars'ta deniz ve göl.

Saygı ve selamlarımla,

4. 25 02 2021 1810 ALIŞ VE SATIŞ TAKAS

5. 01 ŞUBAT-25 ŞUBAT 2021 ARASI TAKAS 1. VE 2.KISIM

6. KURUMSAL YÖNETİM VE İŞLETMENİN SÜREKLİLİĞİNE İLİŞKİN ÖNGÖRÜLER
    Grubumuz etik değerlere bağlı, değişime ve iş birliğine açık ve katılımcı anlayışa sahip, yeni yatırım planlaması
    ve eğitimlere önem veren bir şirketler topluluğudur.
    Grubumuzun başarı sürekliliğini sağlayabilmek için organizasyon, çalışan ve sistem gereçlerini sürekli gözden
    geçirerek yapılandırma ve çalışan potansiyellerinin takibi organizasyonun gelişimi açısından önceliğimizdir.
    Mazhar Zorlu Holding A.Ş. Kurumsal Yönetim İlkeleri’nin şirketler ve tüm Sermaye Piyasası açısından fayda ve
    öneminin bilincindedir. Küreselleşen dünyada uluslararası standartlara uyum, sürdürülebilir pay sahibi değeri
    yaratmak, yurt dışı piyasalardan fon sağlamak ve istikrarlı büyüme için çok büyük önem taşımaktadır.
    Bu
    bağlamda kurumsal yönetim, şirketlerin yönetim kalitelerini arttırmaya, risklerin azaltıp daha iyi yönetilmesine,
    finansman ve sermaye piyasalarında güvenilirlik ve saygınlığın yükseltilmesine de ciddi katkı sağlamaktadır.
    Mazhar Zorlu Holding A.Ş. Sermaye Piyasası Kurulu tarafından yayımlanan Kurumsal Yönetim İlkeleri ile
    Kurumsal Yönetimin Şeffaflık, Adillik, Sorumluluk ve Hesap Verebilirliğe dayalı dört prensibine uymayı ve
    gelişen koşullara bağlı olarak uyum sağlanacak konularda düzenlemeler yapmayı kendisine ilke edinmiştir.
    Gerçekleşecek olan bir sonraki Pazar değişikliğinde, Lisanslı uzmanlarını çalıştırarak ve mevcut denetim
    komitesinin yanı sıra, Riskin Erken Teşhisi komitesinin de kurulması için gerekli çalışmalara başlanmış olup,
    Kurumsal Yönetim ilke ve esaslarına tam uyumun amaçlandığı çalışmalarına hız verilmiştir.

Şirketimiz sürdürebilir kalkınma amaçları kapsamında 2020 yılına ilişkin Sürdürebilirlik Raporu çalışmalarına
    başlamış olup, GRI standartlarına uygun olarak aşağıda belirtildiği hususları hızlandırmış bulunmaktayız.

7. Dr abi bi yorum yapilir bu bilancoya

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Herkese selamlar, bilanço süper ötesi fakat öyle şeyler gördük görüyoruzki yapılan ali cengiz oyunları bu müthiş gelişmeleri bile gölgede bırakıyor. Sert düşüşün nedenlerini zaten forumun demirbaşları tabir edilen saygıdeğer üyeler zaten yazmış. Bu saatten sonra kılıç kınından çıkmıştır ve bana göre herşey daha güzel olacaktır. Yeni rekor bilançomuz hayırlı olsun ytd

Sayfa 434/500 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •