Sayfa 717/1312 İlkİlk ... 2176176677077157167177187197277678171217 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 5,729 - 5,736 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

1. Arsalarınızın tam ortasından yolu bırakın sizin de yola cephe iki arsanız olsun.İyi düşünün iletide sizin için daha iyi olabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by bisikletci Yazıyı Oku
    Arkadaslar gecit hakki hakkinda sorularim var

Asagida benim arsamin krokisi var

Ortadaki arsa 222/37 benim. Ustumdeki arsa 222/36 benden gecis hakki istiyor. Bu arsanin baska sansi yok cunku o arsanin hemen ustunden Kuzey Marmara Otoyolu geciyor

Sagdaki arsa bir villa sitesi. soldaki arsa 222/39 ise sinir cok uzun oradan istemiyor gecit hakkini. Gercit hakki istenen yol fotonun alt kesimindeki yol

benden 40 metre almak istiyor 3 metre genisliginde yani 120m2

Ben asagidaki arsa sahibiylede konustum 222/38 adam da diyorki ben veririm gecit hakki sorun yok banada diyorki gecit hakki senin icin iyi olur cunku seninde ihtiyacin var dedi

Belediyeden bilirkisi cagirirsak sagdan yani villa sitesinden almazlarmis cunku para harcayip beton duvar ormusler yikmak istemezler

soldan olmaz yol cok uzuyor ortadaki sinirdan alsa yine uzun yol yani benden ve altimdaki arsadan alacaklar. Benden dedigim 222/37 ile villa sitesi arasindaki sinirdan

Adam dava acayim mi yoksa aramizda mi halledelim dedi bende acma dur ben bi arastirayim dedim ama anladigim kadariyla bu adama ben gecit hakki vermek zorundayim sanirim. Yani belediyeden bilirkisi gelse davaya gitse yine sonuc ayni kapiya cikiyor

Benim arsa 5040m2 oradan 120m2 kaybetmek istemiyorum ama carem yok gibi siz ne dersiniz?
    Konu ile ilgili bilgim yok. Ama arsanın imar durumuna göre yarın sizi üzmeyecek bir çözüm aramanızı öneririm.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Yakında evin kendisini çalmayı başarırlarsa şaşmamak lazım.

https://www.msn.com/tr-tr/video/popu...ategory=foryou

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
    ABD’de “evimi hızlıca sat†Google araması yüzde 2750 arttı

ABD’de temmuz sonunda açıklanan büyüme verilerinin konut fiyatlarında düşüşe yol açması nedeniyle birçok Amerikalı evini yüksek fiyattan satmanın yolunu arıyor.

https://www.sozcu.com.tr/2022/emlak/...artti-7308459/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,930
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Valfranc Yazıyı Oku
    Borsa uçtu gidiyor, enflasyon TÜİK te bile %80, kiranın ev fiyatını karşılama oranı ortalama 40 yıla dayanmış, faizler %2 üzeri, kamu bankaları kredi vermiyor
    Şu an ev alınacak en kötü zaman
    Ev ve altın dan başka yatırım bilmeyenler için yapacak çok şey yok, ne anlatırsanız anlatın, ev der başka bir şey demez, onlar alabilir

8. Boş boş haberler.
    Enflasyondan arındırılmış güya.
    Hangi enflasyondan? TÜİK enflasyonu tabi ki.
    Tüik enflasyonunu neyle ölçtüklerini söylesinler de paramızı ona yatıralım.

Medya kuruluşlarının bütçesi deterjan reklamıyla dönmez.
    Medyadaki haberlerin onda dokuzu haber değil algı yönetimidir.

Alın bir tane daha skindirik haber. Galericiler panikteymiş.
    Çevremiz olmasa inanıcaz.
    https://www.hurriyet.com.tr/ekonomi/...cirdi-42118725

Sayfa 717/1312 İlkİlk ... 2176176677077157167177187197277678171217 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •