Sayfa 708/1312 İlkİlk ... 2086086586987067077087097107187588081208 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 5,657 - 5,664 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

1.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Tuna nehrini gördünüz mü içine girdiniz mi yüzen kazları ördekleri çektiniz mi .

Hiçte ne koku nede başka birşey rahatsız etmiyordu .

Suyu içesi geliyordu nehirden o kadar berraktı
    Komunist Rusya zamaninda tuna nehri boyunca Ruslar cok fazla fabrika dikti. Agir sanayii uretimi olan bu fanrikalarin atiklari agir metal ihtiva ediyordu. Ruslar cevre kirliligine karsi hicbir tedbir almadilar. Bu fabrikalarin hala cogu calisiyor.

Bir kac sene once bu fabrikalardan biri macaristanda ariza yapti. Aluminyum tesisi bu. Fotograflarda kipkirmizi suyun nasil Tuna nehrine aktigi goruluyordu

Gidenler anlatiyor nehir o kadar kirliki nehrin uzerinde yuzen otomobil lastikleri gorulebiliyor

2. Ek 28867

Siz canlı olarak gördünüz mü içine girdiniz mi
    diyorum siz foto diyorsunuz bakın nehrin rengi nasıl kırmızı mı sizce

3.  Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    şu saatten sonra kiracılı ev satmak yada almak mı ??

aman kalsın.

boş ev alın alacaksanız
    Hocam bunu söylüyorsunuz, 26 tane ev alacağım diyorsunuz. 1 tane kirwcıyla uğraşmak zorken, 26 taneyle uğraşmayı düşünemiyorum

SM-S908E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. vay vay uçuyorsun kaçıyorsun Türkiyem Avrupalıda kıskanıyor Amerikalıs da son super teklif

30.000 TL'ye varan kira geliri ile paranı 12 yılda geri albilirsin , hem de levent ve maslak'ın yanı başında...

The Superior Suites, ilanında ( hisse net'teki reklam)

LOKASYONTHE SUPERIOR SUITES444 5 343CENDERE CADDESİ NO:41
    KAĞITHANE
    İSTANBUL

ilk yazdıran malı götürümüş

https://www.egeyapi.com/the-superior-suites

Hep böyle para yağacak , hep böyle olacak...

daha 4 sene önce 5.000 tl'ye müşteri bulmak (kiralama) için emlakçılar kendilerini parçalıyordu , şimdi o yerlere 25.000-40.000 tl kira istiiyorlar.....

5.  Alıntı Originally Posted by kelebekx Yazıyı Oku
    Taksilerin nereden baksanız dörtte üçü fiat markadır. Çünkü hem yürütülmesi hem de bakımı ve yedek parçası ve işçiliği en az olandır. Bence biraz abartmış olabilirsiniz.
    Araçla birlikte işleterek 24.000 almak çok dertsiz bir şey olsa kimse "çıplak plakaya 12.500 alayım yeter, kafam rahat olsun" demezdi.

Alıntı Originally Posted by cafer76 Yazıyı Oku
    10 bin lira zor kaliyorsa neden plakanin kendisi 6-7 milyon etsin
    Aslında ben de aynı şeyi söylüyorum, ama tersten.
    Taksi için şu ortamda net 10 bin lira çok düşük bir rakam.
    Ya da 4 milyonluk satış fiyatı..
    Sanırım taksiler zor bir dönemden geçiyor. Riske girebilen için alım fırsatı olabilir bence.
    230 bin dolara plaka. Şaka gibi.

6. seneye iktidar değişikliği olursa plakalar bir dip daha yapabilir...İstanbul'a ekstra 30.000 plaka kazndırılması gerekir.

7.  Alıntı Originally Posted by riko66 Yazıyı Oku
    vay vay uçuyorsun kaçıyorsun Türkiyem Avrupalıda kıskanıyor Amerikalıs da son super teklif

30.000 TL'ye varan kira geliri ile paranı 12 yılda geri albilirsin , hem de levent ve maslak'ın yanı başında...

The Superior Suites, ilanında ( hisse net'teki reklam)

LOKASYONTHE SUPERIOR SUITES444 5 343CENDERE CADDESİ NO:41
    KAĞITHANE
    İSTANBUL

ilk yazdıran malı götürümüş

https://www.egeyapi.com/the-superior-suites

Hep böyle para yağacak , hep böyle olacak...

daha 4 sene önce 5.000 tl'ye müşteri bulmak (kiralama) için emlakçılar kendilerini parçalıyordu , şimdi o yerlere 25.000-40.000 tl kira istiiyorlar.....
    hocam dolar cinsinden bakıp dört sene önce ile kıyaslarsanız kabaca doların 4 katına çıktığını görürsünüz ki bu kira rakamı sene boyu değişmeyecek ve bir sonraki kiraya kadar minimum 50% dolar değer kazanacak.

dolar cinsinden zarar korkunç.

Dün Berlin den arkadaş ile yazıştık möbleli ortalama denebilecek bir evi 2.000 Euro ya kiraya vermiş.

azıcık eli yüzü düzgün daire 3.000 Euro ve euro cinsinden yıl boyu sabit.

Almanya da çalışan home office IT ci olsam koşarak TR ye gelirim.

bize uçuk gelen 1.000 € kira onlar için nothing...

arapları vs zaten saymıyorum.

8. TOKİ nin kurasından Suriyeliler çıktı

TC vatandaşlığına geçişteki artış kendini TOKİ kuralarında da gösteriyor. Lama Hamaideh, Ammar Abdulazim, Abdulkader Mohammad, Kayabaşı kurasını kazananlar arasında

Son dönemde çok sayıda başta Suriyeli ve Afgan'ın TC vatandaşlığına alındığı biliniyor. Bu gelişme sadece sokaklarda, tabelalarda, menülerde değil Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına, özellikle engelli ve şehit-gazi yakınlarına konut edindirme amacı güden Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) tarafından gerçekleştirilen kura sonuçlarında da kendini gösteriyor. Başvuru şartı olarak TC vatandaşlığının ve 1 yıllık ikametin yeterli olduğu kuralara katılımda, son birkaç yılda vatandaşlık alan kişilerin yoğun başvurusu sonuçlara da yansımaya başladı. Son olarak geçen ay yapılan İstanbul Kayabaşı 3. ve 4. Etap evlerinin kuralarında 3 artı 1 dairelerden kazanan yaklaşık 500 talihli içinde, Lama Hamaideh, Muhammed Ammar Abdulazim, Abdulkader Mohammad gibi isimler dikkat çekti. Kurayı kazanamayan bir vatandaş, Önce, kazanamadım ama neyse ki bu daireler ağırlıklı olarak ev sahibi olmayan şehit ve gazi yakınlarına gidiyor' diye düşündüm.

240 AY VADELİ KONUT

Sonra listedeki isimleri görünce bunca vatandaşımız evsiz barksızken sonradan vatandaşlığa geçenlerin bu hakkı kazandığını görmüş oldum†dedi.

TOKİ, 50 bin sosyal konut projesi kapsamında Başakşehir Kayabaşı 3. ve 4. etap konu projesinde ; 2 oda 1 salon 482 adet ve 3 oda 1 salon 524 adet konutu satışa çıkardı. Kura çekiminde belirlenen hak sahipleri 240'a varan vadelerde ev sahibi olabilecek. Yazı yayına verildiği süreye kadar TOKİ'den konu ile ilgili sorumuza bir yanıt gelmedi.

Sayfa 708/1312 İlkİlk ... 2086086586987067077087097107187588081208 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •