Sayfa 108/1312 İlkİlk ... 858981061071081091101181582086081108 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 857 - 864 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

1.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Biz bir görüş yazdık,siz de katılmadığınızı aksini düşündüğünüzü yazdınız.Artık gerisi zamanın cevaplayacağı bir konu,ilerde bu mesajlarımızı alıntılarız kim yanılmış anlarız.
    Şu yuvarlak dünyada olmaz diye bisey olmadigini yaşayarak göruyoruz
    Dogecoin diye bisey var yahu insanlari peşinden sürükleyen ( muhtemelen çağa ayak uyduramayan benim orasi ayri ) , muhtemelen dogystyle dan sallayip ortaya cikmiş , bu çiy süt emmiş iki ayaklidan hersey beklenir )

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Hocam evden çalışma kısmen belki %5-10 gibi olabilirse bende kanaat getirdim, dediğiniz gibi baya zor bir durum.
    İş yerleri hatta çalışma kültürümüzde pek buna uygun gözükmüyor

Alıntı Originally Posted by bzaferb Yazıyı Oku
    Şu yuvarlak dünyada olmaz diye bisey olmadigini yaşayarak göruyoruz
    Dogecoin diye bisey var yahu insanlari peşinden sürükleyen ( muhtemelen çağa ayak uyduramayan benim orasi ayri ) , muhtemelen dogystyle dan sallayip ortaya cikmiş , bu çiy süt emmiş iki ayaklidan hersey beklenir )

SM-N770F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Karısını döve döve evden kovan koca boşanma sonucunda kadının iki dairesini aldı .

Emsal göstermek isteyen çok olur bu davayı sanırım

4. Evden çalışma işi kısman artacaktır ama bende çok fazla olacağı kanısında değilim. Çünkü zihinler ortadoğu.
    Bizim gibi yerlerde yöneticiler, dizinin dibinde çalışan ister. Başka türlü yönetemez planlayamaz.
    Pabdemiden önce home office olan şirkette çalışıyorum. Tamannen home office olmasına katşı çıkılıyor. Şirket aidiyeti, çalışanlar birbiriyle olan tanışıklığı vs. Dolayısıyla.

5.  Alıntı Originally Posted by 1event Yazıyı Oku
    Evden çalışma işi kısman artacaktır ama bende çok fazla olacağı kanısında değilim. Çünkü zihinler ortadoğu.
    Bizim gibi yerlerde yöneticiler, dizinin dibinde çalışan ister. Başka türlü yönetemez planlayamaz.
    Pabdemiden önce home office olan şirkette çalışıyorum. Tamannen home office olmasına katşı çıkılıyor. Şirket aidiyeti, çalışanlar birbiriyle olan tanışıklığı vs. Dolayısıyla.
    tamamen home ofis bence de sağlıklı değil, olay nereye evrilir bilmiyorum ama haftanın ilk iki günü normal ofis, sonrası home ofis olsa güzel olur.

6. Yeni fikirler bir müddet sonra eskisi ile harmanlanıyor. Her yeni durumun avantaj ve dezavantajlarını gören karar vericiler ortak bir metod devşiriyor. Bu anlamda genel anlamda hibrit bir çalışma modeli gelişecektir.

7. ben de hibrite evrileceğini düşünüyorum, bir kere görüldü bu sistem ve tamamen ofis sistemine dönülmez artık bence.

8. http://www.sozcu.com.tr/2021/gundem/...i-6416918/amp/

Ne ruhsatı yau?
    Dohsandoğuz debremini hasarsız atlattı bizim bina.
    Sağlamdır, bişe olmaz.
    İmar barışına da başvurduk muydu taam işte..

Sayfa 108/1312 İlkİlk ... 858981061071081091101181582086081108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •