Sayfa 254/1312 İlkİlk ... 1542042442522532542552562643043547541254 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 2,025 - 2,032 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

1. Geçen gün arkadaş evini kiraya verdi 2 kız arkadaş 2 sevgilisi ile birlikte tuttu .

Tek evde yaşamaya Pera yetmiyor ne yapsınlar yazık vallahi

2. Bursa da: Osmangazi ve Nilüfer de; kaloriferli , asasörlü , iki artı bir dairelerin aylık kirası 3500.- TL

3. Ne olmasını bekliyorsunuz, 700-800e alınmış bir evi 1500 liraya kira vermesi beklenemez.
     Alıntı Originally Posted by azak Yazıyı Oku
    Bursa da: Osmangazi ve Nilüfer de; kaloriferli , asasörlü , iki artı bir dairelerin aylık kirası 3500.- TL

4.  Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    yok öyle bir şey, uzun uzun yazmayacağım. tanıdığınız varsa sorun kendisine.
    belki o 35binin %10u tamamen uzaktan çalışmaya geçmiştir.
    geri kalanı esnek ya da ofisten.
    koç pr yapıyor, başka bir şey değil.
    Dedim dedim bana inanmadiniz.
    Koc holdingin tek tuk remote calisan firmalarindan kocsistem de calisanlarini haftada 3 gun ofise cagirmis.

Full remotea gectik diye ilk reklam yapanlardan akbank zaten gecen ay komple ofise donmustu.

Kisaca bu holdingler en cok reklamini yapip en hizli vazgecenler oldu remote calismadan.

Istanbulda satilik/kiralik eve daha cok uzun sure talep bitmez.

5. Ben buna en uygun işi yapanlardan biriyim yazılım üzerine mesleğim. Bizde bile olmadı malesef burası Amerika değil
     Alıntı Originally Posted by finans_mt Yazıyı Oku
    Dedim dedim bana inanmadiniz.
    Koc holdingin tek tuk remote calisan firmalarindan kocsistem de calisanlarini haftada 3 gun ofise cagirmis.

Full remotea gectik diye ilk reklam yapanlardan akbank zaten gecen ay komple ofise donmustu.

Kisaca bu holdingler en cok reklamini yapip en hizli vazgecenler oldu remote calismadan.

Istanbulda satilik/kiralik eve daha cok uzun sure talep bitmez.
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Yillardan beri konut piyasasini takip ederim ilk defa bu sene "ev fiyatlari dolarla korele" olayini duydum

Dinleyince hak veriyor insan. Neymis cimento demir fayans seramik ahsap hersey dolara endeksliymis

Iyide kardesim 5 sene once endeksli degilde simdimi endekslendi? Eskiden neden biz bunu hic duymuyorduk ve ev fiyatlari dolarla artmiyordu eskiden. Ne olduda dolarla artar oldu?

7. Sadece bu forumlara yeni girmeye başlamışsındir. Şimdiye kadar konut piyasasını berberinden dinlemissindir. Başka hiç bir sebebi yok emin olabilirsin.
     Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Yillardan beri konut piyasasini takip ederim ilk defa bu sene "ev fiyatlari dolarla korele" olayini duydum

Dinleyince hak veriyor insan. Neymis cimento demir fayans seramik ahsap hersey dolara endeksliymis

Iyide kardesim 5 sene once endeksli degilde simdimi endekslendi? Eskiden neden biz bunu hic duymuyorduk ve ev fiyatlari dolarla artmiyordu eskiden. Ne olduda dolarla artar oldu?

***Albaraka; faizsiz kazanc

8.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Yillardan beri konut piyasasini takip ederim ilk defa bu sene "ev fiyatlari dolarla korele" olayini duydum

5 sene önce Suriler, Afganlar yoktu. (ya da çok azdı) Arz talep dengesi dolarcıların lehineydi. Şimdi ibre tersine döndü.

Dolarla beraber gitmesi maliyetten değil, talebin aşırı yüksek olmasından kaynaklı.

Bizbize devam etseydik önceki senelerde olduğu gibi dolara karşı dayak yemeye devam ederdi beton. Neyse ki reyiz yetişti kurtardı

ytd

Sayfa 254/1312 İlkİlk ... 1542042442522532542552562643043547541254 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •