Sayfa 538/1312 İlkİlk ... 384384885285365375385395405485886381038 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 4,297 - 4,304 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

1.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    😁😁😁 Şaka yapıyor olmalısınız arkadaşa sallamissiniz da 3 milyonluk evde komisyon 60 bin TL dir ....emlakçı komisyonu binde 1 değil yüzde 2 dir...
    Benim alıntı yaptıgım arkadaş, binde 1 komisyon alsınlar emlakcılar demiş. Ben de sizin gibi düşünüyorum. Lütfen diğer yorumu da okuyunuz.

2.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    3 milyonluk evde 3.000 TL için emlakçı telefonum açma tuşuna bile basmaz
    Benim alıntı yaptıgım arkadaş, binde 1 komisyon alsınlar emlakcılar demiş. Ben de sizin gibi düşünüyorum. Lütfen diğer yorumu da okuyunuz.

3.  Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Kardeş, Mars'ta falan mı yaşıyorsun Ne binde 1 i ne 3 bin TL si En en en düşük alan emlakçı bile yüzde 1 alır. O da 3 milyonluk evde 30 bin TL yapar ki, yüzde 1 alan çok azdır. Genelde %2-3 alıyorlar. Onu da sen hesaplayıver ama kaba etinden sallamadan

Alıntı Originally Posted by varsayım Yazıyı Oku
    bi tek ben seni doğru anlamışım herkes basmış fırçayı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5. Teşekkür ederim gerçekten. Yarım yamalak okuyor insanlar forumu (ya da ben öyle anladım). Konunun genel gidişatına bakmak lazım.

Neyse, sinirler gergin herkeste... alan da satan da zor bir dönemde...

konut almak gittikçe imkansızlaşıyor, ankara evler 1.5 milyona çıktı. bu fiyata satılmaz dediğim evler 3 gün bile ilanda kalmıyor. allah sonumuzu hayır etsin.

7.  Alıntı Originally Posted by Cilginfenci Yazıyı Oku
    konut almak gittikçe imkansızlaşıyor, ankara evler 1.5 milyona çıktı. bu fiyata satılmaz dediğim evler 3 gün bile ilanda kalmıyor. allah sonumuzu hayır etsin.
    hocam ölümüne negatif faiz varken fiyatlamalar sağlıklı olamaz zaten.

herkesin mantık aynı, bir şekilde ilk iki sene krediyi ödeyelim sonrası zaten çerez parası ki 2018 den bu yana gelen süreci göz önüne alırsak haksız sayılmazlar.

güncel enflasyonu 70% olan orta vadede enflasyonunun 25% civarı seyredeceği bir ülkede, 17% ile kredi veriliyor.

bana kalsa bırakın böyle bir oranla krediyi, on yıl vadeli sabit faizli kredi bile olmamalı.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Sürekli traş olduğum berber, 2004 model Honda Jazz arabasını, biraz önce sattı.
    Alıcı ile tokalaştı. 190.000 TL.
    Ben traş olurken.
    Ocak ayında, arabayı 110.000 TL'ye almıştı.

Demek istediğim.
    TL ile ne idüğü belirsiz coin'ler arasında bir fark kalmadı.
    Recep gitmediği sürece, kim kime, dum duma !!!

Daha önce yazmıştım.
    Borsadan paramı nerdeyse 1 yıldır ikiye katlayamadım.
    Kızıma aldığım ev nerdeyse 3'e katladı.

Sorgulamamız gereken, verdiğimiz vergileri, KİM, NE HAKLA, % 0,99 faizle dağıtır ?
    Bu yetkisi yok. Olmamalı.
    Yüce divanda yargılanmalı.

Sayfa 538/1312 İlkİlk ... 384384885285365375385395405485886381038 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •