Sayfa 1304/1312 İlkİlk ... 30480412041254129413021303130413051306 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 10,425 - 10,432 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

1. Yapılmaması gerekenler , devletin yaptıkları...

29.00 dan itibaren.

Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. https://x.com/uc5satir_sektor/status...jVyDeLD1bqGYBA

Tapatalk kullanarak iPhone 20 aracılığıyla gönderildi

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. Dün sabah mecburiyetten Bi ev aldım eskiden ev alana hayatını kurtardı gözüyle bakarlardı ama ben çok huzursuzum hayatım mı kurtuldu hayatımda yediğim en büyük kazığı mı yedim karar veremedim
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Son hız araplaşmaya devam hedwf arap nüfusun Türk nüfusu geçmesi.
    Sonra araplar pis Türkleri yollarlar memleketlerindwn
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Dün sabah mecburiyetten Bi ev aldım eskiden ev alana hayatını kurtardı gözüyle bakarlardı ama ben çok huzursuzum hayatım mı kurtuldu hayatımda yediğim en büyük kazığı mı yedim karar veremedim
    Hayırlı uğurlu olsun alan kazanır devrindeyiz. Nerden kaça aldınız?

7.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Dün sabah mecburiyetten Bi ev aldım eskiden ev alana hayatını kurtardı gözüyle bakarlardı ama ben çok huzursuzum hayatım mı kurtuldu hayatımda yediğim en büyük kazığı mı yedim karar veremedim
    Oturmak için aldıysan hayırlı olsun, hayatın kurtuldu. İktidarın konut arzını kısmak için aldığı son kredi kararından sonra bu ülkede ciddi barınma krizi kesinleşti gibi. Akıl tutulması denilmesi için bir aklın varlığı elzem... Allah memlekete acısın

Milletin ev alması zorlaşınca zaten yetersiz olan kiralık evler dahada artacak. Qrtık evleri 6 aylıkm6 aylık verir ev sahipleri
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 1304/1312 İlkİlk ... 30480412041254129413021303130413051306 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •