Sayfa 107/1312 İlkİlk ... 757971051061071081091171572076071107 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 849 - 856 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

1.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Evden çalışma kararını CEO lar almadı,patronlar aldı.Patronlar da bence durumdan şikayetçi değil.CEO yu kim umursar,CEO dediğin müdür dediğin elbet evden çalışmadan şikayetçi olacak,şirkete girdin mi millete korku salamadın mı arada milleti ezemedin mi ne anlamı var CEO luğun müdürlüğün.Ayrıca evden çalışma ,işyerlerinde çalışanların çalışma sistemlerini denetlemekle koordinasyonla yükümlü CEO ların müdürlerin iş tanımlarında da baya baya sıkıntı oluşturur patronlar yahu bu kadar idareciye müdüre falan ne gerek var demeye başlar,elbet memnun olmazlar.İşyerinde bilmemne müdürüsün evde ne iş yaparsın ki.
    Yüzde yüz katılıyorum, zaten benzeri bir görüşü daha önceden de savunmuştum. Pandemiyle iş yapan - boş yapan ayrımı kabak gibi ortaya çıktı.

Araştırmada ceo’ların yüzde 90’ı denmiş. Bu ceo’lar koç holdingin, sabancıların ceolarının göremediği ne cirosuzluğu verimsizliği görmüşler de eve dönülmeli diyorlar.

Halı kilim travel aş’nin ceo’suna değil koç’lara sabancılara ya da yurt dışındaki emsal şirketlere bakmak lazım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by Delta Heavy Yazıyı Oku
    Yüzde yüz katılıyorum, zaten benzeri bir görüşü daha önceden de savunmuştum. Pandemiyle iş yapan - boş yapan ayrımı kabak gibi ortaya çıktı.

Araştırmada ceo’ların yüzde 90’ı denmiş. Bu ceo’lar koç holdingin, sabancıların ceolarının göremediği ne cirosuzluğu verimsizliği görmüşler de eve dönülmeli diyorlar.

Halı kilim travel aşâ€™nin ceo’suna değil koç’lara sabancılara ya da yurt dışındaki emsal şirketlere bakmak lazım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    tüm dünyada daha az katmanlı şirket yapılarına ve mümkünse proje bazlı çalışma gruplarına geçilmeye çalışılıyor, artıları eksileri tabii ki ayrı konu.

uygun olan iş kolları için ofise komple dönüş artık bir seçenek değil, hibrit model nasıl uygulanır o çalışılıyordur.

işyeri çevremden bir örnek vereyim, bir arkadaş haftada sadece iki gün ofise gideceği için evini çocuğunun okulunun dibine taşıdı, iki günü bir şekilde idare ederim diyor.

Alıntı Originally Posted by thron Yazıyı Oku
    tüm dünyada daha az katmanlı şirket yapılarına ve mümkünse proje bazlı çalışma gruplarına geçilmeye çalışılıyor, artıları eksileri tabii ki ayrı konu.

uygun olan iş kolları için ofise komple dönüş artık bir seçenek değil, hibrit model nasıl uygulanır o çalışılıyordur.

işyeri çevremden bir örnek vereyim, bir arkadaş haftada sadece iki gün ofise gideceği için evini çocuğunun okulunun dibine taşıdı, iki günü bir şekilde idare ederim diyor.
    Aslında ofis çalışanları ofise gidiyorlar da orda kaç saat verimli üretim yapıyorlar.Bu zamanda ofise gidilmemesi kaç kalemde tasarruf sağlar bir düşünülürse ofisten çalışma olayının geri dönüşümsüz olarak bittiği kolayca görülür.Ne patronlar ne de uygun koşullardaki çalışanlar bundan vazgeçer.Arada boş beleş geçinen bazı şirket çalışanları da artık işsiz kalacaklar maalesef.

Yeni bir çağa giriyoruz evden çalışma zaten great reset in bir komponenti.Salgın bahanesi oldu.Yapay zekanın geldiği bir dünyada pek çok iş kolu bitti.Ofislerde doğal olarak gereksiz hale geldi.Bunu göremeyenler tasfiye olur.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,827
    ABD’de Goldman Sachs ofise dönüş tarihini açıkladı

ABD'nin en büyük bankalarından olan Goldman Sachs, 14 Haziran'dan itibaren ofislere dönüş kararı aldı. Ülkede birçok banka, ofislere dönüş için takvim açıklamaya başladı.

https://www.sozcu.com.tr/2021/ekonom...kladi-6414045/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6. bence de özellikle istanbul gibi bir yerde sırf yolda geçen vakti kazandırdığı için bile evde çalışma tercih sebebidir.

7. Fazla ümitvarsiniz bu evden calişma konusunda... Evden çalışma zorunlu durumlarda geçici olarak kullanilabilir bi secenek olmaktan ileriye gecemez...
    En basitinden evraklari kim tutacak, nerde tutacak, birimler arasi islak imzalar nasil atilacak ve sorumlulugu kimde olacak....
    Yasal olarak e belge ler ve eimzalar in hukuksal altyapisi oluşturulmadan evden calisma hayalden oteye gecemez...

Bunlar benim goruşlerim tabi, 10 yil once bjr arkadaş bu fetö ile tayyp fena kapişacaklar demişti , hadi ordan demistim

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku
    Fazla ümitvarsiniz bu evden calişma konusunda... Evden çalışma zorunlu durumlarda geçici olarak kullanilabilir bi secenek olmaktan ileriye gecemez...
    En basitinden evraklari kim tutacak, nerde tutacak, birimler arasi islak imzalar nasil atilacak ve sorumlulugu kimde olacak....
    Yasal olarak e belge ler ve eimzalar in hukuksal altyapisi oluşturulmadan evden calisma hayalden oteye gecemez...

Bunlar benim goruşlerim tabi, 10 yil once bjr arkadaş bu fetö ile tayyp fena kapişacaklar demişti , hadi ordan demistim

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Biz bir görüş yazdık,siz de katılmadığınızı aksini düşündüğünüzü yazdınız.Artık gerisi zamanın cevaplayacağı bir konu,ilerde bu mesajlarımızı alıntılarız kim yanılmış anlarız.

Sayfa 107/1312 İlkİlk ... 757971051061071081091171572076071107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •