Sayfa 972/1312 İlkİlk ... 47287292296297097197297397498210221072 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 7,769 - 7,776 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

Bu filmi herkese tavsiye ederim,nerdeyse belgesel tadında çekilmiş bir filmdir.

3.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yalnız özgür ve sorgulayan topluma amerika örnek verilince benim de aklıma basit bir soru geliyor.Kenedy i kim öldürdü ve neden öldürdü.öyle ya koca amerika başkanı tüm dünyanın gözü önünde canlı yayında öldürüldü.Katil oswald mıydı.
    Hocam her ülkede aşırıcılar vardır var olmaya da devam edecek. Amerikadada yobazlar çok. Ancak şuan dünyanın diğer ülkelerine göre en özgürlükçü en rekabetçi ve en adaletli ülkesi abd diyebilirim. Bilimde teknolojide fersah fersah ilerdeler. özgürlük + adalet+bilim=güçlü ekonomi.

4. şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

Sistemin dönmesi için tüketmeniz gerekiyor. Tüketmeniz içinde size satın alabileceğiniz ürünlerin servis olarak verilmesi gerekiyor. Büyük lokmaların küçülmesi gerekiyor.
    Böylece ömrünüz boyunca çalışmanız ve her hangi bir şeye sahip olmamanız yani sermaye birikimi yapmamanız isteniyor.
    Düzenin yürümesinin yolu bu.
    Yoksa küresel ısınmaya hayır deyip, dünyanın öteki ucunda üretilen kahveyi içmenin, beklenenden daha hızlı şekilde cep telefonlarının çöp olmasının izahı var mı ? Sosyal medya fenomenlerinin ortaya çıkması tesadüf mü ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Alıntı Originally Posted by mavi1610mavi Yazıyı Oku
    Hocam her ülkede aşırıcılar vardır var olmaya da devam edecek. Amerikadada yobazlar çok. Ancak şuan dünyanın diğer ülkelerine göre en özgürlükçü en rekabetçi ve en adaletli ülkesi abd diyebilirim. Bilimde teknolojide fersah fersah ilerdeler. özgürlük + adalet+bilim=güçlü ekonomi.
    Özgürlük ve adaleti pas geçelim de diğer dediklerinize katılıyorum.Amerika bir oluşum tarafından kendi başkanlarını öldürebilmiş ve bu konuyu örtbas edebilmiş bir ülkedir.O yüzden özgürlük adalet falan derken kendi başkanına bunu yapabilen bir ülke diğer insanlara ve ülkelere neler yapabilir bunları düşünmek lazım.Bu aşırı birilerinin işi değildi ki kenedy i oswald öldürmedi bir örgüt yaptı zaten bu daha sonra adli makamlarca da kabul edildi.Siz filmi mutlaka izleyin,sade konusu için değil,oyunculuklar ve akıcılık da muhteşemdir.

Tabi asıl soru bu işi becerebilecek güçteki insanlar kimler.

7.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    "Devlet demir yumruğunu vursun, piyasaya müdahale etsin, zart zurt hayt huyt" diyenler vardı.

Aha geliyor yumruk. Fahiş nüfus artışına müdahale et başkanım.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, olası İstanbul depremiyle ilgili dikkat çeken bir çıkışa imza attı. Konuşmasında Londra'yı örnek gösteren Erdoğan, "İstanbul'un belediye başkanıyken benim İstanbul'a girişi vizeye tabi tutma diye tezim vardı. Her gelen rahatlıkla girsin, bu olamaz. İstanbul'a girmenin bir bedelinin olması lazım" ifadelerini kullandı.

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/m...im-644707h.htm
    77 milletten ipsiz sapsız çöpü istanbula dolduranmı bunu söylüyor...

ülkede sınır kavramı diye birşey yok...

milyonlarca yabanacı uyruklu insan ülkenin içinde elini kolunu sallaya sallaya geziyor...

bunun sebebi belli iken istanbula giriş vizeyle olacak tezim vardı diyor...
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8. konu yine nerelere gelmiş, hadi bakalım ben yatırımlık konutun artık satma zamanı olduğunu düşünüyorum bakalım ne olacak?

Sayfa 972/1312 İlkİlk ... 47287292296297097197297397498210221072 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •