Sayfa 608/1312 İlkİlk ... 1085085585986066076086096106186587081108 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 4,857 - 4,864 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

1. Demir’in tonu 700 dolara düştü
    İnşaatta 3 aylık büyüme -7,5
    Dolardaki artışa rağmen inşaat maliyetleri 1-2 yıla kalmaz dolar bazında en az % 50 düşecek
    Kısa vade için demiyorum ancak dolar bazın uzun vadede mutlaka ev fiyatları kaybettirecek
    2+2=4
    Bunu göreceksiniz, şimdi sıfır daire alan yazsın fiyatını seneye bugün bakalım fiyatına

2.  Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Demir’in tonu 700 dolara düştü
    İnşaatta 3 aylık büyüme -7,5
    Dolardaki artışa rağmen inşaat maliyetleri 1-2 yıla kalmaz dolar bazında en az % 50 düşecek
    Kısa vade için demiyorum ancak dolar bazın uzun vadede mutlaka ev fiyatları kaybettirecek
    2+2=4
    Bunu göreceksiniz, şimdi sıfır daire alan yazsın fiyatını seneye bugün bakalım fiyatına
    Bugün özellikle istanbulda boş arsa yok, arz yok, yeni inşaat yok ( olanlar 4-5 m ) bu durumda bugün ev almayan yarın kafayı duvara vurur. Şaka gibi bir yorum yapmışsınız.

3.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Bugün özellikle istanbulda boş arsa yok, arz yok, yeni inşaat yok ( olanlar 4-5 m ) bu durumda bugün ev almayan yarın kafayı duvara vurur. Şaka gibi bir yorum yapmışsınız.
    İstanbul dışına göç başladı ve devam edecek. İnş maliyetleri düşerse dahada hızlı olacaktır.

SM-S908E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1 sene sonra bakarız istanbuldan kaç kişi göçmüş yerine kaç kişi gelmiş. Kaç ev yapılmış kaçı satılmış kaçı elde kalmış. Metrekare fiyatları bugün kaçmış 1 sene sonra kaçmış
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    1 sene sonra bakarız istanbuldan kaç kişi göçmüş yerine kaç kişi gelmiş. Kaç ev yapılmış kaçı satılmış kaçı elde kalmış. Metrekare fiyatları bugün kaçmış 1 sene sonra kaçmış
    Aynı şekilde,1.Sene sonra kaç tane suriyeli din kardeşimiz (!) doğmuş.Kaç tanesi seçimde oy kullanmış,Ona da bakarız mı.?.

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Aynı şekilde,1.Sene sonra kaç tane suriyeli din kardeşimiz (!) doğmuş.Kaç tanesi seçimde oy kullanmış,Ona da bakarız mı.?.
    Herşeyede biz bakmayalım onada içişleri bakanlığı ile aile bakanlığı baksın
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Bu tür haberler çoğalabilir.
    Hatta kadın cinayetlerini geçebilir.

https://t24.com.tr/haber/istanbul-da...ldurdu,1040377

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ben dedim dinlemiyolar bi hukukçu lazım bunlara
    geçen herkes apartman görevlisine yüklendi mevduat topiğind eyok öyle yaparlar yok böyle yaparlar
    diye oysa kiracı adamı hop hop hoplatır
    yerin dibine sokar çıakrtır (başka bi şekilde denirde demedim)
     Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Bu tür haberler çoğalabilir.
    Hatta kadın cinayetlerini geçebilir.

https://t24.com.tr/haber/istanbul-da...ldurdu,1040377
    Demedim mi bu sokmuş ama çıkaramamış

Sayfa 608/1312 İlkİlk ... 1085085585986066076086096106186587081108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •