Sayfa 1262/1312 İlkİlk ... 262762116212121252126012611262126312641272 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 10,089 - 10,096 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

1. Ülke bu haliyle sadece kağıt üzerinde tam bağımsız. Pratikte ise sömürge gibi hareket ediyor. Vaziyet bu.

2.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Ülke bu haliyle sadece kağıt üzerinde tam bağımsız. Pratikte ise sömürge gibi hareket ediyor. Vaziyet bu.
    Kağıt üzerinde tam bağımsız derken))))))))) Geçen erol mütercimler amerika ile Atatürk sonrası yapılan gizli anlaşmalardan bahsetmişti,benim bildiğim kağıt üstünde de baya baya valilik gibiyiz.

3. Daha geçen gün Kuşadası'nda esnaf dükkanın bir tanesi halka bedavaya kıyafet dağıtıyor.

Burada genelde bir dileğin gerçekleşince ya da işlerin çok iyi gidince lokma vb dökülür halka bir şeyler hediye dağıtılır.

Esnafın arkadaşına sordum "hayırdır ne oldu" dedim? Cevap:" Adam bu yıl satışlarıyla resmen para bastı ondan bedava kıyafet dağıtıyor" dedi...

Teşvik meşvik sonuçta esnafın yüzü gülüyor mu gülüyor.. Geçeceksiniz... Hatice'ye değil neticeye...

İşler öyle Pensilvanya'dan, Londradan görüldüğü gibi değil bizzat sahaya inecek durumu öyle göreceksiniz..

--------
    Yazdıklarım kişisel görüşlerim olup asla yatırım tavsiyesi değildir
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Kağıt üzerinde tam bağımsız derken))))))))) Geçen erol mütercimler amerika ile Atatürk sonrası yapılan gizli anlaşmalardan bahsetmişti,benim bildiğim kağıt üstünde de baya baya valilik gibiyiz.
    Haberim yok olabilir. Tahmin ediyordum zaten üstteki mesajı yazarken aklımda vardı. Atatürk'ten sonrası gidiş bayır aşşağı

5. twitin altındaki yorumları okuyun, cevaplar orada...

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

7. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.

Sayfa 1262/1312 İlkİlk ... 262762116212121252126012611262126312641272 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •