Sayfa 1044/1312 İlkİlk ... 44544944994103410421043104410451046105410941144 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 8,345 - 8,352 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

1.  Alıntı Originally Posted by thron Yazıyı Oku
    hocam eminim burada yazanların çoğu senle aynı fikirde ama halk bunu istiyor.
    idiocracy lerde halkın istediği oluyor.

bizim tuzumuz nispeten kuru akılsız başın cezasını çekecek olanlar düşünsün.

bu halk fetö gibi ihanet şebekesini bile meclisi bombalayana kadar algılamadı.

dinleyerek öğrenme dönemi geçti artık inim inim inleyerek öğrenilecek bazı şeyler.
    çocukların,torunların çekecek cezasını . bir ülkeye kötülük yap desen anca bu kadar olurdu. insanlar da cebine girecek 3 kuruş için ses çıkarmadı . ne diyelim memleketin malzemesi bu kadarmış işte.

2. Yeni düzenleme yolda:
    📌Kirada yüzde 25 tavan uygulamasının süresi uzatılacak.
    📌Kiraların yüksek olduğu illerde memura il ve ilçe bazında kira desteği verilecek.
    📌Fahiş kira artışı yapan ev sahiplerine hapis ve para cezası uygulanacak.
    https://www.patronlardunyasi.com/hab...basildi/280485

evi kiraya verenin aq.hapismişşşş

3.  Alıntı Originally Posted by caliagra Yazıyı Oku
    Yeni düzenleme yolda:
    Kirada yüzde 25 tavan uygulamasının süresi uzatılacak.
    Kiraların yüksek olduğu illerde memura il ve ilçe bazında kira desteği verilecek.
    Fahiş kira artışı yapan ev sahiplerine hapis ve para cezası uygulanacak.

Fahiş çok öznel bir kavram. Neye göre kime göre.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. 5 yıllık evli ve kiradaydım. Elimdeki birikimi altın, dolar ve borsada korumaya çalıştım. Malesef enflasyona karşı sürekli yenildim. Yeni evim kredi kampanyası ile 0,79 oran ile 3m kredi kullanarak istediğim lokasyonda olmayan ederinin üzerinde bir daire aldım. Şimdiye kadar tüm kredi kampanyalarını erteleyip zarar gördüm, bunu da kaçırmak istemedim. Ödemelerim kredi kampanyasına göre ilk 3 yıl uygun olsa da 4. yıl ki ödemem neredeyse hane halkı geliri kadar. 15 yıl geleceğimi ipotek ederek girdiğim bu yolun iyi mi kötü mü olacağını zaman gösterecek. Sürekli bu formu okuyan olarak tecrübemi yazmak istedim.

5.  Alıntı Originally Posted by caliagra Yazıyı Oku
    Yeni düzenleme yolda:
    ��Kirada yüzde 25 tavan uygulamasının süresi uzatılacak.
    ��Kiraların yüksek olduğu illerde memura il ve ilçe bazında kira desteği verilecek.
    ��Fahiş kira artışı yapan ev sahiplerine hapis ve para cezası uygulanacak.

ya yalan yaa gaz alıyorlar işte . -cek -cak- cuk hep hikaye . şurdakilerin 1ini bile yapamaz.

6.  Alıntı Originally Posted by YakupK Yazıyı Oku
    5 yıllık evli ve kiradaydım. Elimdeki birikimi altın, dolar ve borsada korumaya çalıştım. Malesef enflasyona karşı sürekli yenildim. Yeni evim kredi kampanyası ile 0,79 oran ile 3m kredi kullanarak istediğim lokasyonda olmayan ederinin üzerinde bir daire aldım. Şimdiye kadar tüm kredi kampanyalarını erteleyip zarar gördüm, bunu da kaçırmak istemedim. Ödemelerim kredi kampanyasına göre ilk 3 yıl uygun olsa da 4. yıl ki ödemem neredeyse hane halkı geliri kadar. 15 yıl geleceğimi ipotek ederek girdiğim bu yolun iyi mi kötü mü olacağını zaman gösterecek. Sürekli bu formu okuyan olarak tecrübemi yazmak istedim.
    Alınmış alınmıştır. Aktif olarak portföy yönetmek herkese uygun değil. Zamanlama gerektiriyor, takip gerektiriyor. Hayal kırıklıkları var.
    Bu nedenle evinizde biriktireceğiniz anıların tadını çıkarın zaman geriye işlemez.

7. Allahın bagcılarındaki ev miamiden pahalı...

Yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    Allahın bagcılarındaki ev miamiden pahalı...

Bir doların bir TL’ye yakın olduğu dönemde fiyatlar acaba nasıldı.

Sayfa 1044/1312 İlkİlk ... 44544944994103410421043104410451046105410941144 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •