Sayfa 109/500 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon
Arama sonucu : 3993 madde; 865 - 872 arası.

Konu: MZHLD Mazhar Zorlu Holding

1.  Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba,

Net dönem karı: 11.735.865 TL

Önceki bilançodan sonra 12-13 M arası, sonraki tahminimde de 12 M civarı diye yazmıştım.

Tabi, ukalalık olmasın, benim tahminlerim Dr. Abinin Eplas için yaptığı projeksiyonlardan geliyor.

Eplas x 0.47+ %13(EgeYıldız net karı)+Şimdilik çok etkili olmayan diğer iştirakler. (Zamanla olacaklar)

Konsolideyi inceleme fırsatım olmadı.

Ancak, bu kar rakamı her şeyi açıklıyor olsa gerek diyorum...

Toplamı 10 milyon hisse...Ve dolaşımda olan hisse miktarı da 4 milyon.

Hayırlı olur inşallah.

İyi bir akşam ve hafta sonu diliyorum.

Saygılarımla,

Sayın ercanbay, bu hafta, vakıf antlaşması ve fiyatlamalar ile öngörünüz nedir? Zira sizin öngörüleriniz ve yorumlarınız bizim için çok önemli. Sizin üzerinize tanımam.

2. MAZHAR ZORLU HOLDİNG'IN 2017 YILI 12 AYLIK KONSOLİDE NET KARI 11.735.865 TL (2016/12 AYLIK: 5.647.494 TL)

Bu hafta karşılığını görmek dileğiyle.Hepimize kazançlı bir hafta olmasını istemek hakkımızdır.

Pppp]ppp

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Yyyyyyyuuu

SM-C7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

5. 1000 lotla oynanan komik oyunlar, gördüm bu kadar acemisini, terbiyesizini görmedim

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    yasal uyarı, burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri yatırım danışmanlıgı kapsamında degildir yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmakta olup, zarar edebilirsiniz.

6.  Alıntı Originally Posted by Batırık 67 Yazıyı Oku
    Sayın ercanbay, bu hafta, vakıf antlaşması ve fiyatlamalar ile öngörünüz nedir? Zira sizin öngörüleriniz ve yorumlarınız bizim için çok önemli. Sizin üzerinize tanımam.

Merhaba Kardeşim,

Ağanın paşa gönlü bilir değerli kardeşim...Cebimde 5 M para olsa, alabildiğim kadarını alır, 1 milyonu da her zamanki ucuz oyunlar oynamak isteyenler için kenarda tutardım.

Bir ön görüm kalmadı. Üreme organları 100 okka bir yatırımcı diyorum...

Diktatörümüz ne derse o...

Doktor Abi sürekli Piyasanın fiyatlamasından, Spek uydurmasından falan bahseder de; hisseyi fiyatlayan piyasa oluşturan "Spek" tabir edilen piyasa yapıcılarıdır.

Eee?

Bizim grupta spek yok. Hiç olmadı. Girmez, giremez zaten. Yeterince mal yok. Tamam kademelerde görüyoruz da, speğin parmaklarını oynatmasına yetmez. Yeterince malı, kaç ortalama ile kaç ayda toplayacak?

Mal bizde, bizde para yok. Malın büyük bölümü zaten Kemal Zorlu Hazretlerinde.

Kemal Zorlu hadi biraz para kazanalım demediği sürece, ivmesiz-zoraki yükselişlere mahkum.

Nasıl zoraki?

Tmsf haberini aylarca sakladı. Saklamasa, Tmsf'yi fiyatladıktan sonra bilançoları fiyatlayacaktı. Bilançoları fiyatlayamadı.

Vermediği, fakat borsa şirketlerinin haber yaptığı bir sürü şey var; "İhracat anlaşmaları" "Bu malların teslimatı" Ve en önemlisi ve basiti; Tmsf'nin anlaşma sonrası, anlaşmanın gerçekleşmesi için ortaya koyduğu basit şart.
    Bunu bile haber yapabilirdi. "Tmsf'nin anlaşma gereği ortaya koyduğu ...... vekalet ve adli ücretler ... ödenmiş olup..." diye bir haber gönderebilirlerdi.
    Bunu yaptı mı peki?
    Faaliyet raporlarından yaptığını cımbız ile ayıklıyoruz.

20 senedir bekleyen adamdan mal vermesini- satmasını bekliyorlar... Bak vicdansıza!

Belediye sana yanlış yaptı. Ver mahkemeye!
    Tmsf yanlış yaptı. Ver mahkemeye!
    .....
    Arkandayız...

Sen de bizim arkamızda dur!

Şimdi de arkamızdasın ama önündekini bir indir de öyle dur.

Ama olsun..,

Mükemmel Kar...
    Mükemmel Stok...
    Mükemmel Üretim...
    Mükemmel Projeksiyonlar...

Ve Mükemmel Raporlama!

Tebrik ederim. Ciddi bir çalışma yapmışlar. Devlet ciddiyeti ile. Hatta Devlet yardım bile almalı. Devletinki daha üstün körü gibi.

Harcamalar halen fazla ama geçen seneye göre daha iyi.

Ne olacak?

Yeni beklentileri nihayetlendirmeye başlayacağız;

Vakıfbank... Bu fark yaratacak ama soğutmaya ve fiyatlamamasına çalışıyorlar. Zira Vakıfbankla birlikte çok değerli bir arazinin ya geri alınması yada vefa hakkının kullandırılması var. (Altay Fırat KZ nin kendi ağzından, kullandırmayı düşündüklerini bize iletmişti GK)
    Yeniden değerlemeler var. Yeniden değerlemeler yapıldığında Piyasa değeri komik rakamlarda kalacaktır. 12 milyon kar yazmış bir şirket var.

Ben en kısa zamanda bedelsiz vermesini bekliyorum. Bedelsiz verip piyasadaki hisseleri çoğaltmadan şirketi değerlendiremezler. Yeteri miktarda dolaşımda hisse olursa, büyükler işin içine girmeye başlar.

İşte o zaman Kemal Zorlu para kazanmaya başlar. Hisseler yükselir, daha sonra fonlar ve büyük yatırımcılar almaya başlar. K.Z elinde hisselerin bir bölümünü bu gelenlere teslim ederek, ücretli sermaye artırımına gider.

Ortaya bir kaç milyar sermayeli bir şirket ortaya çıkar.

Yapılacak çok şey var.

Ege Yıldızı halka açabilir. O şirket, Zorlu'nun masrafları 2 ye katladığı bir şirket ama halka açarak daha fazla kazanabilir.

Tekstil fabrikası var..,
    Enerji şirketleri ve Ares,

Falan filan İnter-Milan var. Var oğlu var.

En önemlisi Gözaltı pazarında olma nedenleri ortadan kalkıyor. Yakındır.

Ağanın paşa gönlü bilir Netekim.

Bazı şeyleri ölümünden sonraya bırakacağını düşünmüyorum.

Devamlı yazıyoruz. Yaza yaza klavyenin harfleri silindi.

Bekleyeceğiz kardeşim. Çorba orada kaynıyor...

Önemli olan yatırımcının çorbayı;

Kasede mi?
    Tabakta mi?
    Tencerede mi?
    Kazanda mı içeceği...

Herkes kendi kararını verir.

Saygılarımla,

Yatırım tavsiyesi içerir gibi görünüyor ama O niyetle yazmadım. İnceleyin, kararınızı ona göre verin.

7.  Alıntı Originally Posted by ercanbay Yazıyı Oku
    Merhaba Kardeşim,

Ağanın paşa gönlü bilir değerli kardeşim...Cebimde 5 M para olsa, alabildiğim kadarını alır, 1 milyonu da her zamanki ucuz oyunlar oynamak isteyenler için kenarda tutardım.

Bir ön görüm kalmadı. Üreme organları 100 okka bir yatırımcı diyorum...

Diktatörümüz ne derse o...

Doktor Abi sürekli Piyasanın fiyatlamasından, Spek uydurmasından falan bahseder de; hisseyi fiyatlayan piyasa oluşturan "Spek" tabir edilen piyasa yapıcılarıdır.

Eee?

Bizim grupta spek yok. Hiç olmadı. Girmez, giremez zaten. Yeterince mal yok. Tamam kademelerde görüyoruz da, speğin parmaklarını oynatmasına yetmez. Yeterince malı, kaç ortalama ile kaç ayda toplayacak?

Mal bizde, bizde para yok. Malın büyük bölümü zaten Kemal Zorlu Hazretlerinde.

Kemal Zorlu hadi biraz para kazanalım demediği sürece, ivmesiz-zoraki yükselişlere mahkum.

Nasıl zoraki?

Tmsf haberini aylarca sakladı. Saklamasa, Tmsf'yi fiyatladıktan sonra bilançoları fiyatlayacaktı. Bilançoları fiyatlayamadı.

Vermediği, fakat borsa şirketlerinin haber yaptığı bir sürü şey var; "İhracat anlaşmaları" "Bu malların teslimatı" Ve en önemlisi ve basiti; Tmsf'nin anlaşma sonrası, anlaşmanın gerçekleşmesi için ortaya koyduğu basit şart.
    Bunu bile haber yapabilirdi. "Tmsf'nin anlaşma gereği ortaya koyduğu ...... vekalet ve adli ücretler ... ödenmiş olup..." diye bir haber gönderebilirlerdi.
    Bunu yaptı mı peki?
    Faaliyet raporlarından yaptığını cımbız ile ayıklıyoruz.

20 senedir bekleyen adamdan mal vermesini- satmasını bekliyorlar... Bak vicdansıza!

Belediye sana yanlış yaptı. Ver mahkemeye!
    Tmsf yanlış yaptı. Ver mahkemeye!
    .....
    Arkandayız...

Sen de bizim arkamızda dur!

Şimdi de arkamızdasın ama önündekini bir indir de öyle dur.

Ama olsun..,

Mükemmel Kar...
    Mükemmel Stok...
    Mükemmel Üretim...
    Mükemmel Projeksiyonlar...

Ve Mükemmel Raporlama!

Tebrik ederim. Ciddi bir çalışma yapmışlar. Devlet ciddiyeti ile. Hatta Devlet yardım bile almalı. Devletinki daha üstün körü gibi.

Harcamalar halen fazla ama geçen seneye göre daha iyi.

Ne olacak?

Yeni beklentileri nihayetlendirmeye başlayacağız;

Vakıfbank... Bu fark yaratacak ama soğutmaya ve fiyatlamamasına çalışıyorlar. Zira Vakıfbankla birlikte çok değerli bir arazinin ya geri alınması yada vefa hakkının kullandırılması var. (Altay Fırat KZ nin kendi ağzından, kullandırmayı düşündüklerini bize iletmişti GK)
    Yeniden değerlemeler var. Yeniden değerlemeler yapıldığında Piyasa değeri komik rakamlarda kalacaktır. 12 milyon kar yazmış bir şirket var.

Ben en kısa zamanda bedelsiz vermesini bekliyorum. Bedelsiz verip piyasadaki hisseleri çoğaltmadan şirketi değerlendiremezler. Yeteri miktarda dolaşımda hisse olursa, büyükler işin içine girmeye başlar.

İşte o zaman Kemal Zorlu para kazanmaya başlar. Hisseler yükselir, daha sonra fonlar ve büyük yatırımcılar almaya başlar. K.Z elinde hisselerin bir bölümünü bu gelenlere teslim ederek, ücretli sermaye artırımına gider.

Ortaya bir kaç milyar sermayeli bir şirket ortaya çıkar.

Yapılacak çok şey var.

Ege Yıldızı halka açabilir. O şirket, Zorlu'nun masrafları 2 ye katladığı bir şirket ama halka açarak daha fazla kazanabilir.

Tekstil fabrikası var..,
    Enerji şirketleri ve Ares,

Falan filan İnter-Milan var. Var oğlu var.

En önemlisi Gözaltı pazarında olma nedenleri ortadan kalkıyor. Yakındır.

Ağanın paşa gönlü bilir Netekim.

Bazı şeyleri ölümünden sonraya bırakacağını düşünmüyorum.

Devamlı yazıyoruz. Yaza yaza klavyenin harfleri silindi.

Bekleyeceğiz kardeşim. Çorba orada kaynıyor...

Önemli olan yatırımcının çorbayı;

Kasede mi?
    Tabakta mi?
    Tencerede mi?
    Kazanda mı içeceği...

Herkes kendi kararını verir.

Saygılarımla,

Yatırım tavsiyesi içerir gibi görünüyor ama O niyetle yazmadım. İnceleyin, kararınızı ona göre verin.

Sayın ercanbay, biraz kaba olacak ancak bu kadar beklemenin sonunda hakkımız. Bu saatten sonra bizden MAL bekleyen ...sından .. bekler.

8. sn ercanbay kaleminize emeğinize sağlık...

Sayfa 109/500 İlkİlk ... 95999107108109110111119159209 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •