Sayfa 809/1312 İlkİlk ... 3097097597998078088098108118198599091309 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 6,465 - 6,472 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

Kiralama isi iki ucu b.klu degnek gibi.
    GER'de devlet bir taraftan kiralarin yükselmesini istemiyor. Diger yandan maliye evini ortalamanin altinda kiralayan bir cok insana az kira aldigi icin ihtar gönderiyor, hatta sorusturma acilan ev sahipleri bile var ucuz kiraliyorlar diye.
    Devlet evlerin enerji isolasyonu icin baski yapiyor. O zaman da bu yatirimi ev sahipleri kiraya ekliyor (senede yatirimin %8'ini kalici olarak kiraya ekleyebiliyor) ve kira fiyatlari artiyor. CO2 vergisi cikti. Eger ev yeterince yalitimli degilse ev sahibi ödemek zorunda.
    Ev sahipleri de, kiracilar da ne yapacagini sasirdi.

2. Boyle sacmalik olmaz

Devlet kira artisina sinir koyuyor ama ev fiyati artisina sinir koymuyor. Bu surdurulebilir degil.

Ya hic sinir koyma yada ikisine birden sinir koy.

Bir suru insan kanli bicakli olacak. Kira carpani 1000'e dogru gidiyor

Küçük bir uyarı... İzmir Buca da 1+1 daireler şaka gibi 400-500.000 gibi fiyatla satılıyor.. Kiralar ise 5-6 -7.500 tl gibi.. Buca lı bir arkadaş beni uyardı.. Üçkağıtçılar o yapı bu yapı adı altında vatandaşı tokatlıyormuş.. Düşünenler veya ağzı sulanarak bakanlar dikkatli olsun çünkü bu fiyatları mantık bile kabul etmiyor.. Sağlıkla.

4. 7500 TL kira getirisi olan evi 500 bine (66 çarpan) alacağına inanarak işlem yapan bir kişi süzmedir, tokatlanmayı hak etmiştir, acımam .

Alıntı Originally Posted by Alidelta Yazıyı Oku
    Küçük bir uyarı... İzmir Buca da 1+1 daireler şaka gibi 400-500.000 gibi fiyatla satılıyor.. Kiralar ise 5-6 -7.500 tl gibi.. Buca lı bir arkadaş beni uyardı.. Üçkağıtçılar o yapı bu yapı adı altında vatandaşı tokatlıyormuş.. Düşünenler veya ağzı sulanarak bakanlar dikkatli olsun çünkü bu fiyatları mantık bile kabul etmiyor.. Sağlıkla.

Arkadaşmizmirde bornova tarafında bakıyor 1+1 ler 1.5 ila 2 milyon civarı 6-7.000 tl kira geliri varmış. 500 e ev imkansız
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sahibinden.com da ilanlar mevcut.. Tabi ki aman ciddiye almayın.

Sahibinden.com da ilanlar mevcut.. Tabi ki aman ciddiye almayın.
    Açıklama kısmına hiçbir şey tazmayıp tamamında detaylı bilgi için arayınız yazanlardan uzak durun
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by Alidelta Yazıyı Oku

İzmir torbalı da 2 emlakçı hakkında - Basın yoluyla yalan haber yaparak menfaat sağlamak, dolandırmak - suçundan hem Ticaret bakanlığına hem İzmir Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurunda bulundum. Bakalım sonuç ne olacak. İnsanlar dolandırılmadan tedbir almak gibi bir alışkanlığımız yok.

Sayfa 809/1312 İlkİlk ... 3097097597998078088098108118198599091309 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •