Sayfa 862/1312 İlkİlk ... 362762812852860861862863864872912962 ... SonSon
Arama sonucu : 10492 madde; 6,889 - 6,896 arası.

Konu: şu anda ev almak ne kadar doğru bir yatırım 2

1.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku

Yuvacık'ta su bitmek üzere!
    Sıkıntı yok, önümüzdeki haftalar yağmurlu ve az da olsa karlı.
    Sonrasında da yine kar yağar illa ki.
    Okullarda en az bir kez kar tatili olmadan kış geçmez.

Şu an trakyadayım, doğru düzgün yağmur yağmadığını "zannettiğimiz" halde toprağın altı yeterince nemli ve yeraltı suları da gayet yerinde.

Medyanın iklim gazlamasına çok da prim vermeyin. O haberler hep maksatlı.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

2.  Alıntı Originally Posted by kuzey_07 Yazıyı Oku
    https://youtu.be/lMNVVHer5So

22041219G cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Youtube'dan yıllardır tanıdığım kadarıyla gayrimenkul ve konut konusunda en son konuşması gereken insan olarak düşünüyorum. Alakasız kişilerin bu konuya eğilmesi balon belirtisi olabilir mi?

Sent from my 2109119DG using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Sıkıntı yok, önümüzdeki haftalar yağmurlu ve az da olsa karlı.
    Sonrasında da yine kar yağar illa ki.
    Okullarda en az bir kez kar tatili olmadan kış geçmez.

Şu an trakyadayım, doğru düzgün yağmur yağmadığını "zannettiğimiz" halde toprağın altı yeterince nemli ve yeraltı suları da gayet yerinde.

Medyanın iklim gazlamasına çok da prim vermeyin. O haberler hep maksatlı.
    Maksat nedir?

4.  Alıntı Originally Posted by M3RT85 Yazıyı Oku
    Maksat nedir?
    iklim gazlamasi yapanlar fetocu yani

5.  Alıntı Originally Posted by renkly1i Yazıyı Oku
    Youtube'dan yıllardır tanıdığım kadarıyla gayrimenkul ve konut konusunda en son konuşması gereken insan olarak düşünüyorum. Alakasız kişilerin bu konuya eğilmesi balon belirtisi olabilir mi?

Sent from my 2109119DG using Tapatalk
    Bu adam daha önce sadece akademik konularda paylaşım yapıyordu, işi büyütmüş gayrimenkule kadar gelmiş. Hayır benim anlamadığım: Üniversitede devlet memurluğu yapan bir kişi nasıl olur da profesyonel youtuber luk yapabiliyor? Öyle amatör bişey değil adam 500 bin abone yapmış, geliri katlamış. Şimdi böyle birinin kendini normal işine vakit ayırması mümkün değil. Devletin buna izin vermemesi gerekir diye düşünüyorum.
    Yazdıklarım kendi görüşümdür, Yatırım tavsiyesi değildir.

6. Gayrimenkul değerini düşük gösteren 80 bin mükellef 'RADAR'a yakalandı!

https://www.patronlardunyasi.com/hab...kalandi/274413

7.  Alıntı Originally Posted by boymatlı Yazıyı Oku
    Bu adam daha önce sadece akademik konularda paylaşım yapıyordu, işi büyütmüş gayrimenkule kadar gelmiş. Hayır benim anlamadığım: Üniversitede devlet memurluğu yapan bir kişi nasıl olur da profesyonel youtuber luk yapabiliyor? Öyle amatör bişey değil adam 500 bin abone yapmış, geliri katlamış. Şimdi böyle birinin kendini normal işine vakit ayırması mümkün değil. Devletin buna izin vermemesi gerekir diye düşünüyorum.
    TV'de bir rektör var, tartışma programlarına çıkıyor. Abi her akşam ortalama 4 saat TV'de mesai harciyor. Gitmesi gelmesi vs. belki 6-7 saatini veriyor. Bu nasıl rektörlük mesela?

8. Izmir de karafatma parki mevkii yeni bitmis insaat 10 daire var

Sorduk kaca diye abi hepsi satildi dedi

Kactan gitti dedim 5,5milyon

Net 120m2 3+1 daireler. Ama laz muteahhit yapmis hicbir ozelligi olmayan bi insaat iste yani vasat kalite

Alanlarin yarisi gurbetci. Izmirin duzgun bir mahallesi bile degil taa Avrupadaki adam kalkmis boyle izbe bir yerde 300 bin euro pesin verip ev aliyor

Ne icin aliyor amaci nedir anlamadim gitti

Ayni sokakta Kanada dan Amerikadan ve Avustralyadan evi olanlar var hepsini taniyorum. Sanki bunlar istatistiklere girmiyor gibi cunku hepsi Turk vatandasi ama paranin mensei yabanci.

Daha komik bir sey soyleyim. Bu gurbetcilerin hicbiri Izmirli degil.

Sayfa 862/1312 İlkİlk ... 362762812852860861862863864872912962 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •