Sayfa 1/1312 12311511015011001 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 1 - 8 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

1. şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

buradan devam edebilir miyiz?
    hayırlı olsun..
    herkese bol kazançlar...

2. sarı siteyi gezip göze güzel gelen evleri gördükten sonra hayal kalıyo satın alma işi.

3. Hayırlı uğurlu olsun, devamı gelecek;

https://twitter.com/t24comtr/status/1353792254201233410

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. eski faiz oranlarını kaçırmanın acısı içerisindeyim

5. Aynı oranlar ilerleyen zamanlarda gelir ama fiyatlar aynı kalır mı şüpheli
     Alıntı Originally Posted by moruk34 Yazıyı Oku
    eski faiz oranlarını kaçırmanın acısı içerisindeyim

6.  Alıntı Originally Posted by moruk34 Yazıyı Oku
    sarı siteyi gezip göze güzel gelen evleri gördükten sonra hayal kalıyo satın alma işi.
    merhaba sevgili moruk34 , Gözünüze güzel görünen şeyler bazen hayatınızı karartır. hani derler ya '' dışı seni, içi beni yakar '' diye. Acizane tavsiyem cafcaflı her şeyden uzak durmanızdır. Kaliteli, sağlam yapılmış tek binada bir daire bazen daha huzurludur. Efendim sitede sauna, fıtnes ( fitne ) merkezi vb. şeyler lüks müş !! dairemizdeki 2 banyo yetmiyor da tamamen sağlıksız olan genel saunaya mı gideceğiz. Kaç kez fıtnes salonundan faydalanacaksınız ? Ama buraların masrafını karşılayacaksınız. Yani kara delik !

Benim gibi şehir merkezine ( ilçeye ) 10 km. mesafede bir köyden 5-15 dönüm bir arazi alarak 2+1 basit ev yaptırarak doğada yaşamayı seçenler çoğaldı. Genç olanlar zamanla sıkılıyor. Lakin, ben emekli olduğum ve fazla dijitalleşmediğimden çocukluğumda da yazları köy tecrübem olduğundan büyük keyf alıyorum. Şehirde henüz bir daire alamadım. Çok seçiciyim.

7. Kira çarpanını konuşuyoruz hep ama bir de emlak endeksi var. Bölgeye göre metrekarenin değerini gösteriyor.

Bu konuda düşünceleriniz neler?Endekslerin sağlıklı bir çalışma sonucu ortaya çıktığını düşüyor musunuz?Tapudaki fiyatla asıl fiyat arasında epey fiyat farkı oluyor genellikle.Vergi çıkmaması için.

Sayfa 1/1312 12311511015011001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •