Sayfa 302/499 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402 ... SonSon
Arama sonucu : 3992 madde; 2,409 - 2,416 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1. Satıcı nerde ise o fiyattan alıyor boşa fazla vermiyor
    Akşama iki kere daha yükselme şansı var. 14 üzerine çıkması lazım. Bakalım ne olacak.

2. Nazlana nazlana çıkıyor. Düşmesin buna da razıyız. Bilançoya kadar nazlanmaya devam edecek gibi. Bilsnçoyla beraber iyi bir haber gelirse ipini koparır, zirvesini aşar gider. Küçük lotlarla düştü, küçük lotlarla çıkar. Benim düşüncelerim böyle. Tutar mı tutmaz mı yakında göreceğiz. Yatırım tavsiye hiç değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by Çilekeş Yazıyı Oku
    Nazlana nazlana çıkıyor. Düşmesin buna da razıyız. Bilançoya kadar nazlanmaya devam edecek gibi. Bilsnçoyla beraber iyi bir haber gelirse ipini koparır, zirvesini aşar gider. Küçük lotlarla düştü, küçük lotlarla çıkar. Benim düşüncelerim böyle. Tutar mı tutmaz mı yakında göreceğiz. Yatırım tavsiye hiç değildir.
    günaydın herkese hayırlı kandiller sayın çilekeş tutar tabiki neden olmasın saygılar......

4. çok guzel hareketler.sakın gelmeyın alırsanız elınızde patlar...yaratın bakalım bu havayı..
    yanlız unuttukları birsey var biz sapa sağlam burdayız...
    en rahat oldugum kısım da nerelerden aldıgımız...valla bu rahatlık spek çatlatır

halaya devam benım açımdan
    hedef 2023 degerlı arkadaşlar.

5. Durum nedir ceycey tabanmı

6.  Alıntı Originally Posted by ustun1 Yazıyı Oku
    Durum nedir ceycey tabanmı
    eplas olumlu yukarı yonlu ama ne olacagını kestıremıyorum.sana tavan desem taban olur.taban desem tavan olur.
    hep soyluyoruz talep olmadıgı surece ne olacagını kımse burda tutturamaz...

Şöyle bir ortamda haber gelmemesi daha hayırlı. Şu dış politika düzelene kadar bırakalım rolanti takılsın. Umarım bir aya çekiliriz şu ortadoğu bataklığından.

Kurtlar, puslu havayı sever.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Sayfa 302/499 İlkİlk ... 202252292300301302303304312352402 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •