Sayfa 225/1312 İlkİlk ... 1251752152232242252262272352753257251225 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,654
    Milletimiz sn british'in son iki gönderisini anlayabildiginde, biraz matematik ve biraz da satın alma gücü ve paranın maliyeti, düşük faiz ekonomisi gibi kavramları da anlarsa betonun ve varlıkların yenmeyecek bir sey oldugunu anlayacak.

"All that solid melts into the air" geçtiğimiz çağın özeti.
    Önümüzdeki çağ ise mülkiyetin ve çalışıp para kazanmanın manasız olacağı bir çağ olacak. Çok uzak degil en fazla 10 yıla dönüşüm tamamlanır.
    Pandemiyle başlattılar ve great reset vs. ile spoiler vermeye başladılar.

2. Her işi AI'ye yaptırıp bizi de inek besler gibi besleyecekler özet olarak. O da şanslı isek. Şanslı olmayanlar direk eşşek cennetine

3. Heee, eşşekler eşek cennetine ...
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

4.  Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    30 sene önce 1 evim vardı ....
    Şimdi satsam ; yine 1 ev alabiliyorum !
    30 yil once o evi almasaydiniz muhtemelen simdi hic alamayacaktiniz ustune 30 yil odediginiz kira da cabasi olacakti.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,914
    2 senedir Halkalı Atakent'te Tokinin 2008 yılında yapmış olduğu sitelerden birinde kiracı olarak oturuyorum. Site oldukça büyük 20'ye yakın bina var ve 13-17 kat arası değişiyor, herbirinde 50'den fazla daire var.

Dün gece biz uyurken saat 3 gibi yanımızdaki binadan çatırtılar gelmiş ve binadakilerin yarısı korkup dışarı çıkmış, kimileri arabalarında sabahlamış. Belediyeye haber verilmiş, görevliler gelip karot örneği almışlar, millete "şu aşamada evlerinize girin veya girmeyin diyemeyiz" demişler. Bizim binanın altından da su çıkmış. Bakalım ne olacak merakla bekliyoruz, 13 senelik binalarda bu durumlar çok korkutucu...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6. 30 yıl önce yeni doğmuş olacak değil minimum 35 desek 65 yaşında ev almayi düşünen yoktur!
    Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

7.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    2 senedir Halkalı Atakent'te Tokinin 2008 yılında yapmış olduğu sitelerden birinde kiracı olarak oturuyorum. Site oldukça büyük 20'ye yakın bina var ve 13-17 kat arası değişiyor, herbirinde 50'den fazla daire var.

Dün gece biz uyurken saat 3 gibi yanımızdaki binadan çatırtılar gelmiş ve binadakilerin yarısı korkup dışarı çıkmış, kimileri arabalarında sabahlamış. Belediyeye haber verilmiş, görevliler gelip karot örneği almışlar, millete "şu aşamada evlerinize girin veya girmeyin diyemeyiz" demişler. Bizim binanın altından da su çıkmış. Bakalım ne olacak merakla bekliyoruz, 13 senelik binalarda bu durumlar çok korkutucu...
    Orası benim sağlam diye bildiğim bir bölge. Orada bile böyle şeyler oluyorsa İstanbul olası bir depremde dümdüz olur.

8.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Orası benim sağlam diye bildiğim bir bölge. Orada bile böyle şeyler oluyorsa İstanbul olası bir depremde dümdüz olur.
    Bataklığa bile konut yapılabilecek teknoloji var dünyada şu an
    Zeminden çok zeminin üstü daha önemlidir

Sayfa 225/1312 İlkİlk ... 1251752152232242252262272352753257251225 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •