Sayfa 199/1312 İlkİlk ... 991491891971981992002012092492996991199 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 1,585 - 1,592 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
    durum

“Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

2. halen kiracimi nasil cikaririm diyenler yok mu

kiraci kanunla davayla vs cikartilmaz bu 1

kiracinizi cikartmak icin tek secenek var o da kiracinizin sizden korkmasi.

artik nasil korkar bilemem o sizin sorununuz..

aylardir kirasini odemeyen adamlarin 15 dk da tum gecmis borcunu odeyip evi 1 haftada bosalttigini bile gordum

keza bosalt is yerini ben kullanacagim diyerek adamin 20 senelik is yerini bosalttirip, ardindan yeni kiraciya vererek eskisini magdur ettikten sonra, eski kiracinin 5 tane siyah passatla gelip koskoca 60 yaslarinda ki milyoner adami sanayi sitesinin ortasinda tokat manyagi yapip 200 bin tl sini aldiginida gordum

3.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    durum

Şahlanıyoruz. At gibi şahhlanıyoruz.

Mustang logosu bizim önümüzde diz çöküp tevbe ister.
    Son düzenleme : Patrick Bateman; 03-09-2021 saat: 18:44.

4. Ama sanki MDF de bir hata var 145 olabilir.

"Başarı için ömürlerinin bir bölümünü bedel olarak ödemeyenler, başarısızlığın bedelini bir ömür boyu öderler."

5. Tavsiye etmiyorum fakat kiraciyi kendiniz korkutabiliyorsaniz korkutun. Kesinlikle tavsiye etmiyorum ama insanın canını burnuna getiren, acayip insanlar var.

Ama kiracının kapısına bu işi yapması için birini göndermeyin. Bence bunu sakın yapmayın. Çünkü, böyle
    bir durumda iş sizin kontrolunuzden çıkar. Artık olayın nereye gideceğini bilemezsiniz. Başınıza öyle bir çorap orerler ki, evin tapusunu verseniz kurtulamazsiniz.

Şahsen kiracı olduğum yere birileri gelip, tehdit etse ya da zor kullansalar, ben mal sahibini tanırım.

Hukuki prosedürü uygulamakta fayda var. Her medeni insan gibi.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

Ah ah sn ayvagobek siz akıllısınız da kiracı salak mi ben kötü niyetli kiracı olsam o sözleşmeyi imzalarım tahliye tahadunu de veririm sonra da cep telefonu kaydından geçmiş tarihli kontrat imzalatildigini ispatlarım evsahibininkotu niyetli davrandığını üç kağıt yaptığını hakime bir kez kanıtlarsam o evsahibi yandı sittin sene beni cikaramaz

Kiracıyı tehdit falan o işleri akla bile getirmeyin illegalbiri değilseniz o işler sizi asarbambaska bir durumda olursunuz insanı içeri bile atarlar dert sahibi olursunuz

Ev sahibi ve kendi cep telefonu kayıtlarından kontratın imzalandığı gün ve yer kolayca tespit edilebilir

Sayfa 199/1312 İlkİlk ... 991491891971981992002012092492996991199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •